Ana Sayfa / Tahminler / 11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

Öncelikle herkese saglıklı huzurlu ve bol kazançlı bir hafta sonu diliyorum. Dünkü İzmir altılısında ilk ayakta gelen DOMDOM ve ikinci ayakta gelen KUMKAT isimli safkanı en şanslı isimler olarak önermemize ve birçok kişinin 1 numaralıı Ahmin'i tek geçmiş olduğu yarışta 6 numaralı ŞÜKRÜ'yü rakip vermemize rağmen yanlış oyun kurgusu ile alltılıyı tutturamadık ancak altılıyı tutturmaktan ziyade sizlere faydalı olmanın önemi bizler için daha büyük olduğunu bildirmek isterim. Gelelim altılı yorumlarımıza

1.AYAK: Günün ilk ayağı zor bir mücadeleye sahne olacak. Hiç koşmamış safkanlar olduğu zaman bizler için at önermek te bir hayli zor oluyor. Öncelikle Bayçora gibi nadide bir safkanla anneden kardeş olan (2) ALNAZ, Filozoftayla anne ve babadan kardeş olan (10) SULTANHAN, orijin itibariyle öne çıkarmak istediğim safkanlar. Benim için çok atın kazanma ihtimali olduğu bu yarışta daha sonra (7) İMKANSIZIM, (3) BİRKASIM, (1) ALKANHAN ve (8) ÖZSİMGE sırasıyla şans verdiğim isimler
Sıralamam: 2.10.7.3.1.8

2.AYAK: Handikap 15 ve Y-2 aprantilere ait bu koşuda sürpriz bir atın kazanma ihtimali yüksek görünüyor. Sanki kimi yazmazsan o gelecek gibi ama. Çokta kuponu şişirmeden bazi öneriler yapmaya çalışacağım. Son dönem performansını beğendiğim (10) COŞANMERİÇ yine benim ilk tuttuğum isimdir. (1) HERGELE, (3) MASTARDAĞLI, (9) BÜYÜKBEREN, rakip olurlarken iyi gruplarda tabelalarda kendine yer bulmuş (12) AYNURUM koşunun bombasını gerçekleştirebilir.
Sıralamam: 10.1.3.9.12

3.AYAK: Son yarışında güzel bir birincilik ekde eden (1) OCEAN SERAPH bence en şanslı isimdir. (5) AURA QUEEN, (6) FAST KHAN, (10) DESTİNO, (2) BESTEREK (8) LİFETİME ve (7) BLOVED rakip olacak isimlerdir.
Sıralamam: 1.5.6.10.2.8.7

4. AYAK: Boludağı koşusunda birbirinden kaliteli safkanlar yer alıyor. Ankara pistinde pek tecrübesi olmamasına rağmen kalitesiyle (1) RÜZGAR ETO en şanslı isim olacaktır. Rakip olarak (4) MAGRİB, (5) MY HEART ve (6) LAGUARDİA'yı görüyorum.
Sıralamam: 1.4.5.6

5.AYAK: Gülerce ekürisine ait (5) FALEZ isimli safkanın SELİM KAYA idaresinde birinciliğe ulaşacağını tahmin ediyorum
Sıralamam: 5

6. AYAK: Günün son ayağında aradan sonra 4 yarış görerek kazanacak kıvama gelen (2) ÇAĞLAÇAĞLA'nın ağır kilosuna rağmen usta jokeyi SELİM KAYA ile kazanacağını tahmin ediyorum.
Sıralamam: 2

ŞABLON

2.10.7.3.1.8
10.1.3.9.12
1.5.6.10.2.8.7
1.4.5.6
5
2

admin
Yönetici

Dün giriş güzeldi, kısmet bugünedir inş. Bol şanslar

hüseyin dizdar
Ziyaretçi
hüseyin dizdar

Sayenizde ikinci ayakta sıralı ikili buldum 8arkası 5at bağladım 326 tl aldım lakin Altılm 5inci ayakta yattı cok enteresan atlar veriyorsunuz bugün icin Teşekkürler

Bombaci
Üye

Bol şanslar

silivrili
Üye

Bol şanslar

ERTANBEY
Üye

Kubi bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize dünkü devam etsin bugünde 12den vuralım 😆

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.