istanbul altili tahminleri

11 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK:  Zor kazansa da nispeten uygun grupta 2 – MERİH favorim. Uygun kiloları ile 4 yaşlılardan 6 – ŞÜKRÜ, 4 – ALDERAMİN ve 5 – KUTUP yazasım var ama bu sefer ATMACA BEYİ ve BAYDARŞAH’ta kupona girecek. Risk alıp MERİH’i tek bırakıyorum.

2 – AYAK: 8 – HALİÇ, 14 aydan beri start almasa da muntazam idmanları ile hazır gözüküyor. Ekürisi 2 – THOR ile beraber favorimdir. 4 – ERBABAM, 7 – NİLDA ve 5 – HABİLDEN rakipleridir.

3 – AYAK: INDIAN DADY’nin uzak kazandığı yarışta en sondan gelerek güzel bir düzlük sprinti atan 5 – DUX‘un kazanmasını bekliyorum.

4 – AYAK: Bu sefer kazanabileceği grubu bulan 2 – BLAZE TO WIN favorim. Seri birincilikleri sonrasında 7 – KHAN OF GHOST favoriye sert rakip olacaktır.

5 – AYAK: Ankara’dan kazanarak gelen Kaizbert kızı 3 – RUSGELİN baba (Sertay) hattından dolayı kum pistte farklı koşabilir. Son yarışında tabela dışı kalmasına rağmen başarılı koşan 1 – SANAY rakibidir. 5 – ISLAH (10 – GÜZEL KUMRU), 4 – EZGİLİ, 6 – ŞEN NEHİR, 8 – GÜLSİME, 9 – EL HAMAME ve iyi işleri ile sürprizde 11 – KAVİNTAY ddiğer rakipler.

6 – AYAK: Bu ayağa zayıf geldim kapatma ihitmalim var ama yinede sıralamama göre oynayabilirim. 4 – STROM TRACKS (14 – INDIANOPOLIS), 6 – FASSBENDER, 3 – LADY DI, 16 – ROYEM, 19 – ANALUX, 1 – BLACK ADLER, 2 – ÇEBERTAY, 13 – SAFİR KIZ.

Herkese bol şanslar

Kuponum

2
8-4-7-5
5
2-7
H
4(14)-6-3-16-19-1-2-13 // H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar adminim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Adminim bol şans

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bol şanslar adminim. Merih gelsin, ortalık şenlensin. 😊 Agf.de 9 atta 6. at. Gelirse yüzümüzü güldürür.