Ana Sayfa / Tahminler / 11 KASIM 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
adana altili tahminleri bombaci

11 KASIM 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Savaşa katılır gibi artık takmadığı takı kalmayan (3) HARPUTHANI’nın ilgilileri kafayı yemezse iyidir. Yine bu yarışa iddialı girecek ilk safkanım. Bu kiloya yarış hayatı boyunca hiç koştu mu bilmiyorum (9) YİPİTEFEKAAN ilk rakip gördüğüm isimdir.

2.koşu: (8) FLADOR yine geçilecek birilerini bulur mu bilmiyorum ama yarışsevere de cidden günah oluyor. (2) ATLAS BEYİ ve (9) ITABELLUS rakip gördüğüm isimler.

3.koşu: Son yarışlarına istinaden bir aksilik olmaz ise ben (2) KAMİLE HATUN’un kazanmasını bekliyorum BANKOM dur.

4.koşu: Safkanlar içinde gerek yarış tecrübesi gerekse üzerine koyma potansiyeli olarak kendisini geliştirebileceğini düşündüğüm (10) SERAPHIC ilk safkanımdır.

5.koşu: Gelmeyecek safkan Yok desem yeridir. Herşeyin olabileceğini düşündüğüm yarışta uzun zamandır yarış kollayan ancak bir türlü istediği sonucu alamayan (5) numaralı SIRPERDESİ bu defa  çok risklide olsa Müslüm Çelik ile ikinci altılımın BANKOMsudur.

6.koşu: Sürekli olarak birbirlerine üstünlük sağlayabilecek safkanların mücadelesinde son düzlüğe güçlü girenin kazanacağını düşünüyorum. (2) BADARBUNGA ilk safkanım olup kalitesi tartışılmaz (4) KREACHER ilk rakip gördüğüm isimdir.

7.koşu: Yine kum sezonuna hazırlanan ve piste çıkan çok ters safkanlar var. Bunlardan bir tanesi (2) numaralı DIBLANZADE muhtemelen bu yarışta safkanı sıkmayacaklar ancak safkan tutmayın beni derse önünde de pek duran olmaz benim şans vereceğim bit isim.

8.koşu: 7 ekimde ki yarışını tekrarlaması halinde kendisini son metrelerde önlerde göreceğimizi düşünüyorum (9) İSKEÇE ilk safkanım (5) THOR MAN rakip gördüğüm isimdir (6) ABROSİVE daha sonra. Bu yarışı bu üç safkanla riske edeceğim.

9.koşu: Maidendan çıktıktan sonra zorlu iki yarış gören safkan istenileni veremese de Ankara’ya gidip TAÇSERİ gerisinde bıraktı. Bu yarışa oldukça moralli çıkacağı gibi hedef yaptıklarını da düşünüyorum karışık görünen yarışta (9) BALA HATUN ilk safkanım.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-9-6-5

2.ayak: 8-2-9

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 10-11-7-1-4-8-5

5.ayak: 5-3-10-7-8

6.ayak: 2-4-3-1

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-11-7-1-4-8-5

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 2-4-3-1

4.ayak: 2-6-7-4-5-8

5.ayak: 9-5-6

6.ayak: 9-4-3-1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

BOMBACI dost. yorum ve görüşlerinle fikri manada sprintlerini bekliyoruz. yerinde ve isabetli yorumların var. bol şanslar

Sirkale
Üye
Sirkale

Slm bombaci bugun MAGRIB i onermek istiyorum sprinti tutarsa fotoya gider tek kullanacam …

Sirkale
Üye
Sirkale

3.9
Flador
Hepsi
10.11.7
3.5.9.10
Magrib
Hem kendi tuttuklarim hemde senin tuttuklarinla harmanladim hocam bol sans bakalim…

binbastar
Üye

3 atta çok iyi yer vermişsin bombacı 2 atlas beyine, oyunun rahatladı

Sirkale
Üye
Sirkale

Kamilahatuna binen Ali kacmaz bu cocuk uzun mesafelerin bekliyen atlarina cok guzel biniyor kisa mesafeli yarislarda yillardir takip ediyorum cok nadir geliyor bunu biyere not etmek lazim diye dusundum bombaci 🙂

admin
Yönetici

Tebrikler Bombacı 🙂

Mehmet28
Üye

Tebrikler Bombacı

Adrian
Üye

Tebrikler Bombacı 🙂

yavuzhan41
Üye

Tebrikler bombacı

Sirkale
Üye
Sirkale

Tebrikler hocam

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.