Ana Sayfa / Tahminler / 11 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

11 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Özlem dolu duygularımla değerli Bankotahminler ailesine, takipçilerine ve yazarlarına sevgi ve selamlarımla tahminlerime başlangıç yapayım. İşlerim ve hayat koşturması gereği bir süre arka plana alındığım hobime çok uzak duramayarak yeniden sizlerleyim. Asla vaz geçmeyeceğim klasik hitabımla tahminlerime geçiyorum. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Çok dengeli bir arap mücadelesini izleyeceğimiz 1.Ayakta ters köşe olmamak adına biraz tercihlerimizi kalabalık tutmakta fayda görüyorum. İstikrarlı derecelerini 1.liğe artık taşıma zamanıdır diye düşündüğüm 2 (İLGİLGE) önceliğim. İdmandaki istekli görünümüyle 1 (CANKURTBEY), verdiği ara sonrası bu sayılmaz dedirtebilecek kapasitesiyle 4 (ABUŞ), her zaman tehlikeli olabilecek yapısıyla  10 (ELANİLİM) ve sürpriz tercihlerim 8 (METECİK) ve 6 (GEZEGEN) olacaktır.

2.Ayak: Son günlerde sürprizlerin yaşandığı maiden koşulara bir yenisi daha yaşanabilir mi? Seri 2. ve 3.lükleriyle 15 (YİĞİTALP) favori çıkacaktır. Hadi benim de ilk tercihim olsun. Fakat devamında 12 (PAN İDOL), 2 (BARBAYANNİ), 9 (LUSH LİFE) ve 13 (SİLVER GHOST) diğer tercihlerim olacaktır.

3.Ayak: Tecrübeli dişilerin Handikap mücadelesinde 2 (LİFE TİME) kazanmanın morali ve ilave eküri desteğiyle yine finişi önde görecektir. BANKOM

4.Ayak: Anatoly'ye yakışır bir temsil yeteneğine sahip olacağını ilk yarışında gösteren 2 (SERDEM) ve mesafeye tecrübesiyle 3 (ÇEKO DAYI) ayrımsız bu ayaktaki tercihlerim.

5.Ayak: Galata Kulesi koşusu günün seyir katsayısını doruğa taşıyacaktır. Bakalım 8 (SON OF A LEGEND) klas birinciliklerini sürdürecek mi? Son koşusunu çok takdir ettiğim sürpriz bir tercih sayılabilecek 5 (ASLANAĞZI) ve istikrarlı derecelerini sürdüren idman derecesiyle es geçmeyeceğim 2 (DUKE OF KENT) ve seri 2.liklerine son verme potansiyeline ulaşan 4 (ZU HAT) tercihlerim.

6.Ayak: Karataş'lı 14 (WİLD OF WESTPORT) küçük oynayacaklara alternatif tek önerim olsun. Fakat gösterdiği gelişimle ekürilerden 4 (DİTMAS DRİVE) ve 15 (ZEYNEPSU) kuponumda yer alacak isimler olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-1-4-10-8-6

2.Ayak: 15-12-2-9-13

3.Ayak: 2

4.Ayak: 2-3

5.Ayak: 8-5-2-4

6.Ayak: 14-4-15

Kupon Tutarı: 43,20 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 1 (Alemin Kralı) olacaktır)

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

66 yorum

 1. silivrili

  Abi hoş geldin bol şansların olsun…

  • can911

   Hoş bulduk Silivrili kardeşim, özellikle senin gibi değerli arkadaşlarla yeniden diyalog kurmak güzel. Şanslı oluruz umarım

 2. Hoş geldiniz Can bey, bol şanslar

  • can911

   Hoşbulduk sayın admin, yuvama dönmenin hissiyatıyla aranızda olmak son derece mutluluk verici

 3. Selamlar bol şans 2.ayak 10 moi jizni U. Polat binmiş bu yarısı hedef belli kazanma karakteri olmayan yiğitalp önünde 3 boy farkla finishde saygılar:)

  • can911

   Merhaba Ankara06, 10- Moi Jizni’ye henüz 2.yarışında 28.10 ganyanla 4.olduğu gün kuponumda yer vermiştim. Gelişim gösterdiği de muhakkak. Fakat önerdiğim isimler arasında gelişim ibresi daha yukarıda olan isimler mevcut. 6 isme yer verdiğim ayakta bir isim ilavesi daha 7,20 TL arttırır. Takdir sizin

 4. Barışçı

  can abi hoşgeldin özlettin kendini. bol şanslar

  • can911

   Ben de sizi özledim Barışçı kardeşim, bana bir sözün vardı. Bahar da geldi…

 5. Bol şanslar can bey

 6. Adrian

  Hoşgeldin Can kardeşim ;) güzel yorumlarını bizden eksik etme

  • can911

   Değerli üstadım hoşbulduk, eksik yanımı tamamlamaya geldim diyeyim. Eskisi gibi sık olmasa da en azından hafta sonu programlarına katkıda bulunmaya çalışacağım. Saygılar

 7. Ahmet Çelik at binmiyor

 8. S.a arkadaslar.eşsiz yorumlariniz icin tsk ederim:)herkese bol şans:)azor kardeşimiz yok sanirim bugün.yorumlarini eksik etme kardeşim azor:)beklemekteyiz:)

  • Azor Ahai

   dün çok formsuzdum bugün biraz inzivaya çekilicem ama takip ettiğini bildiğim için kuponunda 14 tennur mutlaka olsun kazanır yakında belki yarın belki yarındanda yakın..

  • Azor ltf şablon ver ailecek senin yorumunu bekliyoz..tutmasada canin sagolsun kardesim:)

  • Azor Ahai

   1ayak 4///2-8
   2ayak 14-10
   3ayak 2-5-6-15
   4ayak 1-4-2-3
   5.ayak 8-7
   6.ayak 14-9
   çatı olarak kullan henuz yatırmadığım için kuponu net söyleyemesemde tuttuğum atlar bunlar teksiz ama cazip olur

  • Allah razi olsun kardeşim:)çok tsk ederiz

  • Kardeşim altilini aynen yatirdik:)sen bitanesin:)bütün kardeşlerim bitane,hepinizden Allah razi olsun:)iyiki varsiniz,hepimize bol şans:)

  • Azor Ahai

   teşekkürler inş faydalı olabilirim

 9. H //
  2-4-8-9-10-12-14-15 //
  2-4-6 //
  4 //
  7-8 //
  6-14 //

  Herkese bol şanslar dilerim

 10. buda benden çıktı :)

 11. ABUŞ ayıklaya ayıklaya geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir