istanbul altili tahminleri

10 TEMMUZ 206 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA)

1.ALTILI TAHMİNLERİ

1.KOŞU 6.NAVAHO herhangi bir terslik olmazsa koşuyu ekürisi önünde kazanıp yarış hayatına güzel bir başlangıç yapabilir.BANKO

2.KOŞU Şimdiye kadar koştukları koşuları göz önüne alırsak 2.ENDLESS gruptan ayrılan isim,alternatif banko olarak yazılabilir.3.EXCHANGER ve 4.FASHITIVE ile kuponu garantiye alabilirim diye düşünürken uzun zamandır takibimde olan ama bir türlü içeri atamadığım koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim 5.ÇAKILTAŞI kuponumda mutlaka bulunacak.

3.KOŞU Rakipleri ile kilo farkı olmasaydıda tek atacaktım ama üzerine halis karataş ı alıp birde rakiplerine kilo veriyosan benim için antep baklavası olmuş hemde dondurmalı :) 5.LEMNOS BANKO

4.KOŞU Aslında bu koşuyu en sona bırakmıştım çalışma yaparken kupon bedeline göre at eleme taraftarıydım bütçe uygun çıkınca vazgeçtim hepsi yapıp bir süpriz gelmesini bekleyeceğim çok güzel orjinler var nazar değmesin özellikle çalışmaları iyi olmasada hanbeş in orjinini görmek beni mutlu etti cazip bi ganyanla koşucağını düşündüğüm için 5.SİNEPS favorim o olacak.

5.KOŞU 1.DUKE OF KENT ile 8.AMARELISE arasına at girmez diye düşünüyorum,az hata yapan kazanır.

6.KOŞU YAVUZ SULTAN SELİM koşusunda çok kaliteli safkanlar bulunmakta ama bazı önemli favorilerin handikaplarıda yok değil sentetik oluşu mesela.Ben bu koşuda kendini ispat etmemiş bir safkanın olduğuna inanmıyorum koşunun tam bir taktik savaşı içerisinde geçeceğini hatta gazi koşusu tadında olmasını bekliyorum bu yüzden hepsi işaretleyip güneş gözlüklerimi takıp izlemek istiyorum.

ŞABLON
6
2-3-4-5
5
HEPSİ
1-8
HEPSİ

34,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
guest
35 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Sheva

Ümit

Bol sans sheva

Savasci

Bol sans sheva…

Nosferatu79

Son ayakta 4.6.8.9 yeter hepsine gerek yok

admin

Sheva’lık yapayım :)

Farkin Ateşi sentetik kumda 12 kere koşmuş 8 kere kazanmış. Kayıp koşulardan ikisi 2000 metrede, bir diğeri hayatının 2. koşusu, son olarak son koşusunda sentetikte geçilmiş. Son koşusuna kadar bu mesafede geçilmemiş diyebiliriz. Özetle kendini bu pistte ispatlamış bir isim Farkin Ateşi.

Silivrili

Bol şans kardeşim

Bombaci

Bol şanslar sheva

memet

Guzel bol şanlar

Sadakat

Bol şanslar

Site varsayılanı

bol şans sheva

Stefano

Bol şanslar Sheva…

ERTANBEY

Bol şanslar diliyorum sheva,yoneticim ve diğer arkadaşlar..uzun tatil bitti nihayet artık pistlere dönme zamanı geldi :)

ERTANBEY

2.ayakta ÇAKILTAŞI kazanmasını beklediğim yegane isim.tek.olarak değerlendireceğim.4.ayakta 8 BLUE LİON çok önde görüyorum ama karışık yarış..3.ayakta GOLDEN PROTECTOR bugün kazanmaya çıkacak yeri olanlara öneririm..

ERTANBEY

Sırf oynamak için oynamıştım 1.altılıyı..para esas altılıda bence bugün
2.Altılı Kuponum :
1.AYAK : 8.5.6.2.1
2.AYAK : AĞAEFENDİgünün bombası olabilecek kapasitede.GALACTİCA kazanmak için çıkacak.DUKE OF KENT,AMERELİSE olmazsa olmazlar.. MYTHOGENİC yazılır
SİRALAMAM : 4.6.1.8.2
3.AYAK : GOOD CURRY ve GOLDEN TOWER’dan çok iyi yarış beklentisi içindeyim. YILDIRIM BEY,FARKİN ATEŞİ ve ORADİNARİO ile bu ayağı geçecegim.YALPAGAN süpriz
SIRALAMAM : 6 5.9.4.7
4.AYAK : KAFADAR kazanmalı artık en sağlam tekim rakip TİBET
SIRALAMAM : 3/8
5.AYAK : BEYAZ KULE ve BERILSU arasındaki mücadeleye grubun klas safkanı İBİBİK katılacaktır.Sırasıyla TETINA, KINALI KUZU SARAYCARİYESİ ve KIZIM İREM yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir..
SIRALAMAM : 2.1.5.13.7.11.8
6.AYAK : EL CONQUERADOR artık yeter deyip kazanabilir. Çalışmaları ve muazzam hazırlıklaryıla alternatif bankomdur rakip tek oda KAREEM..
SIRALAMAM : 5.1
KUPONUM :
8.5 6.2.1/////
4.6.1.8.2/////
6.5.9.4.7/////
3…///////////
2.1.5.13.7.11.8////
5.1/////

Stefano

İlk kez koşan atlara ayar oluyorum ..2-3 at yazarsın en eşşeği gelir kapatırsın favori biter

Stefano

Özcan sen de bunu yapıyorsan artık

Ümit

Farkin atesinin adini duyamadim

Savasci

Aynen yazık oldu Farkın atesi yıldırım bey yaptım son ayagı .

Stefano

Bu at sentetikte de bu dereceyi yapıyorsa goodcury nin olduğu her koşuya yazarım kuponuma bundan sonra sprintçilerin en ufak hatasında aynada hayvan

35
0
Tahmin paylaş.x
()
x