11 MART 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Burada ki rakiplerinden 10 gömlek üstün olan iki safkan arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Bu iki safkanın birden eksik koşması durumunda ise her sonuç ortaya çıkabilir. (3) numaralı AZA LEA ve (2) numaralı CASSOWARY şans tanıyacağım isimlerdir.

2.ayak: Son yarışında safkandan bahsederken iki önceki yarışını kastederek artık sinyali çaktı gelmesi muhtamel demiştim. Gerçekten beni yanıltmayarak var gücünü ortaya koydu. O yarışta ilk safkan olarak ŞAHPAZLI önünde bahsettiğim safkanı bu rakipleri önünde yanına at yasarsam biraz abes kaçacak diye düşünüyorum. Hayretler içinde takip ettiğim son 2 ayda sadece 1 yarış kazanmış son dönemlerin en formsuz pilotuna rağmen (4) numaralı SİVASLI MUSA çok risklide olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Son dönemlerin en merakla beklediğim safkanları bir araya toplanmış. Yazılarımı takip eden arkadaşlar son yarışında safkanı nasıl ön plana attığımı çok iyi hatırlayacaktır. (2) mumaralı DOMBRA alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumda olacaktır.

4.ayak: Sanki burada bazı rakiplerinin gölgesinde kalacakmış gibi görünsede son yarışlarına istinaden en kolay rakiplerle mücadele edecek. Risk seven oyuncular için bir başka alternatif BANKOM olacak olan (3) numaralı STONEHENGE ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

5.ayak: Son iki birinciliğinde de öyle rakiplerini geride bıraktı ki burada mesafesinde yanına at yazmak yine tuhaf duracak olsada bir şekilde ikramiyeye oynamak gerekiyor. (1) numaralı NİLDA alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihin HEPSİ olacak herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2

2.ayak: 4 tek

3.ayak: 2 /// 5-6-1-4

4.ayak: 3 /// 1-2

5.ayak: 1 /// 5-2-3

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar Bombacı. üçüncü ayakta bir yanlışlık yok değil mi :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

karataşa güvenemiyorum yoksa rebeli tek düşünebilirdim. 5 atla yazmayınca ilginç geldi :)

Bucalı
Ziyaretçi
Bucalı

stonhage bugun köy yapar