11 OCAK PERŞEMBE 2018 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Az atlı programlar zaman zaman misli sonuçlanabildiği gibi zaman zaman da kazançlı birkaç ters isimle tatminkar miktarda ikramiyeye ulaşabiliyor.Bu anlamda bugünkü program için hem misli, hem ekonomik hem de geniş kuponlarda değerlendirilebileceğini düşündüğüm isimleri sizlerle paylaşıyorum.

 

1.AYAK: Oldukça formda bir sezon geçiren ONEANDONLY-5- ve bu tarz mesafelerdeki performansını beğendiğim GARAVAS-2- öncelikli şansı tanıdığım isimler,Halis Karataş avantajı ile SKYNET-4- yarış boyunca nefesini bu ikilinin ensesinde hissettirecektir.Bu isimler misli ve ekonomik kuponlar için yeterli olup, idmanlarında oldukça formda görünen OĞLUM MELİH-3-, yeterli sayılabilecek performansları ile GEÇİT YOK-7- ve WAIT FOR IT-1- daha sonra şans verdiğim isimler.

2.AYAK: 8 ocak tarihli 27,2-55,7 son rahat işi ile CEVİZ-3- favorim.Kuyumciyan, Kurtel ve Adalar ekürilerinin safkanları tatminkar performansları ile ayrımsız yazılmalılar,sırasıyla BEYAZ ZAMBAK-2-,SENANUR-11- ve DİLEĞİM-4- daha sonra.Bu isimlerin yeterli gelebileceği ekonomik kuponların yanısıra geniş kupon yapmak isteyen yarışseverler ilk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım ve bu kez çok daha etkili  bir koşu çıkartmasını beklediğim SELVİHATUN-10- ve son koşusundan önceki tabelaları etkili olan NAZLIELA-9-yı  değerlendirebilirler.

3.AYAK: TUĞALP-4- her ne kadar net favori olmayı hak etse de ara öncesi son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım ve bu gruba her zaman yetebilecek kapasitesi ile GOLDEN KING-2- ihmale gelmez, tatminkar durumları ile GÜNIŞIĞI-5- ve TORUNUM BULUT-6-  ve idmanları oldukça etkili MUTLANSULTAN-3-’dan bir sürpriz gelebilir.

4.AYAK: Kum pistte çok etkili koşular çıkartan ANZAS-1- vermiş olduğu arada düzenli idmanlarla formunu korumayı başardı, küçük kuponlar için tek RUN FOR VICTORY-4- ve PANTA RHEI-3- rakipleri.

5.AYAK: AĞAPERSEN-2- bu rakiplerinden kalite olarak daha farklı bir isim, normal şartlar altında kazanmaya yakındır,  bankom

6.AYAK: Pist ve mesafe uyumlarını yüksek bulduğum BAYDÖKER-6- ve FRENKLİ RÜZGARI-1- arasındaki mücadelenin koşunun galibini belirlemesini bekliyorum.Etkili sprinti ile RED EYE-3- daha sonra şans verdiğim isim olup grubun kaliteli isimlerinden GRAY EMPIRE-7- son ayağın sigortası olur görüşündeyim.

KUPON

1.AYAK: 5-2-4//3-7-1

2.AYAK: 3-2-11-4//10-9

3.AYAK: 4-2//5-6-3

4.AYAK: 1//4-3

5.AYAK: 2 AĞAPERSEN

6.AYAK: 6-1//3-7

TUTAR:

Misli kupon: 2,88 tl

Normal kupon: 64,8 tl (Son ayak 2 at ile)

Geniş kupon:129,6 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar ve aman allahım :) Banko atımı o kadar isim arasında göremeyince şaşırdım.

yavuzhan41

Merakla izleyeceğim bir koşu oldu şuan orası :) genel anlamda agf de tuğalp arkasında ikinci planda kalması bile şaşırttı beni gerçi misli oyunumda gelmesi durumunda benim içinde çok cazip bir konuma geldiği içinde sevindim. rakipler kaçar mucizekaya avlar diyebileceğim bir yarış olduğu için kiloya fazla takılmadım :))

Halit kayaci

Merhaba ist ortakoyden halit amotorce yarislarla ilglenmeye basladim kuponlarda sizinde iziniz olsun kolay gelsin iyi gunler

admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x