10 TEMMUZ 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) KOLAY PROGRAM..

4. Koşuya 7 numaralı Royal  highness eklenmiştir.

 

1. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (5) ÇİKOK GELİNİ kısa mesafede bitirebilir favorimdir. Son yarışlarını dikkate almadığım bugün bambaşka performans beklediğim (7) ESTİGEÇTİ, son yarışını mükemmel bir şekilde kazanan (3) WORLDWIDE, grubun üzerinde gördüğüm (2) ORKİNOS ve (1) ASLAN LUAN, son olarak ise sürpriz şansını yüksek gördüğüm (9) MASSIMA yazacağım.

2. Ayak Henüz tam kendilerini ispatlayamamış safkanların yarışında (3) SAWYER favorimdir. Bu safkana rakip olarak (1) YILMAZHAN, (2) KOMEDYEN ve (6) LADY DIAMON yazacağım.

3. Ayak Son yarışını çok rahat bir şekilde kazanan (1) ADONİSİM ayağına gelen böyle fırsatları değerlendirecektir BANKOMDUR.

4. Ayak (4) GALLOPING SEVGI çok önde görsem de birtürlü için bu safkana ısınmadı. Bu yarışa daha iyi hazırlanan (8) SUPER DİDİ, (6) RED RUBY ve (1) DAÇAPİ, (7) Royal highness rakip olarak yazacağım

5. Ayak Geçen sezon ANKARA pistinde harika yarışlar çıkartan sonrasında İSTANBUL pistine götürülen orada hiç olmayan start problemiyle bir anda düşüş gösteren son yarışlarının çoğunda starttan çıkamamasından çıktığı yarışlarda da aksilik yapan yarışa adapte olamayan (9) DESNA bugünün sürprizini yapabilir. Her yarışında daha da iyi koşan (7) SİBEL SU, bu yarışı kazanacağına inansam da güvenemediğim (4) GLOWING SUN, ANKARA’dan çok hazır gelen (8) PARTY LOVER, sürpriz ihtimalini düşündüğüm (12) DARE TO DREAM son olarak ise son yarışında sizlere ilk at verdiğim (6) MISSY FRANKLIN şanslı safkanlar içerisinde.

6. Ayak KARAESER’in süratlendireceği koşuda rölanti tempoda gidecek olan yarışın hemen bu safkanın arkasında 2 veya 3.lükte izlemesini beklediğim (7) CANKARDEŞLER düzlük üzerinde bu safkandan sıyrılıp geride ki rakiplerine şans vermemesi normal sonuç olur BANKOMDUR. Bu safkana geniş oynayanlar için tek rakip öneririm o da inatçı karakteriyle (4) KARAESER.

7. Ayak Uzun süredir takibimde olan bugün çok uygun grupta start alacak (3) ASİ RÜZGAR ayağının seriliğine yetişebilecek bir safkan göremedim grupta. Beyaz bayrak ayna yapması normal sonuç olur BANKOMDUR.

8. Ayak Karışık bulduğum koşuda (4) MY DAUGHTER son yarışı ölçü değil favorimdir. Bu safkana rakip olarak (9) SASANİBEYİ, (7) KING OF AGEAN, (3) SİVEREK BEYİ ve (1) GOLD TO GOLD yazacağım.

9. Ayak Bugün stilinde çok uygun grup yakalayan kendisi kadar liderlikte ısrarcı olmayacak olan (9) ŞAHSERDAR favorim. Son yarışını çok iyi bulduğum (6) YİĞİT HORSE, bomboş kilosuyla (10) FORDTA TEK, unutulan (4) ALADAĞLI, son olarak ise (15) ZÜMRÜT KIZI yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 5,7,3,2,1,9

2. Ayak : 3,1,2,6

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 4,8,6,1,7

5. Ayak : 9,7,4,8,12,6

6. Ayak : 7 TEK /4

ŞABLON TUTARI : 43,56 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM:

1. Ayak : 4,8,6,1

2. Ayak : 9,7,4,8,12,6

3. Ayak : 7 TEK

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 4,9,7,3,1

6. Ayak : 9,6,10,4,15

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar.

Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Bol şanslar by creed,
Son ayak şahserdar ve fordta tek in dışına çıkmaz diye düşünüyorum.
Fordta tek in 4 gün önce koşmasının bu yarışta nasıl bir etkisi olur merak ediyorum
İkisi önde liderliği bırakmak istemeyecekler
Geriden gelebilecek bana görede sadece kızıkbeyi ve yiğit horse Var.

orçun
Ziyaretçi
orçun

Bol şanşlar by creed inşallah şansızlığını kırarsın aynısını oynucam seni takip etmeye devam edicem inşallah şeytanın bacağını kırarsın hayırlısı bakalım

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

10 TEMMUZ CUMA BURSA 1.ALTILI. 2.ALTILI TAHMİNLERİM…

Yorum yapmayacağım tek tutuğum safkanların usunde duracağım…

2.KOŞU= Son 4 koşusunda tabela yapma başarısı gösteren safkan.. (2).KOMEDYEN.. Bu grubu gececeğini düşünüyorum. BANKOMDUR…

6.KOŞU= Süleyman Çelebi Koşusuna katılacak safkanlardan.. (7).CANKARDEŞLER. Son 6 yarışında BANKOM olup. Beni yanıltmamıştır.. Bugun ise Kendisine Göre Cok zayıf bulduğum rakipleri karşısında.
kendısini iyi Tanıyan Jokeyi.. S.kaya idaresinde koşuyu rahat kazanacaktır.. BANKOMDUR…

1.ALTILI ŞABLONUM…

1.AYAK= 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
2.AYAK= 2 BANKO
3.AYAK= 6,2,3
4.AYAK= 8,4
5.AYAK= 6,4,2,9,12,7
6.AYAK= 7 BANKO

KUPON TUTARI= 24.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…

2.ALTILI ŞABLONUM..

1.AYAK= 8,4
2.AYAK= 6,4,2,9,12,7
3.AYAK= 7 BANKO
4.AYAK= 3,7
5.AYAK= 5,4,9,1
6.AYAK= 15,3,1,6,10,7,14

KUPON TUTARI= 36.45.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU…

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed oncelikle bol şans. BURSA da bir kac sey paylasmak istiyorum. Takipci arkadaslar da ne kadar fazla dusuncesini yazarsa bu forumlarin o kadar cok faydasi olacagini dusunuyorum. Amac yapilan kuponlari elestirmek degil fikirleri paylasmak olmali. 1.KOSU da 6 numarali DELTA DART oyle safkanlarla koştu ki bana gore bu safkanin yanina at yazmak gunah olur. Cok ciddi soyluyorum Selim bu safkana arabaya biner gibi biner. ic kulvar diş kulvar fark etmez. illede rakip arayanlar 3 numarali WORLDWIDE oneririm. Son kosusunda son virajda 10 boy geriden yuruye yuruye gelen bu safkanin bu yarista DELTA DART a en ciddi rakip olacagini dusunuyorum. 2.KOSUDA benim favorim 1 numarali YILMAZHAN cok enteresan bi sekilde ilk yarisinda son 600 de gerilemeye baslayan bu safkan ufak tesviklere nefis cevap verip harika bir tempoyla geldi. ilk yaris tecrubesinide atlatan bu safkana ben cok guveniyorum. Tekim olacak. Benim birinci altilimin ilk iki ayagi 6 tek 1 tek. Herkese bol şans..

Arda
Ziyaretçi
Arda

Çikok gelinine tek girdim sayende sawyer bekliorm şimdi o da gelirse arkalar dolu altılı var çok teşekkürler

orhan
Ziyaretçi
orhan

Sayende çikok gelini ni yazdım.Adonisim i bekliyorum teşekkürler.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed bugun yaktin beni.:))) yeminle ilk ayakta o kadar atin icinde 6 numarayi vermeyince inanmadim senin CIKOK GELINE .tamamen hissi kupon dedim. Simdi son ayak 4-7 20 misli altili bekliyor olacaktim. :) tebrikler bu arada.

orhan
Ziyaretçi
orhan

sayende 1. altılıyı aldım 8 liralık kuponla teşekkürler.

YÜCEL
Ziyaretçi
YÜCEL

BY CEDRED KAFANIZ ÇOK YOĞUN BU SIRALAR BELLİ OLUYO ESKİ Bİ TAKİPCİNİZİM.YOKSA SİZ DÜN Kİ ATLARI BULURDUNUZ)).SİZE GÜVENMEYE DEVAM.BOL ŞANSLAR