11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

9.Koşudan oluşan zevkli bir İstanbul Programı mevcut 1.ve 2. Altılı üzerinde oyunum olacak olup, tüm takipçilerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlere ait satış koşusunda dişi rakiplerine göre önde gözüken iki erkek isimden özellikle son hazırlıklarında ki iyi işleriyle dikkat çeken ve tecrübeli Jokeyinin avantajıyla 2 HOLOSKO koşuyu kazanmaya en yakın isim olup, mesafe üzerinde en iyi dereceye sahip olup son kısa işinde dikkat çeken 1 WALTER WHITE ciddi rakip konumunda olup bu ikili ufak kuponlarda yeterli olacağını düşünüyorum. Geniş kuponlarda dişi isimlerden yarış hayatının ilk startında çok fazla etkili olamasa da iyi bir ekürinin elinden çıkacağını unutmayıp bugün idmanlarını yarışına yansıtması halinde ciddi anlamda rakiplerini zorlayacak potansiyele sahip sağlam orijini ile 5 TALENT koşu içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.KOŞU : 3 Yaşlı Arap taylarının maiden mücadelesinde yarış hayatının ilk koşusunda startta takılıp virajı çok geride dönmesine rağmen sonlarda çok akıcı yürüyüp ikinciliği kurtarmasını bilen ve bugün için koşacağı rakiplerinin önünde ilk yarışına rağmen elde etmiş olduğu derecesinin artan kondisyonla birlikte bugün için kazanmaya en yakın isim olduğunu gösteren ve ciddi anlamda agf tablosunda favori konumunda çıkmasını beklediğim 4 KIRIM KARTALI koşunun bariz favori ismi olup, ikramiye açısından kendisine rakip olarak gördüğüm isimler ; koşu tecrübesinin yanı sıra son idmanlarında ki iyi görüntüsüyle beraber koşuda şans arayacak olan 2 BÜŞRETTİN BEY , yine koşu tecrübesi elinde olup son idmanının da ki kısa işinde oldukça iyi bir galop ortaya koyan ve bugün için ciddi rakip konumunda çıkacak 5 PATTANİ ve dişi isimlerden bugün kendisinin koşusunu merakla izleyeceğim Furkan Yüksel tercihinin kendisi için bir adım daha avantaj sağlamasını beklediğim 7 AYNİRA iyi idman görüntüsüyle koşu içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

3.KOŞU : Yarış hayatına güzel bir birincilikle merhaba diyen ve kolay bir yarış kazanarak bugün için de kendisinin ön planda olmasını beklediğim artan form ve kondisyonuyla beraber tekrar Ahmet Çelik idaresinde birinciliğe yürümesini beklediğim artan idmanlarında ki form grafiğiyle beraber 4 KAPTAN GOLD kuponum ve şablonum üzerinde BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.KOŞU : İkinci Altılı Ganyanın başlangıç ayağında zevkli mücadele olmasını beklediğim ve gazi sonrası sahaya çıkacak olan mesafenin de start alacağı koşuda bugün ki rakiplerinin önünde kazanması çok normal sonuç olmasını beklediğim 9 KİNG OF TATVAN koşunun haklı favorisi olup, rakip olarak Kum performansı oldukça iyi olan ve seri birincilikleri ardından aldığı dördüncülüğün de hayal kırıklığı yaratmasına rağmen bugün için toparlandığını idmanların da ki iyi işleriyle gözler önüne seren 2 KAYI BEYİ , Kum performansı az olmasına rağmen çok sağlam ekürinin elinde yetişen ve galopların da ki etkili işleriyle dikkat çeken 3 RED TORNADO ve Özcan Yıldırım idaresinde ses getirebilecek hazırlıklara sahip kumda etkili koşular ortaya koyan mesafeye yatkın 4 BEYOND REDEMPTION koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : Günün tek uzun mesafeli koşusunda rakiplerine oranla kilo avantajını bugün için sahaya koymasını beklediğim ve hazırlıklarının yanı sıra sevdiği uzun mesafede etkili bir sonuç alabilecek 6 SOUR TİMES koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, son üçüncülüğünde iyi bir görüntü ortaya koyan mesafeye yatkın isimlerden etkili sprinter 3 SEFİRE SULTAN, kendisi için uygun bir grup bulan ve üzerinde formda Jokeyi Özcan Yıldırım buluşmasıyla sonuca imza atabilecek forma sahip 2 OVER ALL, Bu tip koşularda aralardan viraj üzerinde sıyrılıp bariyer yada dıştan rakiplerini avlayabilecek sprint atabilen 5 REACH THE TOP ve hazırlıklarında dikkat çekici işler ortaya koyup bu rakipleri yanında es geçilmemesi gereken 7 BATHSHEBA koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : Birinci Altılı ganyanın kapanış ayağında son startında ki ikinciliğinde iyi bir görüntü ortaya koyan bugün kendisine aşina olan Jokeyi Mehmet Kaya idaresinde rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm 7 KİNG OF ROCK koşuyu kazanmaya yakın isim olup, bu mesafelerin favori isimlerinden olan rakipleri 1 IMPULSIVE ve 5 RUN AND WİN yazılarak rahat bir koşu izleneceği kanaatindeyim.

7.KOŞU : Uzun bir aranın ardından start alacak olmasına rağmen bugün ki rakipleri yanında en iyi hazırlıklara sahip olmanın yanı sıra üzerinde ki uyumlu Jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde sahaya çıktığı 8 yarışın yedisinde 2.lik ve bir 1.lik elde eden bugün ki idman görüntüsüyle aranın kendisine çok yaradığını gözler önüne seren 6 SALVO ideal mesafesinde koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, yine mesafenin etkili isimlerinden 2 CABBAR REİS ve hazırlıklarında ki iyi işleriyle kendisine denk grupta şansının yüksek olmasını beklediğim 3 SİNANLI koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

8.KOŞU : İkinci Altılı ganyan içerisinde şablonum ve kuponum adına liman görevini tercih edeceğim ismin bir maiden mücadelede olması biraz riskli olsa da bugün için kendisinin çok fazla zorlanmayacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde agf tablosunda koşunun net favorisinin ZAMAN HATTI çıkacağını söyleyebilirim. fakat bu ismin bugün yarış severleri üzeceğini düşünüyorum. İdmanlarında ki işlerine de bakarsak  ZAMAN HATTI doğal olarak favori çıkmayı haketsede bugün kendisini çıktıkları iki mücadele de çok rahat bir şekilde geride bırakmış olan ve her iki koşusunda o gün için agf tablosunda favori olup istediği birinciliği elde edemeyen bugün Çim’de denenecek olan ismin Anne kan hattı itibarıyla oldukça Çim performansına yatkın olması ve özellikle Maiden mücadelelerde yüksek performans sergileyen Jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde rakiplerinin çok önünde şans verdiğim 5 ÖZGÜNSTONE kendi adıma günün kalesi olarak kuponumda BANKO tercih ediyorum.

9.KOŞU : Son ayağa kadar gelip riske atmanın çok fazla doğru olacağını düşünmüyorum. Kuponum üzerinde ve şablonumda kalabalık geçmeyi tercih ettiğim koşuda ikide iki yapan 5 MİRANBEY başta olmak üzere ; 1 ARİFÇO, 3 GUBAZ, 4 KORKMAZEFE,6 PİST KRALI ve 9 SPARTAKÜS koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 2,1,5

2.KOŞU : 4,2,5,7

3.KOŞU : 4 KAPTAN GOLD

4.KOŞU : 9,2,3,4

5.KOŞU : 6,3,2,5,7

6.KOŞU : 7,1,5

TUTAR : 50,40 TL

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 9,2,3,4

5.KOŞU : 6,3,2,5,7

6.KOŞU : 7,1,5

7.KOŞU : 6,2,3

8.KOŞU : 5 ÖZGÜNSTONE

9.KOŞU : 5,1,3,4,6,9

TUTAR : 75,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Tugo

İstanbul yarışları.Herkeze bolşans olsun.
Normal sonuçlara gebe bir program var gibi
Yarışlara,jokeylerden G.kocakaya,A.çelik,A.Sözen,Ö.Yıldırım,apeantilerden,Mert,Çelik damgasını vurabilir.

SEDO

İSTANBUL_1_
============
5,3,2,1,4,6,7
4…..8
2,1…..//…..4
4,9,3,2,6
8,2,3,6,9
5…..RUN AND WİN
=================
=================
İSTANBUL_2_
=================
4,9,3,2,6
8,2,3,6,9
5…..//…..7,1
4,5,3,6
5…..ÖZGÜN STONE
5,3,9…..4
==================
İYİ………………ŞANSLAR

bay uzman

bol şanslar..
diyarbakırda 2.ayakta 13 numarakı kısragı…ITS MY LIFE

8 NASUHOĞLU …
6 SEMO AĞA…fırat agayla eküri ama bu yarışta ekürisiyle beraber saglam bankodur..
bol şanslar diliyorum herkeze…
6.koşudaki eküriler bankodur……….

Tekin Deniz

Bol Şanslar Yavuz Kardeş

Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar
Istanbul. 1. Altilisi
1. Ayak. 1,6
2. Ayak. 2. BUŞRETTIN BEY BANKO
3. Ayak. 1,2
4. Ayak. 9,1,8,6,2
5. Ayak. HEPSI
6. Ayak. 5,1,6,2

Istanbul 2. Altilisi
1. Ayak. 9,1,8,6,2
2. Ayak. HEPSI
3. Ayak. 5,1,6,2
4. Ayak. 3,4,5
5. Ayak. 5 ÕZGÜNSTONE. BANKO
6. Ayak. 5. MIRANBEY. BANKO

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x