Ana Sayfa / Tahminler / 11 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

11 EKİM CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

2.ALTILI

1.AYAK: Gözlerden kaçsa da sevdiği mesafede koşacak olan 3 ASAFHAN ilk şans verdiğim isimdir. Son ikinciliği ile hazır duruma geldiğini belli eden 4 FIRE MAMBO klas jokeyi ile en ciddi rakiptir. İstanbul dan kum pistte kazanarak getirilen 6 PENTAGON FORCE , rakipleri ile arasındaki sıklet farkını avantaja çevirmeye çalışacak olan 7 DOĞAN MAHMUT , son günlerin formda ismi Özcan Yıldırım ile start alacak olan 5 ÖZBAYHAN ve Adana dan formda getirilen 8 CAPTAIN KING diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Dişi kısrakların mücadelesinde ;mesafesinde koşacak olan 8 MERAM öncelikle işaretleyeceğim isim olacak..Hız verdiği idman programı ile 1 GHOST MOUNTAIN , İstanbul pistinde 800/48.8 – 400/23.6 R çalışması ile Ankara ya getirilen beğendiğim 4 BALLINUR , formunu beğendiğim 5 ŞASEMU , 3 SPECTECULAR GIRL , ve son yarışında sonlarda yaptığı etkili sprinti ile güzel bir birincilik alan 7 GÜRCÜ KIZI yeterli olacaktır.

3.AYAK: Mahmudiye koşusunda Ankara pistine aşina isim 7 KATI SEMİH , hazır durumdaki 9 RADARCI , öndeki sert tempoya sondaki atakları ile dahil olacak olan 10 SİBİRYALI , Bu pist ve mesafede iki yarışını kazanan formda isim 5 BORBORE , bir süre ara verse de kalite isim 1 ADAAĞASI ve 4 BAŞKAYNAK ayırımsız yazılır.

4.AYAK: 3 CANÖZÜMLÜ ve 4 ÖZFİDAN arasında geçeceğini düşündüğüm birincilik mücadelesinde en az hata yapanın kazanacağını düşünüyorum.

5.AYAK: 1200 m çim pistteki ilk koşusundan 1.12.88 gibi güzel bir derece ile ikincilikle yetinen 5 CHERI CHERI LADY bu kez daha hazır ve edindiği tecrübe ile adını birinciliğe yazdırır.

6.AYAK: Tempolu geçmesini düşündüğüm koşuda son zamanlarda bir iyi bir kötü koşsa da yeterli durumda bulduğum ekürili 1 SEDATBEY , hazırlıkları ile 5 BÜRKAN ve peş peşe ikinciliklerinin ardından kazanmasını beklediğim 6 DİRENTAY isimlerini işaretleyeceğim.

1.AYAK: 3-4-6-7-5-8

2.AYAK: 8-1-4-5-3-7

3.AYAK: 7-9-10-5-1-4

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: 5 CHERI CHERI LADY

6.AYAK: 1-5-6

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar