istanbul altili tahminleri

11 MAYIS 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

İşlerimin yoğunluğu nedeni ile bir süredir ilgilenemedim, bugün İstanbul programı ile şansımızı deneyeceğiz. Çok öne çıkan safkanlar yok, tatlı bir ikramiyeye gidebileceğini düşünüyorum.

1.AYAK: Arap taylarında Kaizbert merakımı bilen bilir, bu yılki tay koşularında pek çok temsilcisi de başarılı oldu. ALPİKE de geçen yarışında dikkatimi çeken bir safkandı ve o gün için BEYAZ KULE ye dayanamayarak ikinci bitirdi. Bugün artan nefesi ile favorim ve alternatif banko adayım. Rakip arıyorsak galopları ile dikkat çeken Joker temsilcisi 9.SEVİLAY, yine çalışmaları tatminkar 2.FATMA GELİN, 3.HATİCE ve Karataş’ın tercihi ile 8.SARAY CARİYESİ.

2.AYAK: 58 Kilo ile G3 Tali Çalbatur Koşu’nda 8. olan ve Sweet Brew Amarelise gibi safkanların önünde bitiren 2.FINY, 56.5 kilo ile favorim. Starttan iyi çıkış yapabilirse 3.RIJA, 4.STRIKE THE SWORD, kilodan etkilenmediği takdirde 1.REAL POWER ilk rakipleri. Takibimdeki safkanlar 9.GUILTY PLEASURE ve 11.ABILITY çok sürprizde.

3.AYAK:  Takibimde olan ve bir türlü içeri atamadığım 4. RAIN OVER ME yine ilk atım. Akın Sözen’de ümidi kesmemiş olacak ki ısrar ediyor. ORADINARIO nun kazandığı yarışta nefesi yetmeyen ve ikinci kalan 1.MAKTAYMAN apranti indirimi ile hafifleyen kilosuyla ilk rakibi olur. 6.HARPUTLUNUN OĞLU da çimi buldu, iyi koşacaktır. Bombayı 8.WORLD STAGE yapabilir.

4.AYAK:  Günün en önemli koşusu Grup mücadelede SERHANTAY ı tek yazacağım; en sıkı rakibi görünen TORAMAN ve İZŞAN’a göre mart nisan döneminde daha az yıpranan safkan geçtiğimiz cumartesi TBMM koşmak yerine bu koşuyu hedef yapmış gibi görünüyor. Çimde eksik olduğu doğru fakat Sakarbaşı Amankaya Cankardeşler gibi rakiplerinin olmadığı bu koşuda kalitesi ile ağırlığını koyup kazanacaktır diye düşünüyorum. Bankom.

5.AYAK: Üçüncü olduğu son koşuda geç çıkan ve virajda çok dolanan 2.BİNDOKUZYÜZYEDİ bu kez Akın Sözen ile ilk düşündüğüm isim. 1.FAMILY JOY, 4.GLOIN, 3.CHICAGO, 5.KALINGRAD, 7.BUENOS DIAS 9.GOLDEN PROTECTOR rakipler.

6.AYAK: Dişi Araplara ait günün en zor koşusu. Mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran 6.CEMİLEM  uygun sıkletiyle ilk yazacağım isim. Son yarışı başarılı 8.KARPATLI ve 14.UMUDUN KIZI rakipler.

1/9,2,3,8

2,3,4,1,9,11

4,1,6,8

7

2,1,4,3,5,7,9

6,8,14

Çatı: 30 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Barışçı

Bol şans adaş

Adrian

Başarılar GUFRE !!

murat 1955

İstanbul: 1)8*5. 2)2*3. 3)2*3*4. 4)1*2*5*7*8. 5)1*2*3*5*9*4. 6)3*7*5 Bol şans

Estimator

Gufre bol sans.GUFRE isminde bir at vardi ordan mi koydun bu nicknameni ?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x