Ana Sayfa / Tahminler / 11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Ben yazayım da iptal olursa olur. :) istanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.AYAK: 3 yaş İngiliz'lerin mücadelesinde safkanlar ilk kez start alacak. Yarışların koşulacağını düşünüyorum. Ancak pist durumu çok iç açıcı olmazsa gerek bu koşuda gerekse 6. Koşuda riske edilmeyecek safkanlar olabilir. O anlamda bugün yine aynı şekilde kupon yatırmak için beklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Safkanla4in hemen hemen hepsi uzun mesafe atı diyebilirim. İleri ki dönemlerde mesafe uzadıkça bu safkanların çok daha çetin mucadelelerini seyrederiz. Orjin anlamında ilk dikkatimi çeken isim (7) TREE OF WİSDOM ve (6) SUPER ALP. Bu iki safkandan sonra galoplarında dikkatimi çeken safkanlar ise (2) DATOME ve (3) INDIANAPOLIS dir. (9) GÜL AYŞEM ise ilerisi için hedef safkanım.

2.AYAK: Oldukça zorlu bir mücadele olacağı kesin. Ancak ne kadar zorlu olursa olsun üç tane safkanın yanına bir dördüncü yazmam. Kısa bir hatırlama yaparsak KECHICHE için son yarışına aldırış etmiyorum uzak ara bankom demiştim gelmişti ve o yarista üçüncü oldu. BAYBAŞKAN için çocukluğundan beri tek atmalara doymadım mükemmel son düzlük atakları ile favorim demiştim bu safkanın arkasından yine üçüncü oldu. Son iki yarışında da gözümü çıkaran safkan hazırım diye bağırsa da mesafe anlamında dezavantajli görünüyor. Ancak riskte böyle anlarda alınıyor. Son derece istikrar abidesi olan bu safkan çok risklide olsa hatta pilotu Akın dün beni mahfetmiş de olsa (2) numaralı KRAL AMED BANKOMDUR. Rakip gördüğüm isimler (1) DUKE OF KENT ve (5) MIDNIGHT MAGIC tir.

3.AYAK: (5) ALİ NAZİK ve (2) SHESBESH ayırımsız yazılmalı diye düşünüyorum. Ancak öyle ise yüzde 50 şansımı denerim diyende haklıdır. (1) KORİK in son yarışına aldırış etmiyorum aradan sıyrılır ise çok tatlı supriz olur. Bu üç safkan ön planda olsa da supriz arayışım olacak sıralamam şablonda dır.

4.AYAK: Muhtamelen günün kalesi çıkacak olan (6) ALDERAMİN bunu sonuna kadar hak ediyor ve alternatif BANKOM dur. Rakip olarak (5)VELİ CAN KIZI görüyorum. Bu iki safkanın dışına çıkarsa ne yazarım açıkçası bilmiyorum.

5.AYAK: Yine bir başka kalede (3) ODDJOB olacak gibi duruyor. Bu safkan alternatif BANKOM dur. Rakip gördüğüm isim (5) URASHAN dır.

6.AYAK: (9) ÖZBAYHAN' a ilk sırada yer vereceğim yarışta sıralamam şablonda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6 /// 2-3-9

2.AYAK: 2 TEK

3.AYAK: 5-2-1 /// 4-3-8-9

4.AYAK: 6 /// 5

5.AYAK: 3 /// 5

6.AYAK: 9-7-1-14-3-6-5-4-2-8-12

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

25 yorum

 1. bombacı bol şanslar.sende benim gibi uyuyamayanlardanmısın?aklıma bir şiir geldi.”Gecenin bu saatinde bir ben uyanigim, bir O. Ben seni bekliyorum, O benim uyumami..”önceden bu şiiri sevgilime yazdıydım.sorduydum burdaki o kim diye?

 2. Bombacı 2. tahminden sonra mecburi inişe geçmiştir.

  Bol şanslar olsun.

 3. Bombaci

  Bol şans dragon kardeşim. Yaaa beyler atçı adam duygusaldır işte. Gönül insanıdır. Uğraşmayın okur dostlarımla içinden gelen istediği gibi yazar bu sayfaya. Ne kadar güzel ne güzel samimiyet kurulmuş dostlarla aramda.

 4. 2.ayakta hidden jivelsi benden başka tutan varmı?bombacı bu at için ne düşünüyorsun?gelme ihtimali varmı?

  • Bombaci

   Dragon inan ki gözüm KRAL dan başkasını görmüyor. Onu tek yakalamam lazım. Ben bahsettiğim safkanlar harici hiçbir safkanı yazmam oraya yazarsam 2 tane hiç koşmamış safkanların yarışı olduğu programı zor bulurum gibi geliyor. O yüzden

 5. yasin cetinkaya

  İstanbul
  1ayak 3 / 7 9 5
  2ayak 1 3 8 7 2 4 5
  3ayak 1 2 3 4 5 / 8 9
  4ayak 6
  5ayak 4
  6 ayak 1 3 9 11 13 14 16

 6. crone

  bol şanslar bombacı..

 7. 1.AYAK: 2-1
  2.AYAK: 8-4-1
  3.AYAK: 1-4-3
  4.AYAK: 6-1-5
  5.AYAK: 1-5
  6.AYAK: 4-3-1 19TL… bOL SansLar…

 8. BiBiDiDaBiDiBu

  Slmm Herkese Bol Şans Diyerek Bir Kuponda Biz Karayalım Dedik Umarım Bir Faydamız Olur ” : ))

  1. ayak..Her nekadar agf tablosunda şansı az görünsede 9 Numaralı Gül Ayşem İyi Gelir Duygu Faturada Bu Three valleys Orjinin ekmeniği yiyecek gibi 7 Numarayıda eklersek Yeterli gibi.. Tabi Sonlarda Hatamızı Sebastian Şarkısı Dinleyip Anlayabilirizde
  2.ayak..Yağızın oğlu Kan Hattı Süper bir at Kardeşleri Velinin Tozunu Dumanına Katıyordu Bir Aralar ..Derece Olarak En Kötü Derece Onda Olsada At Ata Göre Koşar..Yanınada Sentetiğin Kralı Luxor Yavrusu Kral Amed Yeterli..
  3.Ayak. Hatce(8) Başta Olmak Üzere 2-3-4-5 yazalım
  4.AYak. Selim Halis Bir Birini Kollarken Yarışseverlerin gözbebeği Özcan Her Ne Kadar Araplara Eksik Binsede Çarpıyı Hak Ediyor 3-5-6 yeterli
  5.Ayak. Nedesek Boş ama bende Bir takıntı var Taylarda Hem Anneden Hem Babadan İsim Alan Bir At Varsa Yazarım Buna Uyan 2 Nolu Ocean Face.. Sıcar-(Face) (Ocean)-Rose Uzatmadan 2-3-4-5-7-9
  6.Ayak.Bu Adam Nerde Tek Atacak Diyorsanız Daha Önceki İki Yarışında Geçtiği Atların Bu Grupta Koşsalar Fovori Çıkacağını Düşündüğüm Özbayhan (9) Diye Düşünüyorum Son Ayak Fobim Olmadığından İçim Rahat

  Tekrar Bol Şans Eksiğim Varsa Bi Zahmet Yazarsanız Sevinir Biraz Bekleyip Bu Karda Kışta Ganyana Gidelim Sıcak Bir Çay İyi Gelir Birazda Sohbet Olursa SAAT 21-00 Ederiz ” : ))

 9. İstanbul
  1ayak 3
  2ayak 1 2 3 4
  3ayak 5 1 2 3 4
  4ayak 6
  5ayak 3 4
  6 ayak 1 3 9 7 13 14

 10. Bombaci

  Dragon tebrikler kardeşim. İnanılmazdın inşallah devamıdır oyunun. Senin at muhtamelen benim elimden inanılmaz ikramiyeyi aldı.

 11. Vay be kafada 8 var 2 ti gek attik yattik

 12. Bes atta bile yazmazdim gerci

 13. Bol şans usta kafa atların birinden yatmak kötü oldu şu kuponda

 14. Yazık oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir