11 OCAK 2020 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm Yarışseverlerimize Bol Kazançlı Bir Hafta Sonu Diler Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Uzayan mesafe ile beraber yarışın dengeleri son ana kadar değişmeye müsait bir koşu. Ön planda değerlendirdiğim isim son startlarında daha zorlu sınava çıkmış olan ve iki startında etkisiz görünmüş olsa da bu kez kendisine uygun rakipleri içerisinde startla beraber beyaz bayrak ayna yapabilecek isimlerden 1 BARİKAT, son kazanmış olduğu yarışında Adana pistine iyi bir başlangıç yapan kazandığı yarışla beraber koruduğu formuyla beraber etkili Jokeyi ile 5 MISS KARNALYEN ve bugün biraz rakipleri içerisinde kendisini unutturmuş olabilecek geri planda kalmasına rağmen orijin olarak uzayan mesafede çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim sert jokeyi ile beraber 6 VAMOS koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Maiden mücadelenin yanı sıra satış koşusu olması ayrı bir parantez ve soru işareti yaratıyor. Son iki startında ki üçüncülüğünün üçüncülüğünün ardından bu kez formunun zirvesinde ki Jokeyi Müslüm Çelik ile şans arayacak olan ve idman görüntüsü iyi gözüken 7 STARI GRAD ilk şanslı isim olup, Muhtemel senaryo dahilinde yarış hayatı boyunca favori çıkacak olan isimle birlikte yarış koşan ve bu kez ondan Müslüm Çelik idaresinde koşu koşmuş olan 2 LAST DANCER eşleşmesi gerçekten sonucu merakla beklediğim bir durum aldı. Bu iki ismi daha ön planda değerlendirip son Adana pistinde ki idmanlarında artan idman görüntüsüyle yarış içerisinde ters bir sonuca imza atabilecek 8 STROM ROSE ve benim kendi şahsım adına takıntı haline gelmiş olan özellikle Maiden yarışlar içerisinde kilo olarak 54 kiloyu gördüğüm de kesinlikle es geçmeden yazma alışkanlığım neticesinde 4 MI VICTORIA koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Yamak statüsünde ki bu koşunun o kadar da kolay geçmesini beklemiyorum. Gruba baktığımda mesafeye de yatkın olan tecrübesiyle grubun en yaşlı ismi olmasına rağmen formunun üst seviyelerinde olup etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim 1 BADARBUNGA ilk şansa sahip isim olup, son startını kazanırken yarıştan kopmayarak tekrar yarış içerisinde tazeleyerek yarışı kazanmasını bilen inatçı isimlerden 2 BECERİKLİHAN rakiplerinden form ve handikap puanı ile ayrılıyor bu doğrultuda yanına fazla at yazmanın pek anlamı olduğunu düşünmüyor ve iki ismi ayırt etmeden şanslı görüyorum.

4.AYAK : Normal şartlar da risk alıp tercih yapabileceğim bir isim vardı. Fakat kendimi son ayağa sakladığım için burada yanına rakip olarak bir kaç ilave yapmayı daha ideal gördüm. Yarış içerisinde son startını aynı mesafede kazanırken üzerinde ki aprantiyle kazanmayı bilen bugün için kendisinin üzerinde çok daha etkili Jokeyi ile sahaya çıkmasının yanı sıra Adana pistinde ki mükemmel idman görüntüsüyle rakiplerini geride bırakması çok normal gözüken 5 ROUGHNECK koşuda kazanmaya en yakın isim olup, bugün apranti kilo avantajıyla beraber çok müsait bir kiloya dönen tırnak üstünde hazır durumda ki 8 SERDAR KHAN, Adana da ilk yarışı olmasına rağmen form olarak ciddi anlamda iyi durumda olan ve idmanlarında iyi gözüken 6 STRATA ve kendim için bugün özel olarak ayırdığım bu tip mesafelerde böyle boş kilosuyla zaman zaman ciddi anlamla bomba etkisi yarışlarıyla yarış severlere kuponları yırttıran 9 DOCTOR HOUSE koşuda şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Gözüme ilk çarpan isim yarışa baktığımda kilosunu da gördükten sonra bu mesafe de rakiplerini geride bırakabilir dediğim sevdiğim Jokeylerden Mücahit Bayırı da üzerinde görünce bu işi başarır dediğim 7 ÇAKIRALİ bu rakiplerini geride bırakmaya en yakın isim olup, Son iki startını kazanmasının tesadüf olmadığını bu yarışta da ispat edecek olan formda isim 6 ÖZGENAĞA,  Etkili mesafesinde koşacak olan ters bir yarış ortaya koyabilecek 4 ALTINONUR ve sakın ama sakın kilosuna aldanmayın çok iyi görüntüsüyle koşuda ses getirebilecek 1 ASRASYAD koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Rakipleri yanında tek dişi isim. Hafızam da İstanbul pistinde ki kazanmış olduğu yarışında yapmış olduğu müthiş sprint vermiş olduğu aranın ardından Adana pistine gelip idman gösterilen ve idmanlarında mükemmel işler ortaya koyan usta pilotun bugün tek tercihi olacak isimlerden olması sebebiyle yarış severlerin liman tercihleri arasında yer alıp AGF tablosunda %50 bandının üst sıralarında almayı hak edeceğini düşündüğüm her şekilde rakiplerinin önünde ki üstün yetenekleriyle bugün için yarışı kazanmasını beklediğim 6 REAL QUEEN kuponum ve günün BANKO’su olarak tek tercih ediyorum.

ADANA 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5,6

2.AYAK : 7,2,8,4

3.AYAK : 1,2

4.AYAK : 5,8,6,9

5.AYAK : 7,6,4,1

6.AYAK : 6 REAL QUEEN

TUTAR : 26,88 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz