11 AĞUSTOS 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kurban Bayramı vesilesiyle tebriklerimi, iyi dileklerimi sunabilmek adına iştirakçi olayım dedim. Tüm Bankotahminler ailesinin bayramını sevgi ve saygıyla kutluyor, gönlünüzce, huzurlu ve güleryüzlü bayramlar geçirmenizi dilerim. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: İzmir’de gerçekleştirdiği son iki koşusunu baz alırsak 3 (MEHMETZADE) koşuyu rahatlıkla kazanmalı. Bakalım İstanbul’a adapte olmak ne kadar sürecek? Bursa’da son koşusu sert gruba denk gelmiş görünen Kaizbert temsilcisi 5 (ÇELİKMAVİ) gözden kaçmaması adına 2.sıradan önerim. Gökhan’ın bugünkü koşulara epey bir forse edeceğini düşünerek 9 (UÇANBEY HAN), kariyer başlangıcına 2 adet 1.likle yaparak küçük bir mola vermiş olduğunu düşündüğüm 1 (DEMİRYILDIZ) ve ilk yarışını çok rahat kazanan 2 (AYDERKIZI) bu koşuya yeterli olacaktır.

2.Ayak: Son koşusunu yine uzunda hatırlı dereceyle kazanan 7 (BÜTÜNAY), son yarışını kazanan bir diğer isim 2 (DOMANİÇ) idmanda iyi performans sergilemiş. 5 (BİNBİR) ve 4 (KELEMER) de seri 1.liklerini devam ettirmek isteyeceklerdir.

3.Ayak: G3 Mimar Sİnan Koşusunda Kurtel temsilcisi 3 (FEARLESS ACTİON) grubun üstesinden gelebilecek gibi. Fakat rakiplerini de incelediğimde benzer mesafe ve çimde yanıt verebilecek gibi görüntüdeler. Bu nedenle tek bırakma riskine giremedim. 2 (ARTS MAN), 6 (KLAUS) ve 7 (RAMPAGE) rakip sıralamam.

4.Ayak: Maiden koşuda Gökhan tercihi ve ilk koşusunda Sentetikte daha başarılı olması 2 (TEEN SPİRİT) ismini BANKO tercih etmemi gerektiriyor. Sayın admin’e selamlarımla ortak BANKO öneriyorum :-)

5.Ayak: Dişilerin Handikap mücedelesinde özellikle 2 (FİREY ATES) ve 5 (SPREAD THE JOY) isimleri ön planda. Küçük kuponda bu iki isim yeterli olabilir. Bütçesi müsait olanlar veya sürpriz arayanlar 1 (RİVER GİRL) ve 4 (CERENSEL) ilave önerilerim.

6.Ayak: Özellikle idman performansı ve son ikincilikleri sonrası 6 (TORPEDO) grubun önünde görünüyor. Fakat istikrarlı mesafe tercihi ve derece yapılarıyla 2 (ÇALIŞKANHAN) ve 3 (NİGHT LATERNE) kazanması çok da şaşırtıcı olmaz.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-5-9-1-2

2.Ayak: 7-2-5-4

3.Ayak: 3-2-6-7

4.Ayak: 2

5.Ayak: 2-5 // 1-4

6.Ayak: 6-2-3

Geniş Kupon Tutarı: 67,20 TL (Küçük Kupon tutarı: 33,60)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

İyi bayramlar Can bey, bol şanslar dilerim.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x