11 HAZİRAN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA 11 Haziran 2013, Salı

 • 1. AYAK

  Uygun kilosu ile 2 – MİZGİNHAT favorimiz. İyi işleri ile 4 – DİRENTAY ve bombada 9 – EZHARKIZ düşünülebilir.

 • 2. AYAK

  2 – BLACK BROW kazanacak kıvama geldi, favorimiz. 4 – BABAYAVUZ formunu bulursa seriye bağlar, dikkat edilmeli. 6 – KARAKA MOON uygun grupta mutlaka yazılmalı. 1 – ATEN BOY bir ileri iki geri totosuyla sağı sollu belli olmayan bir safkan, geniş kuponlarda düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  4 – GÜMÜŞSOY iyi durumda, acı sprinti ile bugün iyi bir yarış bekliyoruz. 12 -UZLUCAKIZI, 1 – KADİRİM, 2 – CANATEŞ plasede. 5 – KANDEMİR bomba.

 • 4. AYAK

  Son koşusunu bu grupta rakipsiz olarak rahat kazanan 1 – FERRARİM favori. Aynı koşuda koşan 2 – BOZOVALI yarışı önde götüremediği için yarışı 3.sırada kabullendi, son viraja girildiğinde jokeyi tam çalışmak üzereyken solundan FERRARİM atağa kalkmıştı ve çok yakın geçti, daha sonrasında ise at kantarmada boğuldu. Bu durumu anlayan jokeyi S. BOYRAZ atın ensesine basarak 7. bitirmesini sağladı. Sürpriz veya bahis arayanlar için önerimizdir.

 • 5. AYAK

  7 ay aradan sonra gördüğü koşuda güzel bir beşincilik elde eden 2 – WISH A MOON favorimizdir.  1 – SALİDA tek rakibidir.

 • 6. AYAK

  5 – PEKKURT mesafesinde favorimizdir. Diğer atlar ise 2 – DEMİRONUR, 1 – ARASBEYİ, 4 – PELİKAN, 7 – EKOBEY, 8 – ALTIN ÇOCUK, 9 – LİDER ve 12 – ADIYAMAN.

GÜNÜN KUPONU
48 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
4
9
1
2
4
6
1
2
4
5
12
1
1
2
1
2
4
5
7
8
9
12
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x