Ana Sayfa / Tahminler / 10 TEMMUZ 206 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA)
istanbul altili tahminleri

10 TEMMUZ 206 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA)

1.ALTILI TAHMİNLERİ

1.KOŞU 6.NAVAHO herhangi bir terslik olmazsa koşuyu ekürisi önünde kazanıp yarış hayatına güzel bir başlangıç yapabilir.BANKO

2.KOŞU Şimdiye kadar koştukları koşuları göz önüne alırsak 2.ENDLESS gruptan ayrılan isim,alternatif banko olarak yazılabilir.3.EXCHANGER ve 4.FASHITIVE ile kuponu garantiye alabilirim diye düşünürken uzun zamandır takibimde olan ama bir türlü içeri atamadığım koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim 5.ÇAKILTAŞI kuponumda mutlaka bulunacak.

3.KOŞU Rakipleri ile kilo farkı olmasaydıda tek atacaktım ama üzerine halis karataş ı alıp birde rakiplerine kilo veriyosan benim için antep baklavası olmuş hemde dondurmalı :) 5.LEMNOS BANKO

4.KOŞU Aslında bu koşuyu en sona bırakmıştım çalışma yaparken kupon bedeline göre at eleme taraftarıydım bütçe uygun çıkınca vazgeçtim hepsi yapıp bir süpriz gelmesini bekleyeceğim çok güzel orjinler var nazar değmesin özellikle çalışmaları iyi olmasada hanbeş in orjinini görmek beni mutlu etti cazip bi ganyanla koşucağını düşündüğüm için 5.SİNEPS favorim o olacak.

5.KOŞU 1.DUKE OF KENT ile 8.AMARELISE arasına at girmez diye düşünüyorum,az hata yapan kazanır.

6.KOŞU YAVUZ SULTAN SELİM koşusunda çok kaliteli safkanlar bulunmakta ama bazı önemli favorilerin handikaplarıda yok değil sentetik oluşu mesela.Ben bu koşuda kendini ispat etmemiş bir safkanın olduğuna inanmıyorum koşunun tam bir taktik savaşı içerisinde geçeceğini hatta gazi koşusu tadında olmasını bekliyorum bu yüzden hepsi işaretleyip güneş gözlüklerimi takıp izlemek istiyorum.

ŞABLON
6
2-3-4-5
5
HEPSİ
1-8
HEPSİ

34,56 TL

Hakkında Azor Ahai

Azor Ahai

35 yorum

 1. Bol şanslar Sheva

 2. Bol sans sheva

 3. Savasci

  Bol sans sheva…

 4. sheva

  bukadar şans dileğinden sonra tutar heralde :) eyw saolun

 5. Son ayakta 4.6.8.9 yeter hepsine gerek yok

  • sheva

   tabiki sana göre yeterlidir saygı duyarım başkasına göre belki onlarda fazladır yine eyw ama ben daha çok koşuyu koşturma ve genel kurguya göre kupon yapıyorum.bu sefer kurgumda zaten 2 tane halisi tek atmışım üstüne bi ayağıda 2 favori ile geçmişim.geriye kalan ayaklarda bomba aramaya mecburum yoksa altılının vereceği 50 100 lira tatmin etmez bende biliyorum yıldırım bey en iyi orta mesafe atı farkin ateşi sentetikte kolay tempoda kazanıo ama bu sefer işler değişebilir

 6. Sheva’lık yapayım :)

  Farkin Ateşi sentetik kumda 12 kere koşmuş 8 kere kazanmış. Kayıp koşulardan ikisi 2000 metrede, bir diğeri hayatının 2. koşusu, son olarak son koşusunda sentetikte geçilmiş. Son koşusuna kadar bu mesafede geçilmemiş diyebiliriz. Özetle kendini bu pistte ispatlamış bir isim Farkin Ateşi.

  • sheva

   Son koşuda özcanın bırakıp gitmesi bugun atlara akının binmesi yarın tekrar özcanın binmesi kafamda deli sorular :)) burda yaramaz çocuk yok ama bence seri giderek bozulucaktır.

  • Burada her şey olur, Ballıkaya bile gelir. Haberin var mı bu attan aynı günde 2 kere kazanınca bişiler mi oldu?

  • sheva

   aynı günde 2 defa nasıl kazanır ya diyenler olabilirde anladım ben mevzuyu yanlış hatırlıyosun ama false start oldugunda yıldırımbey kazanmıstı sonra tekrardan kosuldu ozman ballıkaya kazandı :)) sıkıntısını bilmiyorum ama son koştugunda nefesini açtı bence bahsetmedim hepsi yapıorum diye ama bende ilk sırada :)

  • iki kere kazandı diye hatırlıyorum, meğer kazanmış kadar koşmuş :))

  • sheva

   benimi deniyosun acaba diye düşünmüştüm 2kere yazınca tuzak sandım :) ertanbey tatildemi göremez oldum

  • Yok deneme filan :) Ertan buradaydı bugün. Sürekli toplantıdan kupon gönderiyordu, tatili kaçırmamıştır herhalde :)

 7. Bol şans kardeşim

 8. sheva

  bide yazarlarımızdan silivrili onaya düşüyo normal mesajda bile

 9. Bombaci

  Bol şanslar sheva

 10. Guzel bol şanlar

 11. Barışçı

  bol şans sheva

 12. Bol şanslar Sheva…

 13. Bol şanslar diliyorum sheva,yoneticim ve diğer arkadaşlar..uzun tatil bitti nihayet artık pistlere dönme zamanı geldi :)

 14. 2.ayakta ÇAKILTAŞI kazanmasını beklediğim yegane isim.tek.olarak değerlendireceğim.4.ayakta 8 BLUE LİON çok önde görüyorum ama karışık yarış..3.ayakta GOLDEN PROTECTOR bugün kazanmaya çıkacak yeri olanlara öneririm..

 15. Sırf oynamak için oynamıştım 1.altılıyı..para esas altılıda bence bugün
  2.Altılı Kuponum :
  1.AYAK : 8.5.6.2.1
  2.AYAK : AĞAEFENDİgünün bombası olabilecek kapasitede.GALACTİCA kazanmak için çıkacak.DUKE OF KENT,AMERELİSE olmazsa olmazlar.. MYTHOGENİC yazılır
  SİRALAMAM : 4.6.1.8.2
  3.AYAK : GOOD CURRY ve GOLDEN TOWER’dan çok iyi yarış beklentisi içindeyim. YILDIRIM BEY,FARKİN ATEŞİ ve ORADİNARİO ile bu ayağı geçecegim.YALPAGAN süpriz
  SIRALAMAM : 6 5.9.4.7
  4.AYAK : KAFADAR kazanmalı artık en sağlam tekim rakip TİBET
  SIRALAMAM : 3/8
  5.AYAK : BEYAZ KULE ve BERILSU arasındaki mücadeleye grubun klas safkanı İBİBİK katılacaktır.Sırasıyla TETINA, KINALI KUZU SARAYCARİYESİ ve KIZIM İREM yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir..
  SIRALAMAM : 2.1.5.13.7.11.8
  6.AYAK : EL CONQUERADOR artık yeter deyip kazanabilir. Çalışmaları ve muazzam hazırlıklaryıla alternatif bankomdur rakip tek oda KAREEM..
  SIRALAMAM : 5.1
  KUPONUM :
  8.5 6.2.1/////
  4.6.1.8.2/////
  6.5.9.4.7/////
  3…///////////
  2.1.5.13.7.11.8////
  5.1/////

 16. sheva

  Son ayak civanhan için kazandı bile söylentisi var haberiniz olsun

 17. İlk kez koşan atlara ayar oluyorum ..2-3 at yazarsın en eşşeği gelir kapatırsın favori biter

  • sheva

   sorma tek attık ilk ayak ortada yok h yaptık favori geldi.2misli oldu ama kupon patladı son ayak hepsi bekliyodum ne güzel

 18. Özcan sen de bunu yapıyorsan artık

 19. Farkin atesinin adini duyamadim

 20. Savasci

  Aynen yazık oldu Farkın atesi yıldırım bey yaptım son ayagı .

 21. Bu at sentetikte de bu dereceyi yapıyorsa goodcury nin olduğu her koşuya yazarım kuponuma bundan sonra sprintçilerin en ufak hatasında aynada hayvan

 22. sheva

  halis bugun rekor kıcağını bilse ilk ayakta bu kadar rahat koşturmazdı atı yada yıldırımbeyle bu kadar avans vermezdi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir