11 NİSAN 2015 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

 

 

İyi hafta sonları dilerim. Ankara yarışı programının hepimize şans getirmesini temenni ediyorum. Az hırs bol şans dilerim. Hırsınıza yenik düşmeyin, hırsına yenik düşen kalbini de köreltir.

7li plase için İZMİR‘de koşması gerekirken bu yarışa ani getirilen (4) GÖRÜNTÜ Öneririm.

1. Ayak Son yarışında stili rakiplerinin çok olmasından dolayı eksik koşan (2) HEYCAN BİR favorimdir. Son 3 yarışını çözemediğim bu yarışta çok ters bir koşu yapmasını beklediğim (7) MAHYALAZ, son yarışında koşu içerisinde ki hatalarından kaybeden (6) ALMİLA, ağır kilosuna rağmen (1) HAFİZEM.

2. Ayak Ara sonrası koşacak olan kalite safkan (4) VAKA COBA COBA dinçlikle yarışa ağırlığını koymasını bekliyorum. Son yarışını dikkate almadığım bu grupta etkili olabilecek güce sahip olan (1) GOLDCREST, pistte ki mükemmel görüntüsünü sahaya yansıtırsa (2) CATCH, son yarışında çok iyi koşmasına rağmen az farkla kaybeden (3) KAR LEOPARI ve son olarak son yarışını sentetik pistte kazanmış olsa da pedigri itibariyle çim pistte de iyi koşacak olan (7) MISS ZEYNEP.

3. Ayak Mükemmel bir kan hattına sahip olan ülkemize ilk tayını veren ECHO OF LIGHT yani DUBAI‘de harikalar yaratmış olan idman pistinde ki çalışmalarıyla göz dolduran, bu yarışı olmasa da ilerleyen yarışlarında harikalar yaratacağına inandığım. Babasının nasıl yarışlar kazandığı ne kadar diri ne kadar düzgün aksiyonlarla ciddi rakiplerinin yanında bile rahat kazanması. Babasının gücünden üçte birini bile almış olsa bizim ülkemizde çok iyi işler yapacağı anlamına geliyor. (2) CATCH THE LIGHT net favorimdir.. Ankara pistini çok seveceğini düşündüğüm (5) SIR PATRICK ve hep iyi koşmasına rağmen sonuç üretemeyen (3) İBRAHİM BEY son olarak ise bir türlü çalışmalarını sahaya yansıtamayan (4) ORADINARIO yazacağım.

4. Ayak KÜLÜNK AĞA bilinen stiliyle liderliği kamçı gayretiyle de olsa alacaktır. Ayağına seri olan bu safkanın hemen arkasında NOW OR NEVER olacaktır. KÜLÜNK AĞA‘nın bu gruba göre zayıf olduğunu son düzlük dönülür dönülmez tükeneceğini, düzlük dönülür dönülmez (3) NOW OR NEVER‘ın liderliği alıp fotoya kadar götürmesini bekliyorum. En ciddi rakibinin ise (1) BY RA olacağını düşünüyorum.

5. Ayak Günün en zevkli mücadelesinde net BANKOM yarış gören (4) ENYALIOS’tur. Sebebi ise en ciddi rakibi YILDIRIMBEY‘in önde rahat kalamaması, EXECUTIVE, OFSAYT gibi safkanların tabelaya mücadelesi için önde ciddi bir tempo yaratacaklarını bununda YILDIRIMBEY‘i ciddi etkileyeceğini düşünüyorum ki verdiği 5.5 aylık arada buna dahil. Yarışın bu denli süratli gitmesi ENYALIOS’un işine gelecektir. En dış kulvarda sonlarda kendisini göstermesini beklediğim safkanın en ciddi 2. rakibi HARD BABY lakin bu safkanın gücünün ENYALIOS’un gerçek gücüyle bir tutmam mantıksız olur. ENYALIOS bu yarışta gerçek gücünü gösterecektir.

6. Ayak Son yarışında kazandı dediğim lakin çok ciddi faullere maruz kalan sprintini yarıda kesmek zorunda kalan (10) TITANIC favorimdir. Bomboş kiloyla yarışa katılacak olan (9) BAKIRCIBEY önde ki temposunu iyi belirlemesi durumunda beyaz bayrak ayna yapabilir. Son yarışında beni yanıltmayan üzerinde ki jokeyine rağmen kilosu da düşen (7) ŞAFAK VAKTİ, son çalışmalarını çok iyi bulduğum (5) SİNANAĞA.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,7,6,1,

2. Ayak : 4,1,2,3,7

3. Ayak : 2,5,3,4

4. Ayak : 3,1

5. Ayak : 4 TEK

6. Ayak 10,9,7,5

ŞABLON TUTARI : 38,40 TLdir. Bol şanslar dilerim. 1. Ayak Şablon tutarı nedeniyle geri planda tuttuğum (5) BİLGİLİKIZ şablonumdan çıkartılmıştır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

5.ayak 4 yaşlılar arasında geçecek sanki. Güzel koşu. Hatırladığım kadarıyla YILDIRIMBEY bekleme yarışı da yapabiliyor. Yanlışım olabilir.

Bol şanslar dilerim.

Anonim

Selam bay scred ikinci ayak 5 numarali alpa jete neden guvenmiyorsunuz acaba aciklarmisiniz.bu arada sizi hayranlikla takip ediyorum yorumlariniz icin size cok tesekkur ederim saygilar

kamil

Bilgili kizi neden cikardin by creed

kamil

1 ayak 1.2.5.6.7
2 ayak 3.5
3 ayak 3.4
4 ayak 3
5 ayak 4
6AYAK HEPSI
sizce kuponum nasil degerlendirimisiniz by creed

atiati

istanbul beşinci ayakta korkutebrunun kazandığı 6/4/7 biten bahisi 25 misli 5 adette sıralı ikilisi tuttu bugün izmire tüm yorumcuların altılısını birleştirip bir altılı şablonu çıkartıp tümünü koyacağım bakalım ne olacak :)

soner

4-1-2
1-4-7
3-7-2-5
1-2-3
4-5-1
8-7–9-5
Herkeze bol şanslar ilk ayakda 4 dogannehir ihmale gelmez

sinan

Bycreed tekrar tesekkur ederim alpha jet hakkindki degerli yorumun icin bu at gelse bile sizin hakkinizdaki dusuncelerim degismiycek calismalarinizdaki emeginize saglik gonulden basarilar diliyorum size

Anonim

1256/2345/2345/1/4/57910 kuponum nasıl By bi degerlendirirmisin

serkan

Ustam başka bi tek daha atsan nereye atardin

erkut

ıyı günler yanınıza yenı katıldım arkadasın tahmınlerı gayet normal mantıklı hepınıze bol sanslar dılerım saygılarımla

Anonim

Son ayak 7 olurdu heralde

mustafa

by creed 4.ayak 3.NOW OR NEVER nin bencede geliri cok yuksek tek sıkıntı kör sadoda :D bol sanslar

Ali emre

Üstad 4 lu ganyan oynasak süpriz ne yazalim

mehmet peker

ilk ayakta Mahyalazın hiç geliri görünmüyor.Benim göremediğim neyi gördünüz?Heycanbir tek olabilirmi

mehmet peker

Son ayakta titanıcte senede bir yarış kazanıyor.En son geçen sene yarış kazanmış.

ilkerselim

bugünkü kurgun mükemmel bolşanslar

xcaner01

1.5.6-4.5.6-5-1.2.3-3.4.5-7 ankara

soner

özellikle vurguladım 4 numaralı dogannehiri bu safkan yanıltmadı beni ilk ayakda altılı şablonum da vardı ilk ayakda

frkn51

2de 2 iki ayaktada tek atmıştım. Son ayakta 10 tek gelirse bu yarış benim :)

mehmet

5 yok karataş ile bende tekti

Anonim

2.ayak tekti. Süprize gittin sanırın creed. Süpriz izmir de görünüyor bugün.

Emre Mete Aslan

Creed kardeş bugün izmir tahminlerin güzel orda başarılı olacağına inanıyorum. Ankarada ilk ayak neyse ama ikinci ayakta Alphajeti üstelik h.karatas avantajına rağmen o kadar atta yazmaman büyük hataydı bence… tek attığın yerdede cimde cok daha iyi olduğuna inandığım yildirimbeyin gelecegini düşünüyorum hatta 8 den bir supriz bile gelebilir. Samimi ve genelde başarılı yorumların için teşekkürler. Saygılar sunarım.

murat

bu gün ilk defa büyük oyun yaptım kafa

1-2-4
1-2-3-5-7
3-4-5
1
son iki ayakta baya at vardı sayın creed arkadaşımın yazısını okuduktan sonra o kadar emindiki bende 2 ayaktan 5 çıkardım 3 ayaktanda 5 çıkarıp yerine 2 ekledim galiba bu gün sayın creed te yanıldı bende ama saglık olsun ne diyelim

39
0
Tahmin paylaş.x
()
x