Ana Sayfa / Tahminler / 11 MART CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
izmir altili tahminleri barisci

11 MART CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Yarışseverlerde bir gün önceki İzmir yarışlarının travması devam ederken bir İzmir programı daha var karşımızda. Yine iki ağır favori var ve yine acaba misliye mi gider diye sorular var aklımızın bir köşesinde. Misliciler için uygun bir program olduğu tartışılmaz ancak ben yine dünkü kurgum üzerinden devam edeceğim. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: Buradaki bütün atların kazanma şansı olduğunu düşünüyorum. Hepsi diyerek bu ayağı kapatıyorum. Sıralamam şablondadır.

2.Ayak: Son yarışını tekrarlarsa SNOW BUNNY(6) kazanabilir. Starttan çıkarsa SOYSAL HAN(4) kazanabilir. Bu gruptan kaliteli olduğunu düşündüğüm DEM BABA(1) kazanabilir. Etkili jokeyiyle UNCHAIN MY HEART(5) kazanabilir. İyi galobu ve boş kilosuyla KAVUNİÇİ(7) kazanabilir. Lafı uzatmayayım bu ayağı da kapatıyorum :)

3.Ayak: KARA TURBO(3) ve KEHKEŞAN(4) arasındaki son yarışı hatırlayalım. Mesafe aynı 1900 metre. O gün Kara Turbo 60,5 kilo Kehkeşan 56 kilo koşmuş. Bugün Kara Turbo 60 Kehkeşan 50,5 kilo ile koşuyor. İkisinin de binicisi değişmiş. Kara Turbo M.Kaya tercihi ile bir adım önde görünüyor. Ben işin içinden çıkamadım, ikisini de işaretleyip rahat bir yarış izlemek istiyorum. Rakipleri de yok değil tabi, Bursa dışında koştuğunu pek görmediğimiz ÖZDAMAR(1) İzmir için kapalı kutu. Sürpriz arayanlar değerlendirebilir.

4.Ayak: KINOWA(4) için fazla söze gerek yok. Son zamanlarda izlediğim en muntazam safkan. Bankom.

5.Ayak: MY SULTAN(1) ve RIO KARNAVALI(6) arasındaki son mücadeleyi hipodromda izlemiştim. Gerçekten çok keyifli bir mücadele olmuştu. O gün aprantiyle kazanan My Sultan'a bu sefer M.Kaya binecek. Özcan Yıldırım'ın o gün kafayı almak için başlarda atını biraz fazla yıprattığını düşünüyorum. Bugün bir şans daha veriyorum Rio Karnavalı'na.

6.Ayak: Çok daha sert gruplarda mücadele etmiş, yarış kazanmış TAHİRİ(1)'nin devam eden formuyla  bu grubu geçeceğini düşünüyorum. Alternatif bankomdur. Eksik koşması halinde devreye girebilecek birçok isim var. BLACK SUN(5), YEŞEY(2), GHOST OF DARKNESS(9), MY SPACE(7) ve MY GOLD(8) sırasıyla değerlendirmeye alınmalıdır.

Altılı Şablonum

1.ayak:1,3,2,5,6,4,7

2.ayak:6,4,1,5,7,2,3

3.ayak:3,4/1

4.ayak:4 tek

5.ayak:1,6

6.ayak:1/5,2,9,7,8

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

40 yorum

 1. ilk ayakta, halis kazanır diye düşünüyorum..

 2. BARON44

  İZMİR TAHMİNLERİ
  1.AYAK: 1,2,3,5,6
  2.AYAK:5 TEK
  3.AYAK:3 TEK
  4.AYAK:1,4
  5:AYAK:1,6
  6.AYAK.1 TEK/2,5,6,7,8,9,10

 3. BARON44

  altılı tahminlerim yayınlanmıyor sorunmu var sayfada admin

 4. İlk ayak 1.2 dışına çıkmaz gibi duruyor 5 ayakta mu sultanla rio karnavalı arasında ama gene my sultan alır

 5. slm sayın admin bülten köşesinde birşey
  görünmüyor ilgilenirmisini rica etsem teşekkürler iyi çalışmalar kolay gelsin

 6. slm bol şanslar barışçı başarılar dilerim

 7. İzmir için bugün oynadığım kuponum.

  1. AYAK : 1 TEK
  2. AYAK : 5 TEK
  3. AYAK : 3 TEK
  4. AYAK : 4 TEK
  5. AYAK : 1 TEK
  6. AYAK : 9 TEK

  100 MİSLİ : 6 TL

 8. Herkese selamlar
  İlk ayak 2-1-3
  2.Ayak 1-4//5-6
  3.Ayak 2-3-4
  4.Ayak 4-2-1
  5.Ayak 1-6
  Son ayak 1/2
  Hepsi 26tl
  Bol şanslar
  Umarım bugün bazı favoriler gelmezde yeni bir rekor kırılmaz

 9. 1ayak.1.2.3.6.7
  2ayak.H
  3ayak.3banko
  4ayak.4banko
  5ayak.4 tek…1
  6ayak.8.1.10.7.2.9.5.1
  bol şanslar arkadaşlar.

 10. bu sefer son ayağı görücem gibi .)

  1.AYAK:)1,2,3,4,7
  2.AYAK:)1,5,6
  3.AYAK:)3,4,5
  4.AYAK:)4
  5.AYAK:)1
  6.AYAK:)7,5

  herkese bol şans…

 11. İZMİR ALTILIM HERKESE BOL ŞANSLAR.

  1. AYAK. 1.6.3.4.5./

  2. AYAK. 5.6.1./

  3. AYAK. 2.4.3.1.5./

  4. AYAK. 4. BANKO TEK.

  5. AYAK. 1. BANKO TEK.

  6. AYAK. H.

 12. İZMİR DÖRTLÜ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

  1. AYAK. 2.4.3.1./

  2. AYAK. 4.5.1.2.3./

  3. AYAK. 1.4.6.3.5./

  4. AYAK. 5.4.2.6.9.1./

 13. ÜÇLÜ GANYANIM MİSLİ. 15.

  1. AYAK. 4.5.1.

  2. AYAK. 1.4.6./

  3. AYAK. 4.5.6./

 14. Bize bir Şanlıurfa yeter. İkincisini kaldıramam :))). Bu ne ya :)). Her ayak da Şanlıurfa kokuyor. :)))

 15. yasemule

  bence protesto kabul edilir özcan resmen önünü kesti kinowanın.

 16. KINOWA
  MY SULTAN
  GHOST OF DARKNESS

  Son 3 Ayak tek.. bu atlar gelirse altılı tutuyor. Çok zor ama olur mu olur.
  Hafta içi alelacele kupon yapıyorum. Cep telefonundan. Buraya da pek giremiyorum. HAFTA SONU için iyi bir çalışma yapalım arkadaşlar. BOMBACI senin kuponu görmeden kupon tutturamiyorum. Bilmiş ol kardeşim. Sorumluluğun çok :))

  Herkese iyi akşamlar ve bol şans diliyorum.

  • Kelin ilacı olsa basına sürer :)).bombacı ihtiyarladı artık :))))

  • Bombacı bütün bombaları bir gün seriye bağlayacaktir Şahin kardeşim :))

  • Nerdeeee Fatih abicim ;))). Artık sadece bol şanslar diliyor herkese :)))

  • Bak dediğimi unutma. Bir gün hepimize iyi para kazandıracak Bombacı. Çünkü çok cesur oynuyor. Ben inanıyorum :))

  • Wayyyy be demek sırtımızdan da bicaklanacaktik öylemi? 😢😢😢

  • Biz Ada’mı sırtından değil , bir sözüyle ölüme koşarız, Ben sadece bombanın pimini çektim. Bi zahmet yarında patla bombacı:))).tüm paramı senın kolona yatıracam.

  • Reisim selam kardeşim. İzmir kuponum şöyleydi benim. 2 TEK / HEPSİ/ HEPSİ/ HEPSİ/ 1 TEK / 1 TEK olmadı 4 te kaldım ben. Son ayak TAHİRİ yi rakipsiz tutuyordum. My sultan zaten tek rakibine geçildi. Kupon 12 liraydı. Yani My sultanın yanına yazsam rakibini 24 lira yapıyordu. Ama açıkçası ilk ayak gelen safkani tutmuyordum valla kardeşim ben. Olmazmış yani. Ama arkadaşların Kinowa yorumlarına katılıyorum buz gibi özcan yedi safkani. Yani bir faul daha nasıl olur bilmiyorum. Fırsatı olan yarın TJK TV den SON DÜZLÜK programını seyrederse lütfen buradan bilgi verebilir mi? Yorumcular ne diyecek cok merak ediyorum.

  • Selam Bombacı kardeşim,
   faul ile ilgili yorumlarınıza katılıyorum. Paranın döndüğü her yerde böylesi hileler oluyor malesef.

   Bugün izmir para vermez düşüncesiyle çok para yatırmadım. Inan 50 TL lik kuponumu bozmasam tutturuyordum. Kuponu 6 TL ye indirdim. Dünkü izmir altılısını 6 tek ile 500 misli oynadım . Son ayakta ATEŞYAGMURU yatırdı. Yani 5 tek tuttu. O Yarıştan sonra izmiri oynamak gelmedi icimden aslında. Ama dayanamadım dediğim gibi 6 liralık kupon yaptım 5 misli oynadım. 3 DE KAlDIM. Canımız sağolsun. Yarına bakalım. Yapacak bişey yok :)))
   Selamlar

 17. Kinawayı bile yediler hesap kitap adına Kara turbo nun ilk 600 de yaptığı hareket satışın kralı

 18. KINOWA yapılan faulü görmeyen komiserler kurulu bıraksın bu işi! Kınowa üzerine kurduğum altılı burdan yatıyor Özcan Yıldırım dün yarış alamayıp bugun bu kadar hırs yapıp kazaya yol açacak kadar bariyere yapıştırması KINOWAYI. Hiç bi Zaman bi Halis Karataş olamıcaksın Özcan yıldırım hırslar bazı şeylerin gözünü kör etmemeli çok yazık .. Ve komiserler kurulu buna göz yumarcasını red çekmesi insanları soğutmayın arkadaş!!

  • Erdal Balcı

   Sağdan kırbaç vurma şansı bile bırakmadı

  • Erdal Balcı

   Yeminle insanı soğutuyorlar bu yarıştan.iddiadan kazandığım parayı yarışa veriyorum,Allah kahretsin.

 19. ÜÇLÜ BAHİS. UK.

  2.6./ 5.4./ 9.1.3.10.8./

 20. KINOWA Nın Hakkı’nın çalındığı koşuda EXTRA POWERin sahibi İ.Berberoglu değilde daha pasif bi kişi Jokeyide Özcan Yıldırım değil de orta sınıf bi jokey olsaydı koşu 50 kez KINOWA ya tecil edilirdi buda işin başka bi siyasi ve şahıs farkı . Hıııı 50 kez koşsalar 51kez KINOWA geçer orası da ayrı . Ben burda yatıp yatmamakta değilim derdim insanları aptal yerine göz göre göre koymaları İzmir komiserler kurulunun kaçıncı skandılı bu yeterrr artık dedirtti. Ayrıca tarafsız olarak yorumu devam ettiğimde KINOWA NIN jokeyi AKIN SÖZEN viraj dönüldüğünde az grupta yol bulurken vakit kaybedip aksiyonlarında geç kalıp rakibine fazla taviz vermeside işin diğer bi noktası . CANKARDEŞLERDEN SONRA GÜZEL İZMİRİMİN gördüğü ender safkan ŞAMPIYON TAYIDIR ( KINOWA)

 21. Herkese selam,
  Tutturup tutturmamak önemli değil, önemli olan komiserler kurulunu oluşturan kişilerin son 150 metrede Akın’ın düşmemek ve kendi ile atına sakatlık gelmemesi için atını nasıl tuttuğunu ve son 100 metrede bıraktığını görmemek.
  Özcan Yıldırım bana göre jokey değil ve hiçbir zaman da olamayacak. Jokeylik gasp yapılarak olmaz, iyi sürersin herkes takdir eder, fakat bu oyunlar ile ancak sen Urfa da koşarsın sevgili Özcan.

Bir Cevap Yazın