10 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa Programında  Yarış Severlere Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesini incelediğimde dört ismin rakiplerine oranla birinciliğe daha yakın olduğunu düşünüyorum. Son startında ki dördüncülüğün de hayal kırıklığı yaratan ve yarış sonrası geri çekilip dinlendirilen ismin bugün ara sonrası çıkacağı mücadele de etkili bir dinçlik yarışıyla birlikte rakiplerinin önünde koşuyu kazanması normal sonuç olabilecek idman görüntüsü güzel 2 PETER PANS DREAM , İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyarak Bursa da yarış içerisinde rakiplerine oldukça zorlu anlar yaşatıp seri stilinin faydasını üzerinde ki Jokeyinin de bu tip yarışlarda önde tempo kurma konusunda etkili olduğunu düşünürsek bugün için adını birinciliğe yazdırabilecek 3 BARTH BOY, Bugün kendisinden beklenti olarak iyi bir koşu performansı ortaya koymasını beklediğim hazırlıkları gayet iyi olup bu tip mesafelerde sonuca gidebilecek güce sahip 1 FASTN FAMOUS ve henüz Maiden isimlerden olmasına rağmen çok kısa önce yarışta oldukça favori konumunda olmasına rağmen koşudan ikincilikle ayrılırken rakibine karşı varlık gösteremese bugün orijin olarak da baktığımda daha çok  başarılı olacağı mesafede dönen koşu karakteri olarak ön tarafta gitmesinin kendisi için çok daha iyi olduğunu düşündüğüm müsait kilosuyla beraber bugün yarışta gayet etkili bir yarış yaparak sonuca gidebilecek kaliteye sahip 6 CİHATAĞA bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir.

2.AYAK : 3 YaşlI İngilizlerin Şartlı mücadelesinde senaryo aynı ön plana çıkan üç isim rakiplerinin önünde kazanmaya daha yakın gözüküyor. Koştuğu yarışlarda daha sert rakiplerle mücadele içerisinde olup bugün için kendisinin Bursa pistinde ki idmanlarına da bakıldığında koşuda kazanmaya yakın isimlerden olan 1 HORASAN, Son iki startını kazanırken adeta kanatlanıp fotoya süzülen her yarış üzerine koyarak form tutan uyum sağlayan kantarmasıyla beraber 3 SARPERHAN  ve bugün koşuda muhtemelen AGF tablosunda geri planda kalacak olan yarış içerisinde koşuyu kazanması durumunda güzel bir ganyanla koşuyu süslemesini beklediğim ilk startında ki beşinciliğinden sonra güzel bir idman programı içerisine giren ilk startında şartlı 3 mücadeleye deklare olmasına bugün artan form ve koşu tecrübesiyle beraber yarışın ciddi anlamda sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 5 KAANŞAH bugün kazanarak  ilk birinciliğinide alabilir.

3.AYAK : 4 Yaşlı Arapların Handikap Mücadelesinde son yarışlarında ki rakiplerine bakıldığında bugün yarışın net favorisi çıkması aşikar olacak olan 1 ERGÜÇLÜ koşuda ön planda çıkacak olan isim, ilk kez uzun mesafeye dönecek olan ismin yarışa nasıl tepki vereceğini tam kestiremiyorum. Rakip olarak son startını aynı mesafede kazanarak şartlı mücadele de birincilik çıkaran ve artan formuyla beraber kısa idmanların da ki güzel işini yarışa yansıtması durumunda yeni bir birincilik eklemesi muhtemel 5 GÜÇLÜKAN, yakın gördüğüm ikilinin hazırlıklarına bakıldığında bugün yazılmadan geçilmesinin tehlikeli olacağını düşündüğüm 2 ÇAĞIRAN – 3 ULUBEYİ sıralaması koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Dişilere ait Şartlı mücadelenin yamak statüsünde olması ve az atlı olmasının yanı sıra risk almayı tercih edeceğim ve tek bir isme şans verip banko tercih edeceğim bir yarış. Bu tip yarışlarda iyi bir analiz iyi bir inceleme ve sonuç ekseni içerisinde riskli yerlerde bulabileceğiniz bir tek sizi muhtemelen sonuca ulaştırması yakın bir hal alıyor. Koşu üzerinde formda rakipleri olmasına rağmen bugün için İstanbul idman pistinden Bursa gelen hazırlıklarında vermiş olduğu aranın ardından yapmış olduğu idmanlarda ki uzun idmanlar dahil bu koşuya ne kadar iyi hazırlandığını gözden kaçırmamak gerekir. Formda ve ciddi rakipler olsa dahi kendisi için bugün çıkacağı rakipleri oldukça müsait bulduğum aranın ardından çıkacağı kaba kum koşusunda çok fazla zorlanmadan net bir birincilik çıkarmasını beklediğim hazırlıklarında ki mükemmel görüntüsü ve kendisine uyum sağlayan kantarmasıyla beraber bugün için koşuyu kazanmasını beklediğim kaliteli isim 3 KASALİNA altılı şablonumda BANKO önereceğim isimdir.

5.AYAK : İngilizlerin Kısa vadeli koşusunda mesafenin orta olmasıyla seri ayağa sahip isimlerin fazlalığı yarışın gidişatını oldukça suratlendirmesini bekliyorum. Bu doğrultuda yarış içerisinde ki seri ayaklardan özellikle inatçı ve yarıştan kopmayan hazırlıklarında ki idmanlarına bakıldığında gayet ciddi anlamda bu yarışa hazırlanan 6 ELFİDAM beyaz bayrak ayna yapabilir. Yarışı ilk üç içerisinde takip etmesi muhtemel isimlerden olacak olan sonlarda rakibini avlamak için oldukça efor sarf edip aynada yakalaya bilmesi muhtemel 2 KARAHİSAR , Son startında ki yarışında rakiplerine sonlarda direnemeyerek kaybetmiş olsa da o gün için yamak statüsünde ki koşuyu çok fazla değerlendirmeyeceğim bugün üzerinde kendisini iyi tanıyan Jokey kantarmasıla etkili bir yarış ortaya koyabilecek isim 3 OBRADA ayırımsız kuponlarda şans verilmesi gereken isimlerdir.

6.AYAK : Kalite ve zevk olarak Bursa programlarına alışık olmadığımız bir yarış günü olacak şartlı ve kısa vadeli koşularla oluşan programda koşan isimlerin oldukça iyi atlar olması yarış sever için seyir zevkinin yüksek olmasına neden olacak, son ayakta koşacak olan arap atlarının mücadelesinde bu uygun grupta oldukça yüksek bir oranla favori çıkmasını beklediğim 4 GÖLDEM öncelikli şans vereceğim isim olup, mesafenin kısa olmasıyla beraber yarışta şansının olabileceğini düşündüğüm son iki startını kazanarak artan bir form yakalayan 1 BERENGÜL , Ara sonrası koşup dinçlik yarışı yapmasını beklediğim idmanlarında ki güzel işleriyle koşunun sürprizine imza atabilecek 2 BORALTAN ve son yarışında adeta rakiplerini sonlarda ensede tutarak viraj dönülene kadar kolay bir biçimde gelip son 300 de dışa çıkarak çok rahat bir yarış kazanan bugün aynı koşu performansını bu yarışa yansıtması halinde çok fazla zorlanmayacak olan bu mesafeleri seven üzerinde beğeni ile takip ettiğim Jokeyi Nevzat Avcı ile beraber sürpriz yapabilecek 7 MAVİYASEMİN koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,3,1,6

2.AYAK : 1,3,5

3.AYAK : 1,5,2,3

4.AYAK : 3 KASALINA

5.AYAK : 6,2,3

6.AYAK : 4,1,2,7

TUTAR : 40,32 TL

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eruhlu

Bol Şanslar Arkadaşlar
Bursa
1. Ayak. 4,2,3,1
2. Ayak. 1,2
3. Ayak. 5,2,3,4,1
4. Ayak. 4,1,2,3
5. Ayak. 6. Tek
6. Ayak. 1,2,4,8

admin

Bol şanslar Yavuz

sivaslı

bol sanslar yavuzhan

fatih5050

Slm arkadaşlar bursa altılım
1 ,ayak 3 barth boy bu gurubu geçebilecek kalite ve origine sahip tek attım rakip arayanlar 2.1.6.
2 ,ayak 3.sarperhan favorim 2 ve 1 ekledim yeterli
3 ,ayak kimsenin kale almadığı fakat daha önce cagirani 3 boyla geçen özçevik benim favorim formda 2 cagiran 1.5.3.
4 ,ayak 4.1.3
5 ayak 6 numara elifdam benim kuponda tek… ikmak isteyenler karahisar kalite safkan 1 ve 3 u ekledim derim
6 ayak 1.2.4.7.8. Kapalisi ….gibi
Bursa altılım
1 ayak 3 tek
2.ayak 3.2.1
3.ayak 4.2.1.5.3
4 ayak 4.1.3
5 ayak.6..//2.1.3
6.ayak 1.2.4.7.8.

Herkese bol şanslar

fatih5050

Teşekkürler

Equinox

Bursa bol şanslar
1ayak 2
2ayak1.2.3
3ayak1.2.4.5
4ayak1.2.4
5ayak1.2.3.6
6ayak1.4.5.7.8

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x