istanbul altili tahminleri bombaci

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Kocaeli’nde ki başarılı yarışlarından sonra İstanbul’da sahne alan safkan önce İZSOY arkasında yer buldu sonrasın da ise sert rakiplerden etkilendi. Bence bu yarışa ağırlığını koyacaktır (5) SAYGON ilk safkanım. Son ikinciliği kötü gidişe dur diyeceğim der gibiydi bu yarışta ön planda tutmakta fayda var (4) YUNUS GİBİ ikinci şans verdiğim isimdir. Maiden dan hemen sonra H15 de bomba gibi yarış kazanmak her safkanın harcı değildir. Ben favori olmadığı yerlerde bile çok can yakacaktır diyorum (9) YALÇIN üçüncü safkanım. Son yarışı ile hazır duruma gelen safkan has pilotunu da buldu (3) KAZDAĞI dördüncü safkanım. Son yarışına hiç anlam veremedim YALÇIN ile birlikte bitmiş ikili olmalıydı böyle olduğu zaman sinirleniyorum. Bu yarışta etkili koş seni yeniden taktir edeyim :) (2) ALEMİN KRALI son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: Bu yarışta oldukça geri planda kalacaktır. Zaten safkan gelmediği taktirde ilk üç agf haricinde en fazla gelecek supriz safkan (10) MONTEGO olacaktır. 1 numaralı kulvardan çıkacak olan safkanın hazır durumda olduğunu ve supriz hazırlığında olduğunu biliyorum. İç kulvar avantajını iyi değerlendirdiği ve bir trafik sorunu yaşamadığı taktirde son 100 de gruba hakim olmasını beklediğim (6) numaralı GEZEGEN çok risklide olsa BANKOM dur. 

3.AYAK: Hemen belirtmek isterim ki bu yarış garanti oyuncular için imdat koludur. Bu yarışta (7) numaralı CURTARALO alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm ilk isim yöne son yarışında supriz konumda tek yakalayıp siteyi adminin başına yıkmamıza sebep olan (1) KRAL AMED ;) ve üçüncü ismimde (2) PAİX dir. Çok daha suprize gitmek isteyenlere (5) RYAN AREL tavsiye ederim.

4.AYAK: Açıkça belirtmem gerekirse yarışın (2) DERİN SULTAN ve (6) VELİ CAN KIZI arasında geçmesini bekliyorum ancak şablonum müsahit olduğu için daha suprizde (5) NİLDA ve (3) ELANİLİM e şans vereceğim.

5.AYAK: (7) SCIFO, (9) TEEN WOLF ve (3) DEDE TAŞI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. 

6.AYAK: (1) ALDERAMİN, (6) BİR KASIM ve (2) BEN YOĞUM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-4-9-3-2

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: 7 /// 1-2-5

4.AYAK: 2-6 /// 5-3

5.AYAK: 7-9-3-8

6.AYAK: 1-6-2

NOT: 5.ayakta (8) SENDE GEL kupona ilave olmuştur. (14.11)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ekrem
Ziyaretçi
Ekrem

Gezegene akin binmemesi çok ilginç 1 numara karayürek çok ağır gruplarla koştu bence karışık bir koşu

İso
Ziyaretçi
İso

Son ayak alderamin tek olur tek rakibi konumundaki at birkasim olur

Ferhatx
Ziyaretçi
Ferhatx

Eline sağlık

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

1- 4
2- 6,8,3
3- 7,2
4- 3,2,6
5- 7
6- 1,6,4

3,24 tl

huseyin Altinkese
Ziyaretçi
huseyin Altinkese

Emegine saglik tşk………

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Bombacı, dün kaçırmışım yazdıklarını :)

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Selamlar herkese. Kıymetli Bombacı kardeşimin güzel yorumları için teşekkürler. Ancak ikinci ayaktaki tekine itirazım var. Yarış Kariyeri beni yakmak üzerine kurulu bu GEZEGEN e gıcığım. Yazarım gelmez, yazmam gelir. Zayıf atların yanında favori çıkar, kazanacak sanırsın, hiç bir şey koşmaz. Bunlar sert gelir, kazanamaz dersin, zıplaya zıplaya gelir ganyan olur. Elde kupon kala kalırsın öylece. 7 kişiyi biraraya getirebilirsem, bir dahaki kurbanda, GEZEGEN i kesebilirim. Yüreğim gene de soğumaz. 😊😊😊 Latife bir yana, ben o yarışta başka bir atı tek atacağım. Verdiği ara sonrasında çıktığı 1400 yarışında 1.33.83 ile bu grubun en iyi derecesini yaparak 2. oldu. Sonrasında koştuğu 2000 yarışında 2.16.56 ile yine bu grubun en iyi derecesini yaparak 4. oldu. Bugün rakipleri nispeten daha zayıf ve bence kazanır. Benim kuponda KINALI KUZU tek. Tabii at yarışı bu… At atı geçer. Herkese bol Şanslar.

Fikret
Ziyaretçi
Fikret

Bol şanslar yazdığınız gibi gelsin

Erdem
Ziyaretçi
Erdem

Arkadaşlar pist nasil en son bozuktu kabakum gibi olmuştu şuan duzeldimi bilen varmi

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Günün ganyanı ilk ayakta. TEZCANLI denenebilir. Galoplarında uçuyor. Gelirse çarşı pazar karışır.

sky
Ziyaretçi
sky

2. Ayak Aslanparcasi iyi kosar…