Ana Sayfa / Tahminler / 11 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ YAYINDA… (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

11 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ YAYINDA… (BOMBACI)

Selamlar tüm arkadaşlara. Öncelikle içimde kalsın istemiyorum bir iki şeyi ifade etmek istiyorum.

Dünkü program da ilk ayakta tek attığım BÖRTE gelmeyince bir daha yorum morum yapma" diye bir mesaj gelmiş.

Kısa bir özet geçersek. Arkadaşlar ilk ayakta üç atta HIZDELİSİ'Nİ yazmazdım. Ancak dördüncü atım olurdu. Tahminler yayınlamadan önce tüm gidişatı admin takip ediyor. Admin şahitim. İçeriden PERHANE ortadan BUTTERFLY dışarıdan BÖRTE saldırır geriye kafayı alıp son düzlüğe girecek safkan kaldı yazdım. Oda HIZDELİSİ baştan sona 20 satır yarışı koşturdum safkanların ozelliklerine kadar. Sonrasında beşinci ayakta ve son ayakta supriz kokusu alınca tüm yazdıklarımı sildim. BÖRTE nin son yarışını bir daha izleyince risk almaya karar verip son iki ayağa yüklenmeye karar verdim. HIZ DELİSİ bilinmedik bir at değil. Herkes biliyor. Tercihimi yanlış yaptım. Ama avlarlar biri avlamazsa diğeri avlar dedim. Tercihimi BÖRTE den yana kullandım.

İkinci ayakta herkesin sürdirek tek attığı safkan PROXIMO çok ciddi bir tedavi süreci geçirdi. Bunu yazımda belirtmedim bilerek belirtmedim. Çünkü tedaviden sonra ki ilk yarışında iyi bir durumda olduğunu göstermişti. Eğer safkanı tek atacak veya yazacak olanları engellemek istemedim. Ben herşeye rağmen istediği grupta istediği safkana bir tek telefonla ben binmek istiyorum dedikten sonra hayır denmeyen Halis Karataş tercihine oyumu kullandım. Buda hataydı ama bitmiş ikili 4-6 idi. Bunu belirtmedim bu konuda hatalıyım.

Üçüncü ayakta dedim ki bu kadar safkanda ADAAĞASI nı yazmazsak amcam cezayı keser mi keser dedim. Nitekim kesti. Amcam dememin sebebi de "hacı amca" muhabbetinden dolayı aklıma geldi. Benim çalışanımla birlikte umreye gitmişti hacı Akın. Çokta on numara biri. Cezayı da kesti.

Gelelim son söylemek istediğim ve en önemli şeye. Safkanın ismini hatırlamıyorum ancak Selim Kaya nın bindiği bir safkandı yarıştan sonra dedim ki: " bir daha Selim'i tek atarsam suratıma tükürün dedim" ağzımdan böyle bir kelime çıktı. 4. Ayakta ki PAYİTAHT için ben burada tek yazmıyorum ancak ifadelerim de resmen TEK diye bağırmadığım kaldı. Lütfen bir defa daha okuyun. Bunun anlaşılması lazım. Ama İstanbul'a bir döneyim bu yeminden nasıl cayılıyorsa adak mı yapılır kurban mı kesilir ne ise yapacağım. Bundan sonra değil Selim Nurettin Şen olsa herkesi heryerde tek yazarım abi.

Yarına İzmir için tahmin yetiştirmeye çalışırım. Zaten olmazsa da diğer arkadaşlarım kesinlikle ortamı kuracaklardır.

Kısaca dünün özeti böyle.

Hatalı tercihlerim den dolayı özür diliyorum. Ama bana yorum yapma diyen şahıs içinde şunu söylemek istiyorum. Buraya benim tahminlerimi okumaya kimse gelmese en çok da sen geleceksin.

........

Tekrardan Selamlar herkese enerji miyiz dostlar? :) Vallahi sayenizde attım üzerimde ki ölü toprağını teşekkür ederim herkese. Tahminlerime geçmeden önce belirtmek istiyorum program yine her sonuca açık görünüyor. Sanki ilk ayakları kalabalık geçip sonlara doğru azalacak gibi duruyorum. İlk iki ayağı az safkanla geçebilen büyük avantaj sağlar diye düşünüyorum. Bizim sitede ufak kuponlarla bu işin uzmanı çok kişi var. Bugün buradan birşeyler çıkar diye umuyorum.

1.AYAK: Son yarisinda yarışa çok iyi hazırlandığı ve yarışa gittiği belli olan (11) KURALSIZ ilk yarışından sonra biraz daha üzerine koyduysa Mustafa Çiçek'le kazanması normal sonuç olup ilk şans verdiğim isimdir. Yine aynı şekilde ilk yarışında çim pistte ikincilikle ayrılan ancak sanki kuma daha uygun bir görüntü çizen  (10) ILIÇLIM Mehmet Kaya ile yine ön planda bir isim olacaktır.  Bu iki safkan dışında dikkat çekmek istediğim iki safkan var bunlardan bir tanesi bugün ters bir yarış çıkarabilme ihtimali olduğunu düşündüğüm (8) FANİZAN ve (3) KLASTAY. Ayrıca son yarışı ile arkada ki grupla arasında fark yaratan (9) GÖKSULTAN ve çok suprizde (1) ASLANKAYA ve hiçte kötü bir tay olmadığını düşündüğüm  (7) DERYASULTAN.

2.AYAK: Yine bol protestoların çıkabileceği son metrelerde kadar heyecanın süreceğini tahmin ettiğim bir yarış. Yine hemen hemen gelmeyecek safkan yokmuş gibi. 1500 ve 1700 mesafelere illet oluyorum ;) Son yarışlarında 1900 ve 2000 metrede A3 ve G2 koşan burada da kısılan mesafe ile öncelik taşıyacağım isim (4) KIŞLALI olacaktır. 10 yaşına gelmiş ancak koştuğu her koşuda söz sahibi olan (2) BESLENEY, Sahibinin yaptığı açıklama da sık kosrurulmadığı zaman at kasılıp kalıyor dediği (başkasının yalancısıyım) ancak birgün garibimin piste yığılıp kalmasından korktuğum (12) AMANKAYA, 2 haziranda ki müthiş 1700 yarışını 1.51 içinde yapıp sadece boyun farkı ile üçüncü olan son iki yarışını da çok beğendiğim (11) ERKMEN öncelikli isimlerimiz olup sonrasında biraz daha zorlandığım da (6) OLGUN ABİ ve (1) ATMACA BEYİ bende çıkan safkanlar oldu.

3.AYAK: Son yarışlarına istinaden grupta farklı ancak bekleneni veremeyen safkanlar olsa da (1) BUNGEE JUMPER ve (4) DORUK ALİ bitmiş ikili görüyorum.

4.AYAK: Öyle tahmin ediyorum herkes (1) JETFLY ve (2) RAMAZAN EFENDİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyordur. Gerçekten üçüncü bir safkan çıkacağına inanmıyorum ancak çıkarsa herhalde son zamanların en büyük süprizine imza atmış olur. Benim ilk tercihim (1) JETFLY dan yana olacaktır. İdaresi zor olan safkan biraz daha zorlayıp gücünü ekonomik kullansa 1200 ü 1.10 larda koşacağı buz gibi aşikar. Son kazandığı iki yarışında da hastası olduğum formda safkan (2) RAMAZAN EFENDİ den daha iyi olduğunu düşünüyorum ayırmayacagim.

5.AYAK: Benim içinden çıkamadığım bir ayak. Belki şaka gibi ama WILLISTON dahil tutuyorum. Kimi çıkarsam o gelecekmiş gibi gördüğüm ayak için hepsi diyorum.

6.AYAK: Son zamanlarda böylesini hiç görmemiştim koştuğu ilk iki koşuda da A3 yarış koşan daha maiden yüzü görmeyen safkanda artık nasıl bir beklenti varsa bilmiyorum. Ancak bu kadar güveni bu yarışta inşallah boşa çıkarmaz diyorum. Son ayakta koca programda maiden yarışa ne kadar güvenilir bilmiyorum ama benim elimden bu kadarı geldi (5) numaralı MÖSYÖSPARTAKÜS BANKOM dur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 11-10-8-3-9-1-7

2.AYAK 4-2-12-11-6-1

3.AYAK: 4-1

4.AYAK: 1-2

5.AYAK: hepsi

6.AYAK: 5 TEK

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
sanaldost
Üye
sanaldost

Boşver kardeş böleleri olur..Altılı işi kurgu ve şans işi biraz…Doğru kurgu olduğu zaman zaten altılı bulunur..Sen bildiğinden şaşma..Herkes altılıyı kurarken kafasındaki kurguya göre altılı yapar sende öle yaptın..2-3 KİŞİNİN lafına bakıp soğuma…

Savasci
Üye
Savasci

.kardeşim kafana takma sen yorumlarını güzel yapıyorsun…Ben ve bir çok kişi istifade ediyor…Hangi atın geleceğini kimse bilemez…Sadece tahmin ediyoruz…
Benim altılıya bak içler acısı.)))Teklerimin hepsinden yattım..

Stefano
Üye
Stefano

Ben de gereksiz payitahtı yıkma sevdasından yaktım kendimi =)

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Kardeşim ben senin telkerine güveniyorum
Birlikte kazanıyor
Birlikte kuponumuz yatıyor. Hiç bir zaman da ahh
Vah demedim.
istemeyen takip etmeye bilir.
bir sürü değerli arkadaşlar var burda
Valla bakıyorum
Senin yorumlarını görmeyince o gün oynamıyorum kardeşim
Eleştiri olabilir ama saygı ve seviyeyi bırakmamak lazım.

Gökhan
Ziyaretçi
Gökhan

Ben sizin yaptığınız yorumları beğenerekden takip ediyorum siz sadece düşüncelerinizi Söylediniz sizi takip etmeye devam edeceğim

suatico
Üye
suatico

Bombacı, sanaldost’un dediği gibi 2 -3 kişinin lafına bakıp soğuma,Zorla değil paraylada değil ücretsiz hizmet veriyorsunuz beğenmeyen arkadaş paralı sitelere gitsin . Değerlerli kurgu ve yorumlarını bekliyoruz. İyi çalışmalar

simitci76
Üye
simitci76

at koşar baht kazanırmıydı öle bir söz vardı sanırım boşver abicim böyle insanları takmıcan kafaya bende ilk ayakta 1 i tek tutuyordum sende ikinci ayakta altıyı verince 16 ile girdim ama olmadı olsaydı ozaman teşekkür yazısı yazacakmıydı bu şahıs merak ediyorum şansımız yaver gitmedi ne yapalım yani verdiğim en fazal 20 tl dir onuda gündüz beşlisinden zaten almıştım çokta tın yani

simitci76
Üye
simitci76

yarın ankaraya ufak bir birinci altılı yapıcam 1.ci ayak 5 / 2.ci ayak 1 / 3.cü ayak 4,7 /4.cü ayak 3,2/5,1 / 5.ci ayak 6,10,7,9/4 /6.cı ayak 3,5,9,13 valla böyle yapıcam ikinci altılıyada son ayakta tekim 3 numara olucak herkese bol şans dilerim

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

İzmir Altılısı 1. Ayakta 8 nolu Fanizan kupon bırakmaz kazanır banko 2. Ayakta çok at yazıp pencere bırakmaktansa H yapıyorum 3. Ayakta Adonis kazanır yinede sağlama alacağım 1-4-6 4. Ayakta 2 Ramazan efendi banko 5.ayak Hepsi Son ayak 2 defa Agr3 koşan Spartaküs banko /8/H/146/2/H/5 Bol Şans

taha
Ziyaretçi
taha

Slm kardeş uzulmussun ama hayatda hic bir garantisi yok zaten kolay bir yolu olsa herkes bilir.sahsen ben yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum saygilar.

Stefano
Üye
Stefano

Altılı zaten hangi atların koşacağını bulmak kadar altılıyı nasıl kurgulayacağını da bulma işidir,yoksa farklı farklı sitelerden yorumları okuyup hiç bilmesen bile altılı oynamayı o gün hangi atların koşma ihtimali var öğrenirsin ama sonuçta hepsini yazma şansın olmayacak.Bazı seçimler ve beraberinde riskler almak zorundasın.Asıl olay da burada başlıyor zaten.Bombacı senin de kurgu oluşturma konusunda şahane olduğunu hepimiz biliyoruz.O kişiye ilk söyleyeceğini en son söylemiş cevabı vermişsin zaten.Ben sadece yanındayız mesajı vermek için bu cümleleri yazıyorum.Tahminlerini ve keyifli yorumlarını her zaman bekliyoruz.

Neşe
Ziyaretçi
Neşe

Hızdelisi ve payitaht tek gecerek 52 tl kuponla 6 lıyı buldum:) buraya sizin yorumlarınıza bakmadan kupon yapmıyorum keyifle takıp edıyorum. Eleştirilere lutfen aldırmayın sonucta herkes kafasına yatan atı yazıyor. Her ıkı tekımede bugun cok güveniyordum sizden adaağasını aldım yoksa yazacağım at degıldı kuponumun tutmasından katkınızdan dolayı tskler..

irfan
Ziyaretçi
irfan

hocam o degilde yabanci cok pisi pisjne gitti .akn ayakta isin icinden cikamadim ilk 5ati yazdim agf de 6.at geldi olacak is degil .

Umit
Ziyaretçi
Umit

Sensiz ve senin yorumlarin olmadan altili oynamanin ne tadi olur ne tuzu.emegine saglik.saygilar bombaci

yusuf  ceylan
Ziyaretçi
yusuf ceylan

Hocam senden cok memnunum aynen devam sayende altilı titturdum seni seviyorum

Azor Ahai
Üye

bir daha böyle bi açıklama gereği duyma abi.baktığı bültene bile 2 lira verir burda bedavadan bişiler öğrenir(her zaman değil) sonra eleştri yapar tamam kaybettin canın yandı paran gitti ama bizde gazete kağıdı vermiyoruz kaybedince bizde üzülüyoruz.hee siteye aylık üyelik gelir verirsin 100 lira sonra isyan et niye tutmuyo kupon diye..madem güvenmiyorsun tahminine de ki o at gelmez bunlar daha şanslı yanlış düşünüyorsun bu tür eleştri her zaman yap sendende başka kişiler hatta yazarlar bişi öğrensin burda kimse maaşlı yada profesyonel yazarlık yapan insanlar değil o yazıyı hazırlamak yayına eksiksik çıkarmaya çalışmak en az 1 saat sen 2dk da okuyosun diye 2 dakikada yazılıyor sanma emeğe saygı en azından.

ümit
Ziyaretçi
ümit

Sana yorum yapma diyen gider fanatik fotomac alir..sorun yok takibe devam..

huseyin altinkese
Ziyaretçi
huseyin altinkese

Emege saygisi olmayanlarin yorum yapma hakki yok, cok biliyorsa kendisi oynasin, hic gale alma ustat her zaman haddini bilmeyenler var olacaktir da.Ben 66 yasinda bir yaris severim,tahminini gormedigim de altili oynamiyorum. it ürür,Kervan yurur ustat.SAYGİLAR.

Mine
Üye
Mine

Neden açıklama yapma gereği duydunki 🙂 işine gelmeyen alacak bülten eline 100 puanli atlari yazsin yanina da 95 90 85 puanli yi yazsin 50 tl verip 100 alsın oda alabilirse Rumuz unun mecazi anlamını bilse zaten senden 1.05 beklememesi lazım yani uzun lafın kısası yav he he de geç 😁😁😁😁😁😁😁

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Senin yorumlarına tahminlerine bakmadan altılı bültenini elime dahi almıyorum.. Bu işii kumar derecesinde oynamak zaten ahmaklıktır.. Sen bildiginden şaşma bu işi iyi yapan arkadaşlardan birisin.. Çogu zaman buraya yazamyrm okumayı tercih ediyrm cok güzel bir ortam var bunu bozmaya çalışıyorlar bellikiii sen hic takma tahminlerini eksik etmee

COMMANDANTE
Üye

Kusura bakma bombacı ama sheva ya ve mine hanıma katılıyorum gereksiz bir açıklama olmuş. Sen yorum yapmaya devam ediceksin o zat-ı muhterem de seni okumaya devam edicek. Gerisi hikaye sıkma canını baştacısın

Barışçı
Üye

kardeşim böyle durumlarda açıklama yapmana bile gerek yok biz seni biliyoruz. daha doğrusu biz bizi biliyoruz gerisi teferruat.

Ozclk
Ziyaretçi
Ozclk

Ben senin cok ekmeğini yedim kardeş aldırma böyle seyleri

Metin kiymet
Ziyaretçi
Metin kiymet

Senin yorumlarin sayesinde ve kendimde ekleme yaparak 3 ayda 5 tane altili yakaladim.iyi varsin boyle ukalalar her zaman cikar .bosver.seni takibe devam.

crone
Üye
crone

Dostum bosver takma kafani sonucta burdaki herkez cokiyi biliyor herseyi, bi atasozu vardir meyve veren agac taslanir diye.. Biz hepiniz seni seviyor vede yorumlarini keyfle okuyoruz..

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Vay benim bombacımı tatilde üzmüşler
Bak senede bir kere tatil gidiyoruz bozma moralini tadını çıkar

Meyve veren ağaç taşlanır.

yasar_izmirli
Ziyaretçi
yasar_izmirli

Bombacı kardeş Özür dilencek bir durum yok bence seni bilen biliyor senin tahminlerine bakmadan altılı yapmıyorum arada kendini bilmez ukalalar çıkacaktır takma kafana sen tatile devam seni sevenleri unutma..

Kartal şahin
Ziyaretçi
Kartal şahin

Parasını dostun dan üstün görenin eleştiri yapma da haddini bilmesi gerekir yola devam bombacı selamlar

Dragollu
Üye
Dragollu

Bombacı dün yazdıklarını okuyunca üzülmüştüm. Bir kendini ve haddini bilmeze bu kadar taktın diye. Bugün enerjinin yerine gelmesine sevindim. Bugünkü yarısta da5.ayakta çok tuttuğum Çarçırayı da tek atıp senin oyunu oynayacağim. Sevgiyle kal.

cemal parlak
Ziyaretçi
cemal parlak

Ağzına sağlık büyük üsdat tutsada tutmasada çok sağol

Zaza
Ziyaretçi
Zaza

Bende seni takip ediyorum. Kafayı takma ufak bir kurgu hatasından bulacağı n altılı yi kaçırdın yüksek bır meblağ vermedi o yüzden üzme kendini .

84corlu
Üye
84corlu

iyi günler bol şanslar herkese sonuna kadar yanındayız bombacı

gencer
Üye
gencer

boşver salla gitsin sen bu yazılanları kardeş.tek atmışda gelmemiş börte.. bırak diyor hey allahım ya ne insanlar var…..
bence bu williston müthiş bir siprint atan safkan, ama şu startta kalma huyunu bi atlatsa büyük bir at olacak..on boy civarına bile razıyım startta kalmasına.genede geçer bunları yaterki on boydan fazla kalmasın..tek atacam gene her zamanki gibi.geçen yarışta tek attım yüz metre geç cıktı 4 saniye fark ile sonuncu oldu.işallah kalmaz bu sefer.

admin
Yönetici

1.Ayak : 10,11
2.Ayak : 12 – AMANKAYA (tek attım yoksa gerisi karışık. Lokomotif belki.
3.Ayak : 1 – BUNGEE JUMPER
4.Ayak : 1 – JETFLY
5.Ayak : 1,2,3,4,5,7
6.Ayak : 3,4,5,6,7,8,9,10

Herkese bol şanslar

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Fanizan dediğim gibi yanıltmadı 👍👍

admin
Yönetici

Tebrikler güzel bulmuşsun, galobu mu güzeldi?

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Fanizan ın son yaptığı 1200 galobu1.25 favori atların yaptığı derece 1.27 galobu kadar koşsa yeter dedim

admin
Yönetici

Güzel bulmuşsun, yorumlarında detay da bekleriz. Bol şanslar

admin
Yönetici

Olgunabi – Atmacabeyi güzel ayırdılar. Amankaya fenomeninden de kurtuldum bu koşuyla. Artık tek atmak yok 🙂

Stefano
Üye
Stefano

Vay arkadaş ya yine burunla ganyanı kaçırdım

admin
Yönetici

1 e mi ganyan aldın ?

Stefano
Üye
Stefano

Pardon o anlamda demedim ,burayı agf nin ilk 4 atıyla geçicektim sonra mesafe sıkıntı amankaya gelemezse karışır 8 at yazdım ama burunla yine olgun abiye bağladık =)

admin
Yönetici

Dert var dert var tabi 🙂

Stefano
Üye
Stefano

Yine gol değil

Azor Ahai
Üye

Protestoyu görünce evladını kartal kaçırmış fatma girik gibi oldum ama neyseki bişi olmadı

admin
Yönetici

Döktürmüşsün Sheva, tebrikler.

Azor Ahai
Üye

hala 6lı bulamıyum kafayı yedim 🙂 ah aldık heralde

admin
Yönetici

Bugün iyi gördüm, seni. Bahis için demiyorum bak, motivasyonun yüksek. Yakındır patlatman 🙂

Azor Ahai
Üye

yanılmıyosarsam haftaya çarşamba harem koşusu var dişilere ait selim bugun kendi isteği ile faulitaya binmem ben kazanıcak safkan tatvan incisi dedi arkadan faulita ile halisin menejeri anlaştı o güne güzel duyumlarım var heralde haftaya patlarız :))

admin
Yönetici

Willpower da koşarsa sorun kalmıyor o zaman?. Foulita ben olsam kum yarışlarına da koşarım.

admin
Yönetici

Willpower yokmuş koşuda. 2100m

ELEVATO
HARD BABY
LADY BEAUTY
LUCKY MOMENT
PARLERA (USA)
TATVAN İNCİSİ – SELİM KAYA
FOULITA – HALİS KARATAŞ
Mİ BOMBON
TENERIFE SONG (GB) – MUSTAFA ÇİÇEK

17 AĞUSTOS HAREM KOŞUSU

ercan H.
Üye
ercan H.

11.08.2016 üçüncü ayakta külünkoğlu’nun yaptığı faulü nasıl kabul ederler,yazıklar olsun böyle hakem heyetine .bundan daha net bir faul olmaz…yani işlerim olmazsa bu adamları mahkemeye verirdim..

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.