Ana Sayfa / Tahminler / 11 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

11 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün 1. altılı programını daha uygun bulduğum için sizlerle paylaşacağım. Şans yanımızda olsun.

1. Ayak Son yarışında da sizlere banko önerdiğim eksik olduğu kum pistte bile kazanma başarısını gösteren (3) REİS BABA tekrar beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın duruyor. Bu safkana yakın yürümesini beklediğim favorimin eksik koşması durumunda (5) MERKÜROĞLU, bu yarışta çok şanslı gördüğüm (2) KUZİKO, etkili sprintleriyle (1) OĞUL SEFA ve (4) MEHMET BERK yazıp burayı geçiyorum.

2. Ayak Henüz yarış görmemiş rakiplerinin yanında çok önde gördüğüm anne kan hattından zamanında bu pistte iyi işler yapmış olan WOLF BLOOD'un kardeşi (3) OCEAN SERAPH BANKOMDUR. Bu safkanda çok ciddi bir potansiyel var ileride iyi yerlere gelmesini bekliyorum.

3. Ayak Bu yarışta ASİL SOYLUM'u ilk etapta çok şanslı görsem de stilinde ki rakibi kendisinden daha süratli isim olan DORLEON yüksek ihtimalle liderliği kendisine bırakmayacaktır. Bu ikiliye PRIZMA'nın da katılması olağan. Temponun üst seviyelere çıkması son yarışında hemen hemen aynı grupta koşup son düzlükte ki sprinti gerçekten izlenmeye değer olan grubun ortasından yaptığı ataklarıyla transit bir şekilde grubu alaşağı eden ALL IN, TURKISH SWORD, PERFECT WARRIOR, SYMPHONIC RHYTHM gibi kalite safkanların kardeşi olan (5) FAIRY FAST BANKOMDUR.

4. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim maiden mücadele de pedigri ve çalışmalarına göre sıralamam : (11) SÜNDÜZÜM, (10) İNANLI KIZI, (8) SİNANBABA, (5) İSTİŞARE, (2) CÜNEYTAĞA, (4) GRİKURT, (3) DERVİŞDAYI, (7) RAMAZAN AĞA yazacağım.

5. Ayak Stilinde ki rakiplerine rağmen kendisi kadar ayağına seri bir isim göremediğim (8) SEDAT BEY kısa mesafe de bitirmeye yakın gözüküyor. Bu safkanı sonlarda geçebilecek iki rakip görüyorum bunlarda (3) ÖZMUTLU ve (1) MAHMUT BERAT'tır.

6. Ayak Sürprize açık mücadele de Her ne kadar sürpriz gözükse de kalitesiyle bu grupta iş yapmasını beklediğim (6) LEONE ORO favorim. Bu sefer önde çok boş kalacak olan (9) GRAND EXPECTATIONS eski günlerini geri getirebilecek mi bakalım. Son yarışını samimi söylüyorum jokeyinin safkanına çok güvenmesinden dolayı kaybeden (7) LAST EXIT, Kocakaya ile çok iyi anlaşan (4) MARDINAR, son yarışında etkili sprintine geç kalmasına rağmen iyi koşan (3) MADIBA, bitmek bilmeyen serini artık sonuçlandır dediğim (5) SERTTAŞ, son olarak ise formunu yükselten (8) AMERİKALI'yı yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,5,2,1,4

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 11,10,8,5,2,4,3,7

5. Ayak : 8,3,1

6. Ayak : 6,9,7,4,3,5,8

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

5 yorum

 1. Selam Bycreed Asil soylumu tek vermemişsiniz bu sefer gelmesin :)

 2. Emeklerinize sağlık bol şans

  • Bycreed

   Teşekkür ederim stili rakipleri son yarışına göre daha fazla yarışı istediği gibi goturememesi normal olucak. Son yarışında önde rahat tempo yapmasına rağmen kazanamadi.

 3. Bycreed 2 ci ayakda NO MONEY NO HONEY yani

  PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR Bence bu tayı es geçip kendini üzme :)
  3.ayakda FAIRY FAST rakip olarak WE LUCKY DAY

 4. 1.ayak : 2.3.1.5.4
  2. Ayak : 1/3
  3.ayak : 5.8/2.4
  4. Ayak: 8.11.2.3.5
  5.ayak : 8 tek
  6.ayak : 3/7.4.9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir