Ana Sayfa / Tahminler / 11 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
kocaeli altili tahminleri barisci

11 NİSAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İlk defa koşacak tayların koşusunda mümkün olduğunca çok ismi yazmak gerekir. ARSLANBAŞ(2), KERİMBABA(3) ve PEKSOYUNOĞLU(6) çalışmalarıyla grubun bir adım önündeler. MY CEM(5), PRENS DESTAN(7), DİŞİ SAVA(10) ve ekürili MELİKBEY(4) sırasıyla değerlendirmeye alınmalı. Geniş oynayanların bu ayağı kapatmasını tavsiye ediyorum.

2.Ayak: Kocaeli'de iki yarış kazandıktan sonra İstanbul'a gidip bir yarış da burada kazanan BLUE POWER(6) sonrasında ise bekleneni veremedi. Daha başarılı olduğu piste geri dönen safkan alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde birçok isim devreye girebilir. İstanbul'dan gelen diğer bir isim MADEMOISELLE(2), Kocaeli'nin istikrarlı safkanlarından PRESENT PERFECT(1) ile kazanacak duruma gelen Mehmet Kaya'lı KYOSHI(7) öncelikli rakipler. OĞLUM OZAN(3), MEGAS(5), LEO(4), BEYAZ GÖLGE(8) ve HERCULES(10) daha sonra değerlendirilebilecek isimler.

3.Ayak: İstanbul'da sert rakipler arasında etkisiz kalan JUNIOR PIANIST(3) çok daha etkili olduğu kaba kumda alternatif tekimdir. Mesafenin iyi isimleri BALBALLILI(2) ve MY DAUGHTER(1) hata kollarlar.

4.Ayak: Bu kadar çok sert rakiple koştuktan sonra böylesine uygun bir grup yakalayan WIN FOR ME(5) etkili jokeyiyle bankomdur.

5.Ayak: Grubun abisi AKOĞUZ(4) ve kazandığı son yarış bu pist ve bu mesafede olan SELDANINOĞLU(7) ayırımsız kuponlarda yer almalı.

6.Ayak: Bugün Kocaeli'de getirdiği ve getiremediği atlarla ikramiyeyi belirleyecek jokey olan Mehmet Kaya'nın tercih ettiği GRİKURT(2) favorim. İyi hazırlıklarıyla BABASEYFİ(1) ciddi rakibidir. KEMİKKIRAN(5), KATI KAZAN(4), AVAN(12), HALİKARNAS(3), KONGO(6) ve TEKFORDKAAN(8) sırasıyla değerlendirilebilecek isimler.

Altılı Şablonum

1.ayak:2,3,6,5,7,10,4

2.ayak:6/2,1,7,3,5,4,8,10

3.ayak:3/2,1

4.ayak:5 tek

5.ayak:4,7

6.ayak:2,1,5,4,12,3,6,8

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

18 yorum

 1. Bol şanslar Barış

 2. Erdal Balci

  Bak bu yorum guzel olmuş, ellerine sağlık barışçı .bende olmayan BLUE POWER,JUNİOR PIANIST ve WIN FOR ME tekrsr bir inceleyecegim

 3. Erdal Balci

  ADMİN sanada günaydın, bugun 4 lü ganyan birim fiyatı değişiyor, üçlünün cazibesini azaltacak gibi,ne dersin ?

 4. Bombaci

  Bol şanslar barış kardeşim.

 5. Adrian

  Başarılar Barış

 6. barışcı paylaşım için tşekkürler.. bugün 4 ustanın paylaşımını görünce baya sevindim. hepsini inceledikten sonra ortaya senin kupona yakın kurgu bir çıktı. o yüzden burda paylaşıyımki tekleri beraber çağırırız…onbaşı dahil herkese bol şans..)

 7. bol şanslar barışçı

 8. BARON44

  BOL ŞANS BARIŞÇI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir