11 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-ÖZTUNÇ favorim.Uygun gördüğüm grupta riske girip tek yazılabilir.8-SAĞNAKHAN, 10-YÜKSELİN OĞLU, 4-YANDIMAYŞE ve 5-ELPECAN çok at yazanlara önerebileceğim safkanlar.3-GÖKÇEER sonraki ihtimal.

2.AYAK : Son ikinciliğinini ardından formunu koruyan 4-EFEKAN uygun rakipleri yanında fotoya uzanan isim olur BANKOM.

3.AYAK : Hazırlıklarındaki muazzam görüntüsüyle 5-HAYATIM ilk isim.7-HARNUP favorinin en ciddi rakibi.10-KILIÇ PRENSES, 2-MELODİ ve 3-RESUS ihmale gelmez.9-KAR ve 11-YELLOW APACHY sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Daha öncede geride bıraktığı rakipleri yanında ağır sıkletine rağmen 1-DIVINE STAR fotoyu önde geçer ikinci BANKOM.

5.AYAK : İngiliz safkanların maiden mücadelesinde 6-FROM THE SINOPE favorim.Dereceli işler çıkartan bu safkan alternatif kuponlara tek yazılabilir.11-TRUTHFUL GIRL favorinin en yakın rakibi.7-GANJ tek yazmayanlar kuponlarında bulundurmalı.Orjin olarak ön plana çıkan 4-ÇAĞLACAN, 1-ANY FLAT ve 13-RED STORM ikramiyeye katkıda bulunabilir.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda şartlar 16-FROM THE SEA diyor.12-WARHEAD, 2-BERİLSU, 15-EMİRHAN BEY, 11-BOSSY, 9-İSMAİL BEY ve 8-MASAI MARA diğer sıralamam.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 // 8 – 10 – 4 – 5 – 3

2.AYAK : 4

3.AYAK : 5 – 7 – 10 – 2 – 3 – 9 – 11

4.AYAK : 1

5.AYAK : 6 – 11 – 7 – 4 – 1 – 13

6.AYAK : 16 – 12 – 2 – 15 – 11 – 9 – 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gencer

5. ayaktaki at no 11 yanlış .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x