Ana Sayfa / Tahminler / 11 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

11 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Müthiş orjini ve çalışmalarıyla 6-SUPER ALP favorim tek rakip ise her ne kadar binicisi formsuz olsa da Three Valeys yavrusu 7-TREE OF WISDOM.

2.AYAK: Son yarışına 63 kg gibi çok ağır bir sikletle katılmasına rağmen güzel bir ikincilik yapan 1-DUKE OF KENT'in bugün nispeten uygunlaşan kilosuyla ve sonlarda atacağı öldürücü sprintiyle koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum BANKOM.

3.AYAK: Son yarışında hücumda geç kalan 5-ALİNAZİK favorim. Eksik koşması halinde devreye girebilecek isimler şablonumdadır.

4.AYAK: Bu yarışı için bir süre dinlendirilen ve hazırlıklarında formda bir görüntü çizen 3-NİLDA favorim olsa da tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Gerek makine provalarında gerekse çalışmalarında hazır bir görüntü çizen, annesinin karnında ülkemize gelen Spring At Last yavrusu 3-ODDJOB ilk startında kalitesini ortaya koyacağına inanıyorum BANKOM.

6.AYAK: Çok zor bir yarışla program son buluyor. Ben bütçe ölçüsünde fazla at yazılması taraftarıyım sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-7

2.AYAK: 1

3.AYAK: 5-8-9-1-2-3-4-6

4.AYAK: 3-6-5-4-1-2

5.AYAK: 3

6.AYAK: 13-14-16-1-3-2-9-7-6-11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Gün geçmiyor ki bir yazar daha 2016 yılında kalmasın :)

Bol şanslar

Bombaci
Üye

😂😂

Murat
Ziyaretçi
Murat

Bankolarin iyimi

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Commandante kardeşimin güzel yorumları için de ayrıca Teşekkürler. Koşmamış taylar için çok kısa ve öz tahminler vermişsin. Dediklerinin tümüne katılıyorum. Ben de bu koşular için bir şeyler ilâve edeyim dedim. 😊
1.ayakta galoplarında öne çıkan üç tay var. TREE OF WİSDOM, CERSEI ve SEBASTİAN. Bu üçü diğerlerinden biraz farklı gibi duruyor. Ancak orjin olarak entresan taylar da var. GÜL AYŞEM gibi.. PERFECT WARRİOR un anne kardeşi olan kısrak çalışmalarında da fena gözükmüyor. Ayrıca DATOME de bir diğer ilginç tay. Annesi DINAH ın koşan bütün tayları yarış kazanmış.
5.ayakta yine üç tay galopları ile dikkat çekiyor. Bunlar; ODDJOB, URASHAN ve MİA LUNA. Orjin olarak ise TORUN RÜZGAR ve ZAFER ATEŞİ ni dikkate değer buldum. TORUN RÜZGAR anneden GALİPHAN babadan ZU HAT ve TEMELHAN ile kardeş. ZAFER ATEŞİ ise bir zamanlar kumun iyi atlarından WAZDANO ile anneden kardeş. Tabii bunlar koşmamış taylar. Ne olacağını bilmek gerçekten çok zor. Herkese bol Şans.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

ODDJOB hakikaten diğer taylardan farklıymış. İlk ayaktaki taylar 200 metre lüt yaptı. 1.13.14 derece çıktı. ODDJOB elini kolunu oynatmadan 1.12.77 yaptı. Yanına at yazmakla altılıyı kaçırdık. Bir başka bahara kaldı. Commandante ve tüm diğer arkadaşlara iyi geceler

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.