istanbul altili tahminleri bombaci

11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Ben yazayım da iptal olursa olur. :) istanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.AYAK: 3 yaş İngiliz’lerin mücadelesinde safkanlar ilk kez start alacak. Yarışların koşulacağını düşünüyorum. Ancak pist durumu çok iç açıcı olmazsa gerek bu koşuda gerekse 6. Koşuda riske edilmeyecek safkanlar olabilir. O anlamda bugün yine aynı şekilde kupon yatırmak için beklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Safkanla4in hemen hemen hepsi uzun mesafe atı diyebilirim. İleri ki dönemlerde mesafe uzadıkça bu safkanların çok daha çetin mucadelelerini seyrederiz. Orjin anlamında ilk dikkatimi çeken isim (7) TREE OF WİSDOM ve (6) SUPER ALP. Bu iki safkandan sonra galoplarında dikkatimi çeken safkanlar ise (2) DATOME ve (3) INDIANAPOLIS dir. (9) GÜL AYŞEM ise ilerisi için hedef safkanım.

2.AYAK: Oldukça zorlu bir mücadele olacağı kesin. Ancak ne kadar zorlu olursa olsun üç tane safkanın yanına bir dördüncü yazmam. Kısa bir hatırlama yaparsak KECHICHE için son yarışına aldırış etmiyorum uzak ara bankom demiştim gelmişti ve o yarista üçüncü oldu. BAYBAŞKAN için çocukluğundan beri tek atmalara doymadım mükemmel son düzlük atakları ile favorim demiştim bu safkanın arkasından yine üçüncü oldu. Son iki yarışında da gözümü çıkaran safkan hazırım diye bağırsa da mesafe anlamında dezavantajli görünüyor. Ancak riskte böyle anlarda alınıyor. Son derece istikrar abidesi olan bu safkan çok risklide olsa hatta pilotu Akın dün beni mahfetmiş de olsa (2) numaralı KRAL AMED BANKOMDUR. Rakip gördüğüm isimler (1) DUKE OF KENT ve (5) MIDNIGHT MAGIC tir.

3.AYAK: (5) ALİ NAZİK ve (2) SHESBESH ayırımsız yazılmalı diye düşünüyorum. Ancak öyle ise yüzde 50 şansımı denerim diyende haklıdır. (1) KORİK in son yarışına aldırış etmiyorum aradan sıyrılır ise çok tatlı supriz olur. Bu üç safkan ön planda olsa da supriz arayışım olacak sıralamam şablonda dır.

4.AYAK: Muhtamelen günün kalesi çıkacak olan (6) ALDERAMİN bunu sonuna kadar hak ediyor ve alternatif BANKOM dur. Rakip olarak (5)VELİ CAN KIZI görüyorum. Bu iki safkanın dışına çıkarsa ne yazarım açıkçası bilmiyorum.

5.AYAK: Yine bir başka kalede (3) ODDJOB olacak gibi duruyor. Bu safkan alternatif BANKOM dur. Rakip gördüğüm isim (5) URASHAN dır.

6.AYAK: (9) ÖZBAYHAN‘ a ilk sırada yer vereceğim yarışta sıralamam şablonda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6 /// 2-3-9

2.AYAK: 2 TEK

3.AYAK: 5-2-1 /// 4-3-8-9

4.AYAK: 6 /// 5

5.AYAK: 3 /// 5

6.AYAK: 9-7-1-14-3-6-5-4-2-8-12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dragon

bombacı bol şanslar.sende benim gibi uyuyamayanlardanmısın?aklıma bir şiir geldi.”Gecenin bu saatinde bir ben uyanigim, bir O. Ben seni bekliyorum, O benim uyumami..”önceden bu şiiri sevgilime yazdıydım.sorduydum burdaki o kim diye?

Azor Ahai

Bi çay için bence

ErtanBEY

Herkese gunaydin :))

admin

Günaydın Ertanbey :)

Tekci

Azor ahali nezaman yorum yapanacan İstanbul için

Azor Ahai

Son 5 gündür hiç bir at istanbulda çalışma yapamadı bu yüzden kupon yapıcam tahmin olarak paylaşmıcam. benim gözümde kaliteli safkanları favori veripte olurda gelmezse diye yanıltmak istemiyorum kimseyi..

COMMANDANTE

çok incesiniz garip nickli beyefendi.

Onbasi

hahahaha

COMMANDANTE

Bombacı olmasında o o :))

admin

Bombacı 2. tahminden sonra mecburi inişe geçmiştir.

Bol şanslar olsun.

dragon

2.ayakta hidden jivelsi benden başka tutan varmı?bombacı bu at için ne düşünüyorsun?gelme ihtimali varmı?

yasin cetinkaya

İstanbul
1ayak 3 / 7 9 5
2ayak 1 3 8 7 2 4 5
3ayak 1 2 3 4 5 / 8 9
4ayak 6
5ayak 4
6 ayak 1 3 9 11 13 14 16

crone

bol şanslar bombacı..

Ugur

1.AYAK: 2-1
2.AYAK: 8-4-1
3.AYAK: 1-4-3
4.AYAK: 6-1-5
5.AYAK: 1-5
6.AYAK: 4-3-1 19TL… bOL SansLar…

BiBiDiDaBiDiBu

Slmm Herkese Bol Şans Diyerek Bir Kuponda Biz Karayalım Dedik Umarım Bir Faydamız Olur ” : ))

1. ayak..Her nekadar agf tablosunda şansı az görünsede 9 Numaralı Gül Ayşem İyi Gelir Duygu Faturada Bu Three valleys Orjinin ekmeniği yiyecek gibi 7 Numarayıda eklersek Yeterli gibi.. Tabi Sonlarda Hatamızı Sebastian Şarkısı Dinleyip Anlayabilirizde
2.ayak..Yağızın oğlu Kan Hattı Süper bir at Kardeşleri Velinin Tozunu Dumanına Katıyordu Bir Aralar ..Derece Olarak En Kötü Derece Onda Olsada At Ata Göre Koşar..Yanınada Sentetiğin Kralı Luxor Yavrusu Kral Amed Yeterli..
3.Ayak. Hatce(8) Başta Olmak Üzere 2-3-4-5 yazalım
4.AYak. Selim Halis Bir Birini Kollarken Yarışseverlerin gözbebeği Özcan Her Ne Kadar Araplara Eksik Binsede Çarpıyı Hak Ediyor 3-5-6 yeterli
5.Ayak. Nedesek Boş ama bende Bir takıntı var Taylarda Hem Anneden Hem Babadan İsim Alan Bir At Varsa Yazarım Buna Uyan 2 Nolu Ocean Face.. Sıcar-(Face) (Ocean)-Rose Uzatmadan 2-3-4-5-7-9
6.Ayak.Bu Adam Nerde Tek Atacak Diyorsanız Daha Önceki İki Yarışında Geçtiği Atların Bu Grupta Koşsalar Fovori Çıkacağını Düşündüğüm Özbayhan (9) Diye Düşünüyorum Son Ayak Fobim Olmadığından İçim Rahat

Tekrar Bol Şans Eksiğim Varsa Bi Zahmet Yazarsanız Sevinir Biraz Bekleyip Bu Karda Kışta Ganyana Gidelim Sıcak Bir Çay İyi Gelir Birazda Sohbet Olursa SAAT 21-00 Ederiz ” : ))

Mert

İstanbul
1ayak 3
2ayak 1 2 3 4
3ayak 5 1 2 3 4
4ayak 6
5ayak 3 4
6 ayak 1 3 9 7 13 14

espranz

Vay be kafada 8 var 2 ti gek attik yattik

espranz

Bes atta bile yazmazdim gerci

Elegans1324

Bol şans usta kafa atların birinden yatmak kötü oldu şu kuponda

Eleganas1324

Yazık oldu

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x