Ana Sayfa / Tahminler / 11 EKİM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

11 EKİM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Ömer Kaya'nın ölümü at yarışlarını takip eden herkes gibi beni de çok etkiledi. Gereksiz hırslar yapılıyor; çok lüzumsuz. Her şeyden önce bir can gitti; çok da sevdiğim bir jokeydi. Allah nur içinde yatırsın.

Keyifsiz de olsa yarınki İstanbul'dan önce bu akşam şansımızı Kocaeli'de deneyeceğiz

1.AYAK: Günün ilk ayağı 4+ Arapların Handikap 16 mücadelesi; çok atın şansı var görünüyor. 5.KIZILHAN ve 6.HASAN ABİ bir çıt önde gibi görünse de 2.AŞKARBEY, 7.YOLAŞAN, 9.SERHASAN ve ağır kilo ile yaptığı galoplarla 1.ANILBEY yazacağım.

2.AYAK: 3.DOLCE VITA sonunda kazandı; devam eden formuyla yine potoya yakın. Ekürilerden 12.STREET PARTY ilk rakibi. 1.PERFORM ve 2.RAZİYE ANA bu ayağın sigortaları.

3.AYAK: Bu yıl 3 yaşlı araplarda çok öne çıkan bir safkan yok; her hipodromdaki yarışlar sürpriz bitiyor, her safkan bir diğerini bir dahaki yarışta geçebiliyor. 12.HELYUM benim ilk tuttuğum at; 6.PAROLA ilk rakibi. 5.BABAESKİ, 4.OĞLUM BURAK, geçen sefeki yarışta ekürisine koşan; tek başına koşsa günün bombasını yapacak olan 3.YEŞİLMASKE, 2.KAÇAKPEREST  rakipler. Kumda giderse 13.SAYGON bomba.

4.AYAK: Yarış hayatına İstanbul'da başlayan ve ilk koşusunda PROXIMO, SINEPS, LOVE SONG gibi sınıf safkanların arkasından 4. olan BOZBURUN, bir sonraki yarışında WIN STAR WIN arkası ikinci  gelmiş ve grubun geri kalanına uzak yapmıştı. İstanbuldaki son koşusuda yine bugünkü rakiplerine göre çok sert bir grupta olan bu safkan bence kazanacağı grubu bulmuş. Anneden kardeşi SPORTING de Kocaelinde bu pistte orta mesafede çok başarılı yarışları var; ilk kez gelmesine rağmen yadırgayacağını sanmıyorum. Uygun kilosu ve işlerini yaptıran aprantisi ile benim tekim olacak.

5.AYAK: Eküri destekli 1.BÜRKAN ve 2.SARPBEY grubun önünde. İkisi yeterli gibi duruyor fakat ben çalışmaları ile 13.TEPE de ilave edeceğim.

6.AYAK: Kazanacak kıvama gelen 1.HAŞMET ve devam eden formu ile 15. IAN TAPP arasında bir yarış gibi görünüyor.Sürekli takip ettiğim 16.HERCULES, Ankara'dan gelen 8.TIME ATTACK rakipleri. Herkese bol şans.

5,6,2,7,9,1

3,12,1,2

12,6,5,4,3,2,13

7

1,2 / 13

1,15 / 16,8

 

Çatı: 40,32

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.