11 MART 2015 ÇARŞAMBA ADANA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Ara sonrası İstanbul’dan Adana’ya getirilen (6) MELDEGÜLÜ favorimdir. Rakip olarak gördüğüm son yarışını dikkate almadığım galop niyetine yarış koşan (3) DİK KAFALI‘dır.

2. Ayak Gerçekten çok zevkli bir mücadele olacak yarışlardan biri. Ağırlıklı olarak öne çıkan 3 safkan var. (13) TİBET, (2) BİMEN , (3) EDEBEY.  Lakin ben kalitelerine inandığım (1) ATMACA BEYİ, (5) KİMSESİZ,  (6) YİĞİTEFEKAN (9) BABA SAÇAN ve (11) İLTERŞAH yapıp bu ayağı rahat izleyeceğim.

3. Ayak (3) LASER GİRL favorimdir. Safkan bu tip mesafelerde çok başarılı ve önde bomboş kalacaktır. Lakin beni bu safkanı bozacak olan ve iyi de koşmasını beklediğim (2) DANSING RIVER, son yarışını SİNCAP GÜL‘ün faulune maruz kalıp tekrardan çok güçlü ataklarla gelip 2. olan (4) ROYAL BEAUTY, Çok yıpranmamaları durumunda sonlarda etkili gelecek olan (1) SİNCAP GÜL, (5) MANOUSH‘tur.

4. Ayak Son yarışıyla sonunda bekleneni veren ve tam mesafesinde koşacak olan (3) DERHADIR favorimdir. Bu mesafeyi seven (5) ORÇUN ve önde çok yıpranmazsa (6) TEK ZULUT geçip burayı kapatıyorum.

5. Ayak Normalde pek arap atlarına güvenilmez lakin bu tip gruplarda gerçekten rakiplerinden kopan safkanlar vardır. Şuan ki grup gerçekten kendisine göre çok uygun ve son yarışını tekrarlarsa bu gruba en az 4 boy fark yapar diye düşünüyorum. En ciddi rakiplerinin de formda olmamasından dolayı (7) MİNE TEYZEM tanıdığı aprantisiyle BANKOMDUR.

6. Ayak Aslında gerçekten çok zor bir yarış gibi gözükse de HANDİKAP 14 şartlı olan yarışlarda genelde favori safkan gelir. Burada derece olarak rakiplerinden ayrılan ve son çalışmaları göz dolduran son zamanlarda gerçekten çok iyi form tutmuş aprantisini de üzerine almış olan (6) SECRED FAİR BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM ;

1. Ayak 6,3

2. Ayak 13,2,3,1,5,6,9,11

3. Ayak 3,2,4,1,5

4. Ayak 3,5,6

5. Ayak 7 TEK

6. Ayak 6 TEK

KUPON TUTARI : 16,20 TL’dir

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

İyi akşamlar Herkese öncelikleADRİAN,BYCREED veCAN911ellerinize emeklerinize saglık site üyeleri adına teşekkür ederim bol şanslar hepimize

by korkmaz

Üstadım emeğine sağlık. Son ayağa kadar rahat bii yarış izleriz gibime geliyor bu altıda gelecek ✌✌

semih

ADANA
1AYAK2,5,6
2AYAK1,2,3,4,5,6,7,9,13
3AYAK1,2,3,4,5
4AYAK3,4,5,6
5AYAK7
6AYAK6

semih

Bycreed sizler daha büyüklerine imza atacaksınız buna kalben inanıyorum hayat boyu herkese bol şanslar ve saglık diliyorum

coskun

Güzel kupon yapmissiniz ama ilk ayakta kirnichanim nasil gozunuzden kacti anlayamadim ki sizi devamlı takip ederim

Anonim

Nazarlik olsun diyelim )))