Ana Sayfa / Tahminler / 11 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
kocaeli altili tahminleri barisci

11 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İlk defa koşacak tayların koşusunda mümkün olduğunca çok ismi yazmak gerekir. ARSLANBAŞ(2), KERİMBABA(3) ve PEKSOYUNOĞLU(6) çalışmalarıyla grubun bir adım önündeler. MY CEM(5), PRENS DESTAN(7), DİŞİ SAVA(10) ve ekürili MELİKBEY(4) sırasıyla değerlendirmeye alınmalı. Geniş oynayanların bu ayağı kapatmasını tavsiye ediyorum.

2.Ayak: Kocaeli'de iki yarış kazandıktan sonra İstanbul'a gidip bir yarış da burada kazanan BLUE POWER(6) sonrasında ise bekleneni veremedi. Daha başarılı olduğu piste geri dönen safkan alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde birçok isim devreye girebilir. İstanbul'dan gelen diğer bir isim MADEMOISELLE(2), Kocaeli'nin istikrarlı safkanlarından PRESENT PERFECT(1) ile kazanacak duruma gelen Mehmet Kaya'lı KYOSHI(7) öncelikli rakipler. OĞLUM OZAN(3), MEGAS(5), LEO(4), BEYAZ GÖLGE(8) ve HERCULES(10) daha sonra değerlendirilebilecek isimler.

3.Ayak: İstanbul'da sert rakipler arasında etkisiz kalan JUNIOR PIANIST(3) çok daha etkili olduğu kaba kumda alternatif tekimdir. Mesafenin iyi isimleri BALBALLILI(2) ve MY DAUGHTER(1) hata kollarlar.

4.Ayak: Bu kadar çok sert rakiple koştuktan sonra böylesine uygun bir grup yakalayan WIN FOR ME(5) etkili jokeyiyle bankomdur.

5.Ayak: Grubun abisi AKOĞUZ(4) ve kazandığı son yarış bu pist ve bu mesafede olan SELDANINOĞLU(7) ayırımsız kuponlarda yer almalı.

6.Ayak: Bugün Kocaeli'de getirdiği ve getiremediği atlarla ikramiyeyi belirleyecek jokey olan Mehmet Kaya'nın tercih ettiği GRİKURT(2) favorim. İyi hazırlıklarıyla BABASEYFİ(1) ciddi rakibidir. KEMİKKIRAN(5), KATI KAZAN(4), AVAN(12), HALİKARNAS(3), KONGO(6) ve TEKFORDKAAN(8) sırasıyla değerlendirilebilecek isimler.

Altılı Şablonum

1.ayak:2,3,6,5,7,10,4

2.ayak:6/2,1,7,3,5,4,8,10

3.ayak:3/2,1

4.ayak:5 tek

5.ayak:4,7

6.ayak:2,1,5,4,12,3,6,8

Herkese bol şans...

18
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Barış

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Bak bu yorum guzel olmuş, ellerine sağlık barışçı .bende olmayan BLUE POWER,JUNİOR PIANIST ve WIN FOR ME tekrsr bir inceleyecegim

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

ADMİN sanada günaydın, bugun 4 lü ganyan birim fiyatı değişiyor, üçlünün cazibesini azaltacak gibi,ne dersin ?

sahin
Üye
sahin

Erdal abi günaydın, büyük gün hangi gün 🙂

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

Buyuk yarış bulduğumuz gün :)))

sahin
Üye
sahin

Hayır kumbara aldım para biriktiriyorum o gün için :))

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

O gün çuval lâzım olacak ŞAHIN çuval :)))

admin
Yönetici

Günaydın, evet herkes olumlu karşılıyor bu haberi. Altılıyı da kış sezonunda 25 kuruşa çekseler keşke 🙂

sahin
Üye
sahin

Admin, dün benim son oynadığım plase ıkılıde 8/12 oynamıştım , 8 birinci gelmiş 12 nin basına ne gelmiş anlamadım. Birde 3. Yarışta 10 numara ne yaptı öyle, herkesin bunu izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum..

sahin
Üye
sahin

Keeneland yarışı ABD;)))

Bombaci
Üye

Bol şanslar barış kardeşim.

Adrian
Üye

Başarılar Barış

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

barışcı paylaşım için tşekkürler.. bugün 4 ustanın paylaşımını görünce baya sevindim. hepsini inceledikten sonra ortaya senin kupona yakın kurgu bir çıktı. o yüzden burda paylaşıyımki tekleri beraber çağırırız…onbaşı dahil herkese bol şans..)

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar barışçı

BARON44
Üye
BARON44

BOL ŞANS BARIŞÇI

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...