11 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İlk altılının ⏰ 17:15 te başlayacağı İstanbul programından selamlar

1.koşu: Güven telkin etmeyen safkanların mücadelesinde (1) numaralı WALTER WHITE önde duruyor. Bu safkanın eksik koşması durumunda içime sinen bir diğer isim ise (6) Numaralı CAN FATMA. Duygu fatura İngilizlere çok para harcadı. Çok güçlü bir ahır. Dolayısı ile daha bir yarış koşmuş olan safkanı direk satışa koşmaları çok enteresan. Ahırın gücünü şöyle izah edeyim COPPERFIELD, PENDRAGON, PADRE PADRONE antre ettikleri bazı isimler. Çok geride kalacak ama ben kıllandığım için (5) TALENT İ bulunduracağım. (2) HOLOSKO daha sonra.

2.koşu: agf ye bakma gafletinde bulununca yıkmaya karar verdim. Tamam iyi safkan ancak bu kadar mı iyi ? Bana şüpheli geldi. İlk şans vereceğim isim sürpriz isim (7) numaralı AYNİRA olacak. Son yarışında 27 ganyana koşsa da bence bunu hak etmiyor. Son düzlükte çok güçlü ataklar koyabilir. Devamı şablonumda olacak.

3.koşu: (1) numaralı GOLD COUST’un yanına at yazılacak gibi değil. At çok formda görünüyor. Dileyen tek olarak değerlendirebilir. Ben tek riskini son ayakta alacağım için yıkacağım.

4.koşu: Sürpriz bir isimle başlayacağım. Koşmuş olduğu koşularda Kocaeli kumunu bir tarafa bırakırsak rakiplerinin hepsi bence burada ki isimlerden iyi isimler. Dolayısı ile ben adından söz ettireceğine inanıyorum (8) numaralı HAYAL TUFANI ilk atım olup rakipleri şablonumda olacak.

5.koşu: Gerek mesafe gerek siklet gerekse form durumu itibari ile (8) PEDRUM ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

6.koşu: Biraz gününde olursa bu isimleri yiyeceğini biliyorum.  Riskli bir hamle olacak (1) numaralı İMPULSIVE BANKOMDUR. herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-6-5-2

2.ayak: 7-4-8-5

3.ayak: 1-4-2

4.ayak: 8-2-7-9-6-4

5.koşu: 8-7

6.koşu: 1 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oziozan

6 nolu can fatma 4 nolu my leah beraberce
412
1
H
H
2. Bs

admin

O gün bugün değilmiş Bombacı :(

admin

Yorum da tek at diyor zaten. Bu da gitti 5 te kalan kupon cennetine :)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x