bursa at yarışı tahminleri

11 MART 2020 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

1.AYAK: Koşuyu incelediğimizde sprinter yapısı ile 8-Victorina, ilk koşusunu usta atlar gibi koşan ve tekrar Gündüzeli tercihi ile 5-Lilian, istikrarlı bir performans gösteren 5-Seda Kızım,  1400 metrede 1,28 içinde performansı bulunan ve o koşusunda Nikki Run’a saldıran 6-Set Me Loose ve Hadioğlu ekürisinin Daskyleion ile kardeş tayı 1-Canmira genel olarak şimdiye kadar üzerine oynanan safkanlar. Fakat bu isimlerden farklı olduğunu düşündüğüm 8-VICTORINA koşularıyla hani gönülden bağ kuran bazı taylar vardır ya, öyle bir durum edindi. Koşu içinde aksiyonları güzel, sprinti güzel ama maidendan çıkması gecikti. Uzayan mesafede bu rakiplerini sağlam aksiyonlarla gelip geçeceğini düşünüyorum. Bankomdur.

2.AYAK: İzmir’de koştukları son 1200 m. koşuda kısa mesafeden etkilenen 1-ALPTUĞHAN buradaki rakiplerinden Ninoşun Oğlu’nu son 200 de rahat ayırmıştı. Bugün mesafenin 200 metre daha uzaması, koşu içinde de çok yüksek tempoda kaçan bir isim olmaması ALPTUĞHAN’I sıklet dezavantajına rağmen çok şanslı yapıyor.Alternatif tek olarak düşünülebilir. Bu grupta muhtemelen öne düşebilecek isimler 3-Şimşekkral , 7-Zengince ,5-Allıyarim olabilir. Bunlardan inatçı bir yapıya sahip olduğunu düşündüğüm 3-ŞİMŞEKKRAL  ikinci şans verdiğim isim. Yine geçen koşusunda 60 Kg sıkleti ile 50 Kiloluk Allıyarim’in bir-iki boy arkasında yer alan ve kum koşularını başarılı bulduğum 6-BORALTAN uygunlaşan sıkleti ve gelişen kondisyonu ile diğer bir şanslı isim. Son olarak yaşı ilerlemesine rağmen günüde olduğunda çok daha iyi grupları geride bırakan 2-NİNOŞUNOĞLU kazanma şansı olan bir diğer safkan. Toparlayacak olursak ya 1-ALPTUĞHAN tek ya da bu dört isimle geçebileceğimiz bir koşu olduğunu düşünüyorum.

3.AYAK: Kocaeli’ndeki yarışında tek başına tempoyu belirleme şansı bulan Behramkale koşuyu lehine çevirmişti. Fakat bugün Kırcaali gibi kendine önlerde eşlik edecek genç ve formda bir isim var. Hatta Madenci de ön grupta koşmayı seven bir isim. İstanbul’da ve Bursa’da başarılı koşuları olan Burakşah yaklaşık dört aylık aradan geliyor ve daha çok çim ve sentetikte etkili olmuş biri isim olup şimdiye kadar koştuğu beş kum koşusunda henüz tabelaya girme başarısı gösteremedi. Bu saydığım sebeplerden Behramkale ve Burakşah’ı eliyorum. Öndeki tempoyu değerlendirebilirse sprinter isim 6-VILLAGE HOOF bana göre koşunun en şanslı safanı.Son koşularında çok iyi bir form yakalayan ve son düzlükte de sprinterlere inatçı bir şekilde karşılık veren 3-KIRCAALİ rakibidir. Piste uyum sağlamaya başlayan 5-MADENCİ de yazılır. Geldik bir şampiyona…Daha önce geride bıraktığı rakipler arasında kimler yok ki..Cooger,Dombra,Hot Chocolate,Can Dadaş, Oğlum Berat gibi çok kaliteli isimleri değişik koşularda geçen ve tam bir grup atı olan 4-REBEL YELL çok uzun aradan sonra piste dönüyor. Normalde sıkıntı yaşamasa bu grupta start alamayacak olan şampiyon ismi de çok uzun arası olsa da kuponuma ekliyorum.

4.AYAK: Yüksek tempoda koşulmasını beklediğim koşuda sürat ve dayanıklılık ön plana çıkacak diye düşünüyorum. 1-DİLİMYANDI, 2-SACRED ZENYETTA , 3-HAZARBEY , 4-KAPTAN GOLD ve 5-THE LAST DREAM ayrımsız olarak kuponuma yazacağım isimler.

5.AYAK: İstanbul’da 5 boy geç başladığı 1300 mt koşuda çok fazla da sıkılmadan kendi halinde beşinci  olmuştu. Daha sonra yine 1300 mt koştu bu defa normal çıktı ama rakipler de formda ve iyi isimlerdi. O koşuda teşviklerle beşinci olurken kazananla arası 4 boy civarı idi. Bursa’ya döndü uzun mesafe koşuya çıktı bu defa da TJK da 4 boy gösteriliyorsa da en az 6-7 boy gecikmeli olarak koşuya başladı. 1200 direğinde grubun içindeyse de düzlük üzerinde yorularak geldiği için yeterli derecede arttıramadı. Bahsettiğim isim 8-SARAYLI KIZ ve benim de favorim.Ancak start problemi yaşadığını da unutmamak lazım. Son koşularında çok istikrarlı olan 3-HEADS ABOVE de çok şanslı. Son olarak start aldığı ikinci koşusunda toparlanmış gözüken ve sonlardaki aksiyonları iyi gözüken 4-HEROES eklediğim diğer isim.

6.AYAK: 9-MISS BALKAN nihayet bir aksilik olmazsa tek başına kaçacağı bir koşu buldu. Çok kısa arayla koşacak olması handikap olsa da kendisini iyi tanıyan pilotu ile çıktığı gibi bitirebilir.Bu tip mesafelerde bitirici sprint atan 1-THREE CAT, yine mesafenin başarılı ismi 2-WIND POWER rakipleridir. Aşama içinde olduğunu düşündüğüm 7-ANGELS SHARE ve 10-MY GRACE koşunun sürprizi olabilecek isimler.

 

ALTILI:

1.AYAK: 8

2.AYAK: 1 / 3,6,2

3.AYAK: 6,3,5,4

4.AYAK: 1,2,3,4,5

5.AYAK: 8,3,4

6.AYAK: 9,1,2,7,10

Kupon Tutarı: 21 TL / 84 TL

Herkese bol şanslar dilerim.

Yazar: RISING

guest
113 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Rising

Hüseyin

Bol şanslar rising ilk ben şans dilicektim vazgeçtim uğursuzluk olmasın diye bu aralar biraz ugursuzumda üzerine afiyet

Buca06

Emeğinize sağlık sevgili RISING, bol şans diliyorum.

Zafer

Yarın son ayak 1nolu at gelir dikkat

sanal

Değerli Admin, değerli RISING ve tahminciler bol şanslar.
Detaylı yorum ve tahmininiz epeyce tatminkar. Maiden yarışlarda 1800 metre taylar için daha uzun mesafe demektir. Detaylı anneden kardeşlerin yarışlarını incelersek tek yazmayı riskli bulduğumu ifade edeyim.
Yazdığım şablonun başarı yüzdesi yüksek gibi geliyor bana.
Başarılar.

BURSA

1.Ayak : 1,4,5,6,8
2.Ayak : 1,2,3
3.Ayak : 1,2,3,4
4.Ayak : 1,2,3,5
5.Ayak : 3,4,5,6
6.Ayak : 2,9

sanal

Tebrikler RISING, sağol.

legrunt

Önce İstanbul yorumu yapayım. Sonrasında Bursa

1. Ayak : 1 BAWIKAL NEVZO alternatif tekimdir. Ancak tek atacağım at bir kaç ayak sonra günün bombası olacak :) Rakip olarak gördüğüm isimler sırasıyla 10 Defneciğim, 11 Güvenilir Sultan, 2 Büyük Atlı ve günün sürprizini yapabilecek 8 Sadece İzle

2. Ayak : 5 BEEONIC ve 7 ELIKA dan etkili yarış beklesem de HEPSİ yazma tarafındayım.

3. Ayak : Gelelim günün sürpiz atı’na. Son koşusunda yaşanabilecek tüm talihsizlikleri yaşadı. Startta kaldı. Son viraja kadar 12 atta 12nciydi. Viraj dönülürken bariyer dibinde iyi yol tuttu tam aradan sıyrılıcam derken 2 at arasında kaldı. Geri düştü yılmadı dışarı aldı ve çok az farklı 3ncü tamamladığı yarışta, o gün dedim ki bu at nerede kiminle koşarsa koşun tek atarım. Geçileceğine inanmıyorum. Elbette bu benim kanaatim. 9 MAKARACI ÇÖCUK BANKOM.

4. Ayak : Eküriler 3/4 ve 5 UPPER CUT ile rahat bir yarış izleriz.

5. Ayak : 7 Aly Wins’in sahipleri kazanacağını düşünüyor ki 3ncü ayakta eküri koşturmadılar.Rakip olarak 1,2,3,4 ve10

6. Ayak : Kapanışı 3 KEVİR ve 4 AKDAMAR bu ikiliden biri yapar. Önceliğim KEVİR

1. Ayak : 1///10,11,1,8
2. Ayak : 5,7// HEPSİ
3. Ayak : 9 MAKARACI ÇOCUK
4. Ayak : 5, 3/4 eküri
5. Ayak : 7,1,2,3,4,10
6. Ayak : 3,4

BOL ŞANSLAR

ozcanbek

Bol şans diliyorum legrunt yazdığınız gibi gelsin

Buca06

Bol şans legrunt, dün Kocaeli’nde ZEMANİ gibi müthiş bir bomba tek vermenden dolayı kutluyorum. RISING ile sizin tahminleriniz sayfaya ışık veriyor…

legrunt

Sevgili buca iltifatın için teşekkür ederim. Bazen takılı kalıyoruz.Sonuçta nefsimize söz geçiremediğimiz anlar oluyor. Dün 7 atta Fatihin gülü yoktu :)) Düşündüğümüz gibi koşan ya da koşamayan atlar oluyor. Jokey dinamikleri de cabası. Başta admin olmak üzere tüm değerli dostlara bol şanslar dilerim.

Eruhlu

Bol Şanslar. RISING

Eruhlu

Bol Şanslar Arkadaşlar
Bursa
1. Koşu. 1////4
Altili
1. Ayak. 8,4
2. Ayak. 2,1
3. Ayak. 1. Behramkale. Banko
4. Ayak. 1,5,2,3,6,4
5. Ayak. 4,5,2,3,7,6,
6. Ayak. 7,1,3,9,2,8

ozcanbek

Size de bol şans diliyorum

legrunt

BURSA

1. Ayak : 4 LILIAN
2. Ayak : 1 ALPTUĞHAN
3. Ayak : 1,3,4,6
4. Ayak : Yarışın favorileri her ne kadar dişi olsa da ben erkek taylara öncelik vereceğim. Kaba kum ile tanışacak olan 4 KAPTAN GOLD öncelikle tuttuğum tay dır. Sonrasın da 5 3,1,2
5. Ayak : Garip bir maiden 3-4 aydır koşmayan atlar. Mesafeyi tecrübe eden Saraylı Kız sonuncu çıkmış vesaire vesaire :) HEPSİ diyelim.
6. Ayak : 9 MISS BALKAN, 2 WIND POWER aralarından sıyrılabilirse 3 Divine Beauty ve 77 günlük ara sonra takip atım olan 10 My Grace

1. Ayak : 4 LILIAN
2. Ayak : 1 ALPTUĞHAN
3. Ayak : 1,3,4,6
4. Ayak : 4,,5,3,1,2
5. Ayak : HEPSİ
6. Ayak : 9,2,3,10

Bol şanslar

ozcanbek

Bol şans diliyorum rising

Biratakan1907

Merhaba arkadaşlar,
İstanbul tahminimi yarın siteye girecek zamanım olmayacağı için şimdiden paylaşıyorum.
Kanımca her türlü ikramiye seçeneğine açık bir program var.

1.ayak Hani derler ya tam bir ölüm grubu işte o denli zor bir yarış. Yeri olan arkadaşlar kapatabilir ama bir kaç ata dikkat çekip 5 isimle geçmeye çalışacağım. İlk yazacağım kesinlikle 5 KARGO olacak,çok iyi bir yarış çıkaracağını düşünüyorum. Diğer ayaklarda sürpriz aramak adına, tek atıp ufak kupon yapacağım. Aslında 11 GÜVENİLİR SULTAN çimler başladığında yarış kazanmaya başlayacaktır ama eklemekte fayda var çünkü grup zayıf. Yarış içerisinde elde gidip sonlarda arttıramayan 8 SADECE İZLE bir yarış bir arttıracak tam arttıracak, bu yarış dahil takip listemde. 9 YURTHAN aradan sonraki koşusunda ortalıkta gözükmedi ama sonlarda gerilerde kalmış olsa da çok diri gördüm , idman pistinde de mükemmeldi,ekliyorum. Ve son olarak bu grupta olmazsa olmaz 1 BAWIKAL NEVZO ile ilk ayağı geçmeyi umuyorum. Her şeye rağmen zor yarış , tuttuğunuzu , hissettiğinizi ekleyin.
2.ayak Aynen ilk ayak gibi ben önereyim sizler ekleyin. Kumaş isim olmaya aday 1 TIA DALMA , önlerde rahat kalacak rakipleri bulan 3 MOONRAKER , kazandığı yarışı mükemmel 10 VAYA BIEN , idman görüntüleri çok iyi olan 7 ELIKA ve sentetik pistte değişik koşabilecek orjin ve formu ile 8 GÜZEL KIZIM.
3.ayak 6 TRIBUTE TO JOSS favori olmayı sonuna kadar hak ediyor ama 9 MAKARACI ÇOCUK’un 3.olduğu yarışı bir izleyin. Gerilerden takip etti , grubu yakalayıp atağa kalkacağı anlarda önü kapandı , en dışa çıktı , fişek gibi gelip 3.oldu. Önü kapanmasa ne olurdu ?? 1-2 bitirirdi yarışı. Bu iki safkandan sonra 8 REKOR yazılır.
4.ayak 5 UPPER CUT,ayakları düz bassın, kalite olduğu çok belli ama sadece 2 KINGDOM OF FIRE bir türlü eleyemediğim için ekürileri de ekliyorum.
5.ayak 4,5 eküriler araları fazla, mesafe uzun olduğu için yazmadım. Haliyle 7 ALY WINS başta yazılacak,3 BLACK WASP bugün çok iyi koşacak ,şablona iki isim yazıyorum. Bir türlü kazanamasa da 1 ÇEKO DAYI ve aslında iyi bir isim ama kötü koşular yapan 2 AYBARS eklenebilir. Bu yarışta bomba ararsanız 10 SALAZAR derim.
6.ayak 8 LAZ OĞLUM artık kazansın,yazmaktan bıktım, son yarışına anlam veremediğim 6 TULPAR ile birlikte yazıyorum..
Arasına rağmen bu gruba göre kumaş isim 1 DALOĞLU,3 KEVİR , 2 ATEŞ HATTI ve 4 AKDAMAR ekleyeceğim safkanlar olurdu. Bombalar 9 MAKEDON ve acemi aprantisine rağmen 11 AK RECAİ.

Yazdığınız gibi gelsin , herkese bol şanslar…

5,11,8,9,1
1,10,3,7,8
6,9,8
5,2,3
7,3
8,6

63,00 TL

ALTERNATİF KUPON

5 KARGO
HEPSİ
6,9
5 UPPER CUT
7,3
8,6,1,3,2,4,9,11

26,88 TL

Barandeniz

BURSA
8,1,4,7,6
1
6,3,5,4
4,3,1,2
8,3,5
10,9,5,6,1,3,2
Herkese bolsans.

BAMBAM

bursa altılım
1.ayak. 256478
2.ayak. 6 boraltan tek
3.ayak. 134
4.ayak. hepsi
5.ayak. 3 heads above tek
6.ayak. 6 luxor girl alternatif tekim. rakip 91237 bol şanslar

BAMBAM

teşekkürler bu arada boraltan tek bırakmaktan vazgeçtim yanına alptughan ı da ekliyorum

Nolisi Dolisi

Rising eline sağlık,

Öncelikle kurgu çok temiz olmuş. İlk ayak 4 Lilian ilk yarışında yapabileceğinin ne kadarını gösterdi emin değilim. Temponun zayıf olduğu bir koşu olduğu için o günkü rakibi son metrelere kadar dayanabildi ama o yarışa bir 100 metre eklesek 3-4 boy yapabilirdi gibi göründü gözüme. Daha uzuna da hem orijin hem de görüntü olarak iyi gidecek gibi görünüyor. Victorina’nın yanına eklemezsem aklım kalır :)

2.Ayak 1200’de Alptuğhan’ı yıkmıştım ama burada ideal mesafesinde tek bırakmak mantıklı duruyor.

Kurgumun geri kalanına senin yazdıklarının dışında tek bir at ekliyorum: 5. ayak ilk startında çıkışta şahlanınca 10 boy kaybeden, 1300m yarışta 5. olurken sonlardaki aksiyonları hoşuma giden ve ülkemize çok iyi uyum sağlayan aygır APPROVE temsilcisi, anne tarafından da uzun mesafeleri çok iyi yapan ”World’s Top Ranked Long Distance Horse” ünvanına sahip şampiyon safkan HURRICANE RUN kan hattına sahip 7 MELİNA HANIM’ı eklemeden geçemedim. Yerin varsa sana da bir çarpı atmanı tavsiye ederim.

ALTILI:

1.AYAK: 8,4

2.AYAK: 1

3.AYAK: 6,3,5,4

4.AYAK: 1,2,3,4,5

5.AYAK: 7,8,3,4

6.AYAK: 9,1,2,7,10

Kupon Tutarı: 56 TL

Tüm arkadaşlara bol şanslar…

Mustafa 1324

Tüm siteye kalbi gönlü güzel olan herkeze günaydın rısıng bol şans olsun
Bugün sahada olucam sahada olan dostlar varsa çaya beklerim

onokay

günaydın üstad. bugünkü tüyolarını tahminlerini bekliyoruz.

Atahan kaya

Günaydın abi bugün tahminlerini bekliyoruz

Hakan ben buraya nasıl yazcam.

Selam olsun site sakinlerine.bol bereketli olsun.gelimmi Mustafa hipodrooma.fazla kalamam.tanismis oluruz.

Mustafa 1324

Gel tabi bunu sormak olurmu burada hep beraberiz

Bucalı ekrem

Bizde şirinyere bekleriz.çay kahve yemekten sonra

ozcanbek

Mesaj attım buradan size hayırlı sabahlar diye geçmedi ganyan na gidiyorum şimdi takıldığım yer var

ozcanbek

Dostum mustafa

Mustafa 1324

Ozcan şuan tam olarak bakmadım desem yalan olmaz göz ucuyla baktım ama benim bankom alptuğhan olucak gibi sahada 3 gibi olurum o zaman dahada netleşir

ozcanbek

Ok dostum sana da zahmet oluryor teşekkür ederim tüm site dahilinde selam herkes de bol şans diliyorum

Murat

Günaydın

Mehmet Metin

Mustafa 1324 bu gün benim Bursa altılı şablonuna ilave veya garanti tek önerebilirmisin?
1. Ayak 2.4.6.8
2. Ayak 1.2
3. Ayak 1 tek
4. Ayak H
5. Ayak 2.3.5.7.8
6. Ayak 3.6.1

Mustafa 1324

Mehmet metin yanlış anlama garanti olmaz ki bu işte saha veya senin tutuğun dersen başka az önce sahadan dostlarla yazıştık 1ayak kadirin kendi atı bunu daha öncede yazmıştım en olası olarak onu görüyorlar gene mustafa dostum da sahada ilk ayak gündüzeli kazanmaya koşacak dedi tabela Meliha hanım ilk ikide olacak dedi ama bu iş te garanti yok lütfen yanlış anlama benim tekim hala aynı alptuğhan

Mustafa 1324

Kafa ya gördüğüm kadarı ile çok at yazmışsın numarasını bilmiyorum bi önceki yarışında ben yazmıştım ferdi kabadayı kardeşim ben alıırm demişti o yüzden burada ısrarla belirtmiştim pazar günü babası vefat etti o yüzden başkası bilgin binmiş juka çok atta ekle derim

Mustafa 1324

comment image bu benim oyunum değiştirirsem gene buraya atarım

ozcanbek

Bol şans dostum yine de bekliyorum şablon hazır bu şekil sana güveniyorum tutsa da tutmasa da

Mustafa 1324

Kupınu bozdum son dakika okarak 2 ayak altuğhan yanına şimşek kral ekliyorum son ayak mıss balkan

Mustafa 1324

comment image bu bana sahanın verdiği bunu oyna dediği kupon tuttuklarınızı ekleyin

ozcanbek

Sağlık olsun dostum

ozcanbek

İlk oynadigın kupon bu ama neyse sağlık olsun

Mustafa 1324

Ozcan yazdım değiştirdiğimi zaten görmedin herhalde

ozcanbek

Önemli değil dostum 13.51 de oynamıştır zaten
Sonra dan 14 . 25 de oynamis kuponu göndermişsin sağlık olsun

Mustafa 1324

Ozcan ben kendi kuponumu atmıştım ama ahırlarda iken oynanacak kupon bu diye attı dostlar brnde hemen yazdım buraya kuponuda attım karıştı herhalde yazdıklarıma baksan zaten saatleri benim yazdıklarım duruyor sayfada anlaşılan karıştı herhalde sağlık olsun başka zaman inşallah

Atahan kaya

Abi teşekkürler kupon için

Atahan kaya

Abi eğer müsaitsen bana Bi şablon çıkartırmısın senin şansınla oynamak güzel abi 50 60 tl bütçem var tabi müsaitsen abi

Hakan ben buraya nasıl yazcam.

Kardeş ben geldim nerelerdesin

Mustafa 1324

Ahırlardayım 5 dak tribine geliyorum

Mustafa 1324

Hakan kardeş ğst kat restaurant tayım cam kenarı masa

Mustafa 1324

Hakan kardeş valla bizi ağaç ettin burda ahırlara gidecektim sen geliceksşn diye gitmedim

Hakan ben buraya nasıl yazcam.

Ah ve kardeş geldim.dite yazdıklarımı onaylayincaya kadar..zaman gecti

Hakan ben buraya nasıl yazcam.

Güzel kardeşim.saat 4 kadar sitede hiç mesajını görmedim.orayakadar gelmişim bekletirmiyim

Hakan ben buraya nasıl yazcam.

Ortalıklarda dolaştım tirubunde kafada kırmızı şapka vardı..kesin gormusundur..

Mustafa 1324

Valla hakan ben 5.30 a kadar orada idim mevsimin nal çakımı vardı onu bile beklettik sen geleceksin diye sağlık olsun başka zaman

onokay

Herkese Bol kazançlı bir bülten diliyorum. Saygılar ve sevgiler.

Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Bahis türü 6’lı Ganyan
Sonuçlar /////
Koşu 2
Misli 1
Bahis sayısı 1120
Tutar 78.40 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
4 – LILIAN
8 – VICTORINA
2.Ayak
1 – ALPTUĞHAN
2 – NİNOŞUN OĞLU
3.Ayak
1 – BEHRAMKALE
3 – KIRCAALİ
4.Ayak
1 – DİLİMYANDI
2 – SACRED ZENYETTA
3 – HAZARBEY
4 – KAPTAN GOLD
5 – THE LAST DREAM
5.Ayak
3 – HEADS ABOVE
4 – HEROES
5 – İMMİ İMMİ
7 – MELİNA HANIM
6.Ayak
1 – THREE CAT
2 – WIND POWER
3 – DIVINE BEAUTY
4 – TURKNUR
7 – ANGELS SHARE
8 – HIGH LEVEL
9 – MISS BALKAN

OGEMI

Sitedeki yorumlari harmanlamissiniz cok guzel ama bazi uzerinde durulan hususlari ilave etseniz kuponunuzun sansi daha cok artar bence

3.ayak) Onde birbirini yipratacak iki atla gecmissiniz…Evet Behramkale nin bu tip kosularda tempo veren atin arkasina yaslanmisligi var eskiden ama kircaali saglam tempo koyuyor viraj uzerinde uzerine gitmek zorunda kalacak bariyer dibinde bu iki at birbiriyle ugrasirken disaridan bir sprinter bunlari supurebilir…Inandiginiz bir veye iki adet sprinter ekleyin bence…6 village hoof kesin eklenmeli bence…

5.ayak) Sarayli kiz cok sansli olarak degerlendirilmis site ustatlari tarafindan bir carpi da ona atin mumkunse..

6.Ayak) Yine birkac kisinin radarina takilmis My Grace isimli ati da eklerseniz cok temiz bir kuponunuz olur gibi duruyor…

Bol sanslar

onokay

değerli bilgilerin için teşekkürler dostum.
kendi inandığım atlara, buradaki arkadaşlarımızın da tahminlerini ekleyip inceleyip kurguluyorum.

torucmacto

Herkese bol şans
Bursa
1.ayak: 6-8-4-7-5
2.ayak: Alptuğhan
3.ayak: 1-2-3-4-5-6
4.ayak: 1-2-3-4-5
5.ayak: Heads Above
6.ayak: 1-2-9-10
Tutar: 42,00 TL

Aliboyla

Bol şanslar rısıng

Aliboyla

Admin senin tahminde olacakmı bide derince den gelince bi paçal yaparız ortaya bol şans herkese ?

admin

Bakamadım henüz :) Oynarsam yayınlarım mutlaka. Bol şanslar :)

veli kaya

Bursa altılısı
1 ayak çok rahat kazanacağını tahmin ediyorum. Rakibi yok 8 bankom
2 ayak 2.4.1.7
3 ayak 4.1.3.2
4 ayak 5.4.3
5 ayak 8.1.4.7
Son ayak 2.9 ve s tırpan ile 5 anıta blake yazılır
Yazdığınız gelsin !!!

veli kaya

Çıtır altılı
8.1
3.1
4.1
5.4
6
2.5

darksweet

merhaba arkadaslar…bursa altılım

8,4,5,1,7
1,2
1,2,3,4,5,6
3 (hazarbey) TEK
3,8,5,7
9,1,2,3

herkese bol sans….

darksweet

arkadaslar
ılk ayak ıcın 7 numara The best sımgenın ıyı kosacak duyumunu aldım.
kuponuma tek atacagım.
sız de tek atmasanız bıle cok atta degerlendırın derım…
bol sans

stalingrad

bursa
4.7.8.2
1.2.7
1.3.6
6.2.1
3
7
bolsanslar

derince

Soru işareti İki Maiden olması nedeniyle bana altılısı zor göründü.

İlk ayak
Orjiniyle,atsahibi antrenör ve jokey söylemesini yan yana koydugumda.
Ortaya böyle çıktı sıralama 57846

2.ayak
Allıyarimden farklı koşu bekliyorum.
Sıralama 51324

3.ayak Kırcaali adeta sınıf atladı uygun grupta bankom.

4.ayak
Gördüğü yarışlarda derecesini iyileştiren , ve geçildiği sert rakipler bu kez olmayan hazarbey diger bankom..
5.ayak ilk Maiden daki fikirlerin burda da aynı
Sıralama
57348

Son ayak
Büyük sürpriz beklediğim bir ayak
Hepsi dicem sürpriz beklediğim isimler ise kendini unutturan. Hugh level ve Luxor girl.
Sıralama 8659-10-2-1-3-11-7-4

Coronaya dikkat durup durup el yıkamaya gidilmeli.

El yıkamak ve suyla temas etmek için tuvalet ihtiyacının gelmesi beklememeli sevgili dostlar.

Akşam
İstanbul’a cazip tekle besliye gidilecektir..
Keyifli günler.

fenomen

Bol sanş derince sıkı takipçimim

OGEMI

Bol şanslar Derince…Izleyemeyecegim icin bugun kuponum yok ama senin kurgunda muhtemelen kircaalinin ayak at ekleyip aynen oynardim icime sindi kuponun…bulursun ins:)

Turgay

BC82-C6D7-5E06 5637-99DD-5E06 1032-ED4B-5E06 ÜÇtane altılı var ikramiye az teşekkür ederim verdiğin bilgiler için daha çok şanslar siz değerli arkadaşlarıma da rastlasın dileği ile.

Buca06

KENDİMCE BURSA KUPONUM:
Sevgili admin, RISING ve tüm paylaşımcılara iyi bir yarış günü olmasını diliyorum…
Bursa’da toplamda 46 atın mücadele edeceği, öne çıkan isimler kazanırsa kolay ancak gelebilecek muhtemel sürprizlerle bence zor bir altılı programı var, sonuçları ikramiyeyi cazip hale getirebilir.
* İlk ayak 3 yaş araplara mahsus maiden bir koşu, burada kazanarak maidenden çıkmasını beklediğim isim LILIAN olup uzayan mesafeyi daha iyi koşacaktır, aksilik olursa bana göre her ismin şansı var.
* İkinci ayakta mücadele edecek 7 attan öne çıkan iki isme diyecek birşeyim yok elbette, ama dikkat edilmesi gereken ALLIYARİM’i ve BORALTAN’ı başta tutuyorum, programı henüz ikinci ayakta ters köşe yapabilir, Sonra iki favori…
* Üçüncü ayağa bakıyorum ve ayıramadığım dört ismi yazıp geçiyorum. Bunlardan biri kazansın…
* Günün dördüncü ayağında zor bir koşu izleyeceğiz, bence hangisi kazansa nasıl olur denemez! Koşacak atlar içinde, sanırım kum pist tecrübesi olmadığı için AGF sıralamasında en son sıradan şans verilen, başarılı İstanbul sentetik pist yarışlarından sonra Bursa’da Normal kuma ilk kez çıkacak olan KAPTAN GOLD’un piste uyum sağlaması halinde kazanmasını bekliyorum. Çok riskli olsa da güveniyor ve tek geçiyorum…
* Tabela ayağı maiden bir koşu ve yine son koşusunu beğendiğim HEROES maidene veda eder diyorum.
* Altılının son ayağı günün en kalabalık koşusu olup anormal bir sonuca imza atabilir, öncelik LUXOR GIRL ile MY GRACE olacak şekilde diğerleri aşağıdaki gibi olacaktır.

1.AYAK: 4 *** LILIAN // 1-5-8-7

2.AYAK: 5-6-1-2

3.AYAK: 4-1-3-6

4.AYAK: 4 *** KAPTAN GOLD

5.AYAK: 4 *** HEROES

6.AYAK: 6-10-7-5-9-1-2-3

Bol şanslar…

saglam kurgu

1.ayak 5 6
2.ayak 1 3 6
3.ayak 1 3 4
4.ayak 2 3 5
5.ayak 3 4 5
6.ayak 1 2 3 6 9 herkeze bolşans

saglam kurgu

Naçizane görüşüm Tokaçoğlu bugün cok favori atlara binmiş en fazla 1 tanesini getirebilir .

DARK SİDE OF THE MOON

4
1.2.3
6.4.1.3
5.2.1.3
3.4.7
5.2.1.9.7
Toplam tutar 50.40 ₺
Herkese bol şanslar

Sarı Birol

Merhaba

Herkese bol şanslar
H
1 Altuğhan
3.5.6
H
8 Saraylı Kız
1.2.5.9.3.6

Selamlar

eskibaba

Bursa
4,8
1,2
1,4
1,5
3,8
Hepsi
Bol şanslar

CryptoMarsis

Ben bu işten anlamıyorum
Tarih 11/03/2020 14:46:55
Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Bahis türü 6’lı Ganyan
Sonuçlar /////
Koşu 2
Misli 1
Bahis sayısı 72
Tutar 5.04 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
6 – SET ME LOOSE
2.Ayak
5 – ALLIYARİM
6 – BORALTAN
3.Ayak
1 – BEHRAMKALE
5 – MADENCİ
6 – VILLAGE HOOF
4.Ayak
2 – SACRED ZENYETTA
3 – HAZARBEY
4 – KAPTAN GOLD
5.Ayak
7 – MELİNA HANIM
6.Ayak
1 – THREE CAT
7 – ANGELS SHARE
9 – MISS BALKAN
10 – MY GRACE

Angaralı

7,4,8,2,1
1,3,6,2
Hepsi
3
8,7,3
9
Herkese bol şans

Sivasli

3.4.5.7.8
Alptughan
Kircali
Kaptan gold
3.5.7
Hepsi..11 hariç

Bol sanslar arkadaslar

Turgay

Rising tebrikler kupon oturdu gibi senin tekli kuponlarına ayrı bir hayranlık duyduğumu söylemek isterim bol şans diliyorum sana ve diğer yarış severlere.

Ramazan

Lingfeld altili
10,9,3,4,6
1
11,10
4
1,3,5,6,7,8
1,4,6
3,4,6,7,8,9

makfirat

YİNE GEÇ KALDIM ÖZÜR.
1.4.7.8
1.2
1.3.4
4.5.6
3
1.2.3.6.7.8.9.10 BOL ŞANS SİTE

ramazan

Lingfeld altili ve yedili plase
10,9,6,4,3

1
10,11
4
5,1,7…3,8,6
1,4,6
4,6,7,8,3,9

sanal

Veliefendide kupon yatırmak ayrı bir heyecan verir bana. Hava güzel. Hazırladığım kuponu burada paylaşayım. Bursa kuponum tutar gibi görünüyor.
UPPER CUT’un yanına isim yazmaya elim varmadı. Kolay kazanır.
Nol şanslar.

‭İSTANBUL

1.Ayak : 1,2,3,5,7,10,11
2.Ayak : 1,2,4,6,7,8,9,10,11
3.Ayak : 6
4.Ayak : 5
5.Ayak : 1,3,4,7,10
6.Ayak : 3,4,8

Buca06

KENDİMCE YORUMUM VE İSTANBUL KUPONUM:
Sevgili admin, RISING ve tüm paylaşımcılara iyi bir akşam olmasını diliyorum…
* İlk ayakta BÜYÜK ATLI kazanır beklentisiyle rakip yazmıyorum.
* İkinci ayağa öncelikli şanslı gördüğüm isim MOONRAKER diyeceğim, rakip olarak da naçizane incelemem sonucunda JOSEPHINE ve DARK PEARL’ü tespit ettim.
* Bu koşunun RAMPAGE, TRUBUTE TO JOSE ile MAKARACI ÇOCUK arasında geçeceğini umuyorum, eğer sürpriz aranacaksa REKOR diyeceğim.
* Kolay olmayacak bir yarış, ekürisiyle PROKOPİ başta olacak şekilde UPPER CUT, KING ARTHUR yada KING OF FIRE yani eküri hariç hepsi diyelim ve bekleyelim.
* Son yarışları güzel olan SALAZAR Akın Sözen ile kazanabilir, ÇEKO DAYI, AYBARS ve BLACK WASP da iyi koşarlar, belki de at başı bitebilir bu koşu!!
* Altılının son ayağında bir önceki yarışında güçlü rakiplerine karşı varlık gösteremeyen LAZOĞLUM ve kazanması yakın olan, sentetik piste yatkınlığı ile KEVİR benim şans vereceğim isimler olacaktır…

1.AYAK: 2 *** BÜYÜK ATLI

2.AYAK: 3-2-11

3.AYAK: 5-6-9-8

4.AYAK: 3-5-1-2

5.AYAK: 10-1-2-3

6.AYAK: 8-3

Bol şanslar….

legrunt

Kontra kuponumuza bi sinerji alalım :))

Bahis sayısı 144
Tutar 10.08 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
4 – LILIAN (3)
8 – VICTORINA (1)
2.Ayak
1 – ALPTUĞHAN (3)
2 – NİNOŞUN OĞLU (2)
3 – ŞİMŞEKKRAL (1)
3.Ayak
4 – REBEL YELL (1)
6 – VILLAGE HOOF (3)
4.Ayak
3 – HAZARBEY (1)
4 – KAPTAN GOLD (6)
5 – THE LAST DREAM (4)
5.Ayak
3 – HEADS ABOVE
4 – HEROES
7 – MELİNA HANIM
8 – SARAYLI KIZ
6.Ayak
9 – MISS BALKAN

admin

Rastgelsin :)

Buca06

Tebrikler legrunt, harika bir kupon..:))

admin

Tebrikler Rising ve bulan arkadaşlar.

Buca06

RISING tebrikler üstad, isabetli ve güzel bir kurgu…

legrunt

Tebrikler ve teşekkürler

113
0
Tahmin paylaş.x
()
x