11 ARALIK ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

4 – KATI KAZAN uygun grubu buldu favorim. 7 – CANŞİRA talihsiz yarışlarını bu defa telafi edebilir. 9 – GÜLSEVİM bu ikilinin yanına mutlaka yazılmalı. 5 – PETRO plase.

2 – SABIR OĞLUM mesafesinde favorim. İyi işleri ile 4 – NOISY BOY rakibidir. 3 – KALANTA, 6 – O BENİM OĞLUM, 7 – PENNY SONG, 9 – SILVERRAY ve 10 – YAVRU KARTAL plaseler. Çok atta 1 – MARY WESTEN ve 5 – BURSIBUR eklenebilir.

2 – SILENT FORCE sağlam banko gözüküyor. Rakip 7 – YELLOW APACHY. Sürpriz isteyenler için 8 – NEYMAR öneririm.

8 – ŞEN MÜRVET’in uygun grupta kazanmasını bekliyorum, bankom.

1 – YAKUPBEY ve 16 – YALNIZEFE arasındaki mücadele 1.yi belirler.

Hayatının 2.koşusunu rahat kazanan FERNANDO oğlu 15 – KAŞIBEYAZ derece olarak 1.11.00 dereceye ışık yaktı. Grup sert gelirse 2 – MANZANILLO sert rakip olacaktır. Çok at arayana 8 – REBELLION ve 6 – ŞASEMU öneririm.

BOL ŞANSLAR

 ALTILI KUPONUMU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.