istanbul altılı at yarışı tahminleri

11 EYLÜL 2020 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

İSTANBUL 2.ALTILI

5.KOŞU: Eze Eze ve Javelin arkası üçüncülüğü başarılı olan , o koşusundan sonra kısa bir süre dinlendirilen 4-KARAKAPLI koşudaki favorim.Daha çok sentetik pistte gördüğümüz ama kan hattı itibari ile çim piste yatkın olduğunu düşündüğüm 8-MUZOBABA , son koşusu başarılı olan 5-KARBATUR ve ilk koşusunda tecrübe kazanan çim pistin başarılı ismi Nedimem’in yavrusu 9-ONUKTAN koşu içinde şans bulabilecek diğer safkanlar. 3-KAFKASIM da her an maidena veda edebilecek bir isim.

6.KOŞU: Seri safkan sayısının fazla olduğu koşu muhtemelen mesafeden dolayı da oldukça yüksek tempoda cereyan edecek. Adana’dan formda gelen 11-MAGICIAN GOSHA bu kalabalıkta trafik sıkıntısı yaşamazsa sonlarda koşuya ağırlığını koyacaktır. Yine formda isimlerden 9-SEPULVEDA , 10-UNTIMELY iddialı olabilecek isimler. 12-PINE APPLE , 13-EMPRESS FAUSTINA ve kendisini unutturan 5-BANES de potaya yakın isimler.

7.KOŞU: Aradan sonra bir koşu gören 3-TİVOLİ toparlanan nefesi ile başta şans verdiğim isim. Seri isimlerden 5-BIG NAME ve 8-LA QUERDA rakipleri olacaktır. 6-ES ES BALCI sürpriz isim.

8.KOŞU: Bu mesafeleri oldukça başarılı koşan 2-HAWKING favorim. Son koşularını kolay kazanan 5-ARDAŞAH rakibi olacaktır. 3-RUN AND WIN koşunun sürprizini yapabilecek bir isim.

9.KOŞU: 4-ERTEGİ gelişen kondisyonu ile son galobu kadar koşsa bu grubu geride bırakır. Alternatif tekimdir. 6-KAANBERK ve 3-BUZKRALI bu safkan beklenen koşusunu yapamazsa devreye girecek isimler olur. 9-TÜRKSOYLU ve 12-UĞUR PERİSİ takip edeceğim isimler olacak.

10.KOŞU: Bu guptan oldukça farklı bir sınıfa sahip olan 2-HİLALEDA bir aksilik yaşamadığı takdirde kazanmasını beklediğim isimdir.

 

İSTANBUL II

1.AYAK: 4,8,5,9,3

2.AYAK: 11,9,10,12,13,5

3.AYAK: 3,5,8,6

4.AYAK: 2,5,3

5.AYAK: 4/6,3,9,12

6.AYAK: 2

Kupon bedeli: 25,20 TL / 126 TL

Yazar: RISING

guest
80 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buca06

Emeğine sağlık, bol şanslar RISING.

ihatar

Dostum Ankara kötü kaçmış üzüldüm?

Mustafa 1324

Rısıng bol şans bugün ankara ahırlarda covid baş gösterdi bugün bi arkadaşımdan akşam telefon geldi buraya gelme düşüncesi olan arkadaşlara söyle düşünsünler dedi işin bir kötü tarafı da
Kocakaya mücahit bayır uğur temur arkadaşlarımızda bu yüzden tedbir amaçlı karantinaya alındığını söyledi ne kadar doğru bu olay menejerine ulaşamadık aslını öğrenmek için doğruluk payı net değil ama söylenti yüksek

Onur

Merhaba Mustafa bey bursa ile ilgili yorumlariniz olucakmi? Sizce Adana Zambagi yarin acarmi? Teşekkürler.

Mustafa 1324

Merhaba onur yarışta güvenim tam.

Ahmet29

Mustafa kardeşim dikkat ettimde daha yorum yada at yazmıyorsun 2 defa senin tekinden altılım yattı sonra oynamadım senin atları ve birgün dediğin her at geldi 10mu 12 mi ne verdi ogün yüksek ganyanlı atları tek vermiştin o gün sonra sana kızdılarmı bir durummu oldu ne dahada ne yorum ne tek verdiğini görmedim ben 35 yıllık yarışçıyım hileye at saklandığına yarışların ayarlandığına falan inanmam ama sen sanki daha paylaşmak istemiyorsun yanlışda anlama böyle bir mecburiyetimde yok ama takip eden sana inananda çokdu

Mustafa 1324

Ahmet bey ayarlanma falan olmaz kim iyise üstündeki hata yapmazsa o kazanır çoğu zaman acele ile kupon yapıyorum güvenen dostlarında var olduğu belli acele ile yapılan oyunun kimseye faydası olmaz o sebepten bazı zamanlar oyun atmıyorum.

derince

Yuksek önlemler alınan tum hipodromlarda,
Birde Üstüne Ankara hipodromda özel önlem almalarının ve bunu önemli duyuru diye ilan etmelerinin belki de sebebi bu Mustafa kardeş..
Jokeylere kadar gelmesi de ayrı ilginç..
Gerçek şu ki en az 1-1.5 yıl daha bu virüs hayatımızda olacak..üstelik daha kış gelip , havalar sogumadi.
Kapılar camlar açık , dışarısı soğuk diye kapalı ortamlara dolusulmadi daha..
Elden geldiği kadar dikkatli, asosyal yaşama uyum ve kalablik yerlerde artık çift maskeyle bulunmaya
Dikkat edilmeli

Hipodromlara kadar sicradiysa bu olay Ankara gerçekten de kırılıyor belki de covid den..

Turgay

Çocuk covid ünitesinde radyoloji teknikeriyim Ankara Şehir hastanesinde çalışıyorum hastalığa yakalananlar tedavi oluyorlar fakat mutlaka taşıyıcı rolü kalıyor virüs herkese bi şekilde bulaşacak bağışıklık oluşana dek bundan kaçış yok yalnız virüsü viral olarak ve temas ile bulaşması çok yüksek olduğundan boğaz gıcıklanması minimal bile olsa virüsü şaşırtan bal tüketimi yapın bi kaşık bile olsa yumurta beyazı gibi protein ağırlıklı beslenmeye dikkat edin tırnak uzat uzatmayın maske kullanmayı artık alışkanlık haline getirin bu covid virüsü ya sizinle taşıyıcı rolünü alır yada tedavi olmanız için hastaneye yatırır ilaç tedavisi hasta sayısı çok olunca yer kafi gelmiyor insanlara beşgünlük tedavi ilaçları ile evde izalasyon uygulanıyor dikkat edin inşallah bu virüs bu ülke insanına daha fazla acı çektirme.

ihatar

Turgay bey maskenin işe yaradığını ortaya koyan bilimsel araştırma var mı?
Maske tak, mesafeyi koru!..
Neden?..
Maskenin bu virüs’ü durduramayacağını biliyoruz.
Ve hatta profesyonel olarak kullanılmadığında bırakın korumayı, bu maskelerin virüs biriktirme ve üreme merkezleri olduğunu, hastalığı basit bir şekilde atlatacak insanları yoğun bakımlara sürükleyeceğini ve hatta öldüreceğini de biliyoruz.
Maskenin tetiklediği diğer hastalıklardan bahsetmek.
Bu konu ayrı bir trajedi..
Sosyal mesafeymiş.
Şu halinize bir bakın.
Kimi bir metre ,diğeri bir buçuk metre üzerinden kurallar kanunlar çıkartıyor.
İnsanlar sosyal mesafe üzerinden birbirini yargılıyor. Çatışıyor.
Oysa öyle bir mesafe yok.
İlla ki “sosyal mesafe” diye tutturacaksanız. Bu mesafe kapalı alanda 9 metre.
9 metre ama oda içerisinde hiç hava akımı olmayacak. 24 derece sıcaklık olacak, deniz seviyesinde olacak ve ortam nemi %50 kadar. Açık havada hiçbir anlamı yok. Belki elli belki yüz metre veya daha çok.
İşte bu da 2020 çalışması.
Maske efsanesi bitti.
Sosyal mesafe ise zaten evlere şenlik!..
Peki o zaman ne yapacaksınız?
Öyle TMM demekle olmaz bu iş bilader.
TMM ile bütün sorumluluğu halkın üzerine yıkamazsınız.
TV’lerde
“bilinçsiz insanlar sosyal mesafeyi hiçe saydı.”
“Maskeyi burunlarının altına indiren cahiller”
Gibi yaygaralar da işe yaramaz.
Bırakın bu işleri.
Önce;
Toplum sağlığını gözeteceksiniz.
Toplumun bağışıklık sistemini güçlendireceksiniz.
Nasıl olacak o iş?
Toplumun bağışıklık sistemini nasıl güçlendireceksiniz?
Oldukça basit:
Etin kilosunu on lira yapacaksın,
Limonun kilosunu elli kuruş yapacaksın,
Taze sebze ve meyva’yı subvanse edeceksin.
Bedava yumurta ve süt ürünleri dağıtacaksın.
Madem tüberküloz için biçilen sosyal mesafeyi kıstas alıyorsun.
Tüberküloz ile mücadelenin vazgeçilmez iki kuralını da uygulayacaksın.
Halkın bağışıklık sistemini güçlendirecek beslenme tedbiri alacaksın,
Halkın ucuz veya ücretsiz protein ve doğal vitamin, minerale ulaşmasını sağlayacaksın.
Halkın moralini yüksek tutacaksın.
Stres yaratmayacaksın.
Haftanın yedi günü yirmidört saat halka dehşet veren, korkutan, sindiren, paranoya ve histeri yaratan insanları ekranlardan uzak tutacaksın.

Turgay

Selam tüberküloz sosyo ekonomik bi bakteriyel hastalıktır verem savaş dispanserinde 10yıl çalıştım Koch basilinin yaptığı genelde akciğer tercihlediği bilinir bu bakterinin covid ise bir bakteri ile değil kaynağında birkaç modifikasyon yapılarak elde edilmiş bi virüs dür ve her insan da zaten en basitinden herpes {uçuk} virüsü bulunur insan vücudunda ya bu virüs aynı herpes virüsü gibi yer bulup kalacak atak yapıcak fırsatı bulana dek yada o haps olduğu yerde kalsifik yani yumurta sivilceyi düşün bu şekilde adapte olucak yani bağışıklık kazanana kadar bu böyle virüs bütün virüs ler gibi hatta pankreas organ olarak tek şaşırıp aptallaştıran şey bal bildiğiniz bal bu virüs vücüda viral olarak girdiğini anlarsınız boğazınıza yanar gıcık yapar bi kaşık yiyen anlar bununla vücudun savaşabilmesine destek olursak en başından biraz zaman kazanırsak bi yol bulunana kadar faydamız maske mesafe hijyen Türkiye de sadece temizlik konusu biraz hassas sanki mesafe ve ara Türk insanına göre değil yinede tedbir iyidir.

trev73

Sevgili Derince, yaklaşık yarım asırlık doğma büyüme Ankara’lı olunca epey bir çevren oluyor haliyle… Gerek şehir hastanesi, gerek hacettepe, vs. de dostlarımız, ağır tabloyu teyid ediyorlar. Ankara gerçekten hastaları seçerek yoğun bakıma alma noktasına geçen hafta geldi… Umarım bu beladan en kısa zamanda kurtuluruz.

derince

Sahadan bildirdiğine göre evet Ankara belirtilen den de vahim görünüyor trev. Allah yardımcımız olsun ülkede..

Turgay

E kupon umuzu burda nasıl resmedebiliriz acaba

admin

Resim adresini yoruma ekleyin.

Panna cotta

Mustafa kardes slm bugun vaktin varsa bültene bakarsan sevinirim. Tşk

Sedar

Bu isi mantikli yapiyorsun suphelrndigin syakta fazla at oneriyorsun tebrikler

Onur

Emeğine sağlık Rısıng bol şans

admin

Günaydın Rising, Bol şanslar.

stalingrad

ist 1

1.3.8
4.9.8.12.13
2
2
11.6.7.3
7.8.11.3.1.2

hızır

stalingrad kardeşim ist 1. kupon olduğuna eminmisin bu kuponun 1. ayak 7 at var

stalingrad

Aynen baskan gunduz yarısları olacaktı

Mustafa 1324

Bursa dan herkeze merhaba
Öncelikle bugün bursa nın düşman işgalinden kurtuluş günü önemli günde bursada birde grup yarış olması ayrı anlam taşıyor
Bursa 1 altılı
1 ayak 6 teen sıpırıt sorunlarından birazaida olsa kurtulmuş gibi 2 feynan abi mesafe yatkınlığı var grup uygun 3 nilgün sultan 5 prens sebo süprizde yarış gören 9 jack spot esas belirtmek istediğim 2 safkan süpriz konumundalar 4 kızıl yağız en son mevsim ile beraber koşup kazandı padokta çok iyi gördük atı biz mevsim arkası kızılyağız ve ismini hatılayamıyorum 3 gün öncesi izmirde son ayak ta koşup kazanan 6 numaralı at ile beraber 2 li aldık kızıl yağız ekibi de kendi atlarının arkasına mevsim ile 2 li aldılar sonuçta onlar kazandı ve 18 bin gibi ciddi bi ikili bahis aldılar ben safkanı padok ve yarışta beğendim diğeri 12 uçan tek yıldız şen bu safkanın üzerine çok duruyor bu yarış dahil takibe alalım bu safkanı satış koşusundan bilerek aldılar
2 ayak 9 adana zambağı malum artık herkez biliyor durumu adanadan daha iyi bursa yaramış safkana bende tek ama 2 yarıştır saha bana ısrarla bursa efesini tek veriyordu yanına yazın isterseniz
3 ayak 4 journalist heçen seneki yarışlarını şuan yapamıyor ama patlamak üzere dikkat 2 yoldaş kaya siprintini ayarlarsa malum süratli yarışta söz sahibi olur 3 sılver wolf 7 rubuco arası olsada
4 ayak selkut düzeldi gibi hemen hemen 2 kadhan yanına yeter
5 ayak 1 aldırmaz 4 editör 2 beyhakan 7 şenkardeş 13 sevdayolu 11 izdeniz
6 ayak son yarışında kazanır gözüyle bakılan baba muzo bugğn benim diğer tekim
Not 2 koşu 1 altunbaş koşmayacak
Herkeze bol şans

Veysel

Mustafa abi oyunu oynadım BABA MUZO tek atıp başka yere safkan ilaven varmı abi

Mustafa 1324

Bendekiler bunlar bol şans

AVCI

Öncelikle hayırlı cumalar herkese bol şanslar

TSN 8A0F-AA8F-5EBE
Koşu Tarihi 2020-09-11
Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Bahis türü 6’lı Ganyan
Koşu 1
Bahis sayısı 288
Misli 1
Tutar 20,16 ₺
1.Ayak
2 – FEYMAN ABİ
3 – NİLGÜN SULTAN
4 – KIZIL YAĞIZ
5 – PRENSES BESO
6 – TEEN SPIRIT
8 – MONTA MAYON
9 – JACK POT
12 – UÇAN TEKYILDIZ
2.Ayak
9 – ADANA ZAMBAĞI
3.Ayak
2 – YOLDAŞKAYA
3 – SILVER WOLF
5 – OCIUS
4.Ayak
2 – KADHAN
4 – AĞAPERSEN
6 – SELKUT
5.Ayak
2 – BEYHAKAN
4 – EDİTÖR
7 – ŞENKARDEŞ
11 – İZDENİZ
6.Ayak
2 – BABA MUZO

Mustafa 1324

Vay vay vay gardaş bol şans olsun

AVCI

Savol gardaşım senden aldım tekleri

Veysel

Mustafa abi aynısı oynandı 5.Ayak 5 ekledim

Undes

200 tl ganyan bastım baba muzoya orda yarışı verdi yaw mustafa aabi 1 tane sağlam tek verde parayı geri alalım bari ??

TOMMY SHELBY

ISTANBUL 2.ALTILI
3,8,9,1,4
5,6,17,11,13,9,12
8,5,1,3
5,2,1
12,3,4,1
2 HILALEDA

derince

Bursa 1
__girdigi sert savaşlardaki başarılı kosulari sonrasi normal gruba dönen 3 Nilgün sultan bankom.

–istanbulda ki başarılı besinciligi sonrası Bursa’da ki ilk yarısı da gayet başarılı olan , yetenekli pilotu ile 5 Çörekçi ikinci bankom.

__2345 ayrımsız tutuyorum

__son yarışı nda bir ara kazanıra giren mezithaber,
Favorim.32461

__67-11-13-24

__671238-11

Turgay

Aranankan bu grubta sence olmazmı

derince

Olur iyi pilot var kilosuna uygun alternatif tek

Şener1903

Bursa 1

Bilet no FA11-C3AB-5EBE Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 11-09-2020 13:01:39 Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Koşu 1 Misli 1
Bahis sayısı 576 Tutar 40,32 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı

1.Ayak
2 – FEYMAN ABİ
3 – NİLGÜN SULTAN
4 – KIZIL YAĞIZ

2.Ayak
2 – ATÇI YILMAZ
4 – BURSA EFESİ
9 – ADANA ZAMBAĞI
13 – ŞÜHELA

3.Ayak
2 – YOLDAŞKAYA

4.Ayak
2 – KADHAN
6 – SELKUT

5.Ayak
1 – ALDIRMAZ
2 – BEYHAKAN
4 – EDİTÖR
5 – MUSLİH AĞA
7 – ŞENKARDEŞ
11 – İZDENİZ
12 – MALATYA GÜLÜ
13 – SEVDAYOLU

6.Ayak
1 – MERTALİBABA
2 – BABA MUZO
8 – BRAVE APTE

Selamlar; bol şanslar herkese.

Şener1903

şu sepet sadettin i ne zaman tek atsam aldığı yarışı veriyor. :(

TOMMY SHELBY

BURSA 2.ALTILI
11,13,12,2,5,7,8,4
11,1,3,8
9,10,3,6,1,4,5
7 CHERI CHERI LADY
1,4,7
3,7,13

sivaslı

02E7-5EBE Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 11-09-2020 13:31:15 Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Koşu 1 Misli 1
Bahis sayısı 96 Tutar 6,72 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
1 – CUMHURİYELİ
2 – FEYMAN ABİ
3 – NİLGÜN SULTAN
4 – KIZIL YAĞIZ
5 – PRENSES BESO
6 – TEEN SPIRIT
7 – GREAT WARRIOR
8 – MONTA MAYON
9 – JACK POT
10 – RUN FOR ESLEM
11 – EMİR REİS
12 – UÇAN TEKYILDIZ
2.Ayak
4 – BURSA EFESİ
3.Ayak
3 – SILVER WOLF
4 – JOURNALIST
4.Ayak
6 – SELKUT
5.Ayak
4 – EDİTÖR
7 – ŞENKARDEŞ
11 – İZDENİZ
13 – SEVDAYOLU
6.Ayak
8 – BRAVE APTE

herkese bol sanslar

Mustafa 1324

Kızıl yağız yanıltmadın beni afferim sana

Veysel

Mustafa abi bursa..2 varmı abi

Mustafa 1324

Oyun olarak atıcam

osman 06

Bekliyoruz bursa 2

Panna cotta

Bekliyoruz bursa 2 yi mustafa abicim

ayhansn

ilk altılıya yetişemedik 5 li yapalım

4 bursa efesi banko
4 journalist ikinci bankom
123456
247 11 13
1238 11

herkese bol şans

Adanalı

Bursa 2 nci altılı
1 ncı ayak:2,4,5,6,7,8,11,13
2 ncı ayak:2,3,7,8,11,13
3 ncü ayak:1,3,4,5,8
4 ncü ayak:7 tek
5 ncı ayak:7 tek
6 ncı ayak:3 tek
Herkese bol şanslar

Mustafa 1324

comment image
Bursa 2
Tuttuğunuz safkanları ilave edin ufak oyun kimseyi üzmez

Mustafa 1324

1 tane at çıkar oda gelip seni bulsun ufak oyunu dahada küçültmeye gidersen böyle olur
Tabela 6 son son ayak 2.14 çıkardığım safkanlar bakalım geliceklermi

Kargon

Mustafa bey senin atlarla harmanladim Son ayak baba muzoya kaldık bakalım

Mustafa 1324

Hadi inşallah

sivaslı

kazanç durumuna etki etmez ve Merkezi Bahis Sistemi kayıtları esas alınır.×
Bilet no 3A39-9A07-5EBE Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 11-09-2020 15:09:30 Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Koşu 5 Misli 1
Bahis sayısı 63 Tutar 4,41 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
1 – ALDIRMAZ
4 – EDİTÖR
5 – MUSLİH AĞA
7 – ŞENKARDEŞ
8 – TUMBUL HÜSEYİN
11 – İZDENİZ
13 – SEVDAYOLU
2.Ayak
8 – BRAVE APTE
3.Ayak
5 – ÇETİNSU
6 – KAİNATIM
9 – KARA ATİK
4.Ayak
1 – AFTER FOREVER
3 – JACK SPARROW
7 – CHERI CHERI LADY
5.Ayak
1 – BUZ FIRTINASI
6.Ayak
5 – KONDUBEY

SANAL

comment image

Mustafa 1324

200 metre sprint nefesi olan cigerine kadar bildiğim safkan geldi 400 metre dayandı at yarışı böyle bişey işte cetin taş o kadar arkada beklersen olacağı bu zaten

Undes

Valla aynen öyle abi fotofa yarışı verdi 200tl ganyan basmıştım abi sağlam bi tek daha varsa verde şu parayı geri alalım ya içime oturdu ?

Mustafa 1324

Ben son ayakya 11 ganyan alıcam yüklenmeden deneyebilirsin üzülmeyecek şekilde

Undes

Bi 100 tl daha giti sabah geldi yaktı şimdide gelmedi yaktı bu nurettin

OGEMI

Bugün 4lüye yetismisiz:)

TSN A457-CC89-5EBE
Koşu Tarihi 2020-09-11
Hipodrom Bursa Osmangazi Hipodromu
Bahis türü 4’lü Ganyan
Koşu 7
Bahis sayısı 1183
Misli 1
Tutar 177,45 ₺
1.Ayak
1 – FEYAT BABA
2 – FATİHİNGÜLÜ
3 – İNFİCAR
4 – ADALETLİKASIRGA
5 – ÇETİNSU
6 – KAİNATIM
7 – ARAPMAN
8 – EFE YÜREK
9 – KARA ATİK
10 – ÇOK YAKIN
11 – ÖZALP
12 – İSKANDİNAV
13 – PİSTOL STAR
2.Ayak
1 – AFTER FOREVER
3.Ayak
1 – BUZ FIRTINASI
2 – KAFKAS BEYİ
3 – SPECIAL SON
4 – TİVATLI
5 – AFTER DOWN
6 – BRAVE BABY GIRL
7 – CRAZY LION
4.Ayak
1 – BATUŞ
2 – HAŞİM OĞLU
3 – KAZANLI
5 – KONDUBEYİ
6 – SIRYİĞİT
7 – SUNAR BEY
8 – SÜVEYŞ
9 – TUNCASOYLU
10 – ATİKÇİÇEĞİ
11 – CİHANIN GÜLÜ
12 – KAYIP ELMAS
13 – SEHERGÜL
14 – YILDIZKÜMESİ

derince

Daha favori gelmesin gelmez zaten ;)

OGEMI

Isin Komik tarafı Adaletli Kasırga da tek yazdım baktım çok az tuttu orayı hepsi yaptım aklıma misli hiç gelmez alışkanlık işte:) bundan sonrası parayı çıkarma operasyonu

derince

Çıktı bile İstanbul’a sermaye çıktı..

Mustafa 1324

comment image
Ekibi bile şaşkın at yarışı böyle bişey işte

Melek Melek

İSTANBUL 10.koşu 14 ARDANUÇLU ve 2 HİLALEDA
4 AKSAKAL-1 SANAY-2 NİĞBOLU
6 SAPADERE banko
2 KEREM EYLE-1 BABAOKTAY-4 FİNAL-5 HEVA
1 KUBİLAYBEY banko
8 MUZOBABA-1 ATLIKAĞAN ekürisiyle.9 ONUKTAN -4 KARAKAPLI
13 EMPRESS FAUSTINA-11 MAGICIAN GOSHA-10 UNTIMELY-7 RADYOCU KIZ
5 BIG NAME banko
1 JETTAY-2 HAWKING
4 ERTEGİ banko
14 ARDANUÇLU-2 HİLALEDA
———
1.altılı…
4—1.2
6
2.1.4-5
1
.(1.5).(4.7).8-9-3
hepsi…
2.altılım
8.(1.5)(4.7).8.9.3.
hepsi
5(1.7).8
1.2
4
2.14.

Buca06

İSTANBUL -2- KUPONUM:
Herkese selamlar ve bol şanslar…

1.AYAK: 9 *** ONUKTAN
2.AYAK: 11-(12/15)
3.AYAK: 1 *** SAETTA (7 ile eküri)
4.AYAK: 2-5-3-1-4
5.AYAK: 10-9-6-3-4-1-12-11
6.AYAK: 14 ** ARDANUÇLU
Sağlıkla kalın…

admin

9
1-2-4-5-7-8-10-11-12-16-17
1-3-8
h
3-4-6-12
2

Herkese bol şanslar.

admin

Teşekkürler Rising

admin

Baya paralel olmuş oyunumuz, bol şanslar :)

baranovici

Bol şanslar dostum. Emegine yüreğine saglık
İstanbul2
4.5
1.5.6.7.8.9.14.17
1
2.5
4
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10

Bu da ortak kuponumuz

3.4.5.9.11
1.5.6.7.9.10.11.12
1.3.4.5.6.8.10
5
1.2.3.4.6.9.10.12
2

admin

2-3
6
2-3

Üçlü ganyan

admin

Hiç sevmiyorum şu jettay denen atı :) Geçmiş olsun Rising yine 5’te kaldın.

Mustafa 1324

300 binden kapıyı açtı sönmez harası 240 kadar indi almadık hala satılık bende hiç sevemedim bu safkanı

admin

Zaten 240 daha kazanır emekli olur. Aygırlığı kurtarır belki :)

admin

Olacağı varsa oluyor ilginç bir oyun bu meret. En kısa sürede olur umarım :)

80
0
Tahmin paylaş.x
()
x