10 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu Pazarlar İzmir programı tahminlerimde tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağında yarışı biraz kalabalık tutmayı tercih ediyorum. Denk isimlerin bir araya geldiği zorlu mücadele de koşuda ön planda değerlendirdiğim isim, müsait kilosunun yanı sıra İzmir idmanlarında ki kısa sprintinde etkili gözüken 7 VİCTORY WAY, Son sekiz startında tabeladan düşmeyen formunun zirvesinde ki 6 PETTIT BLUE, Gününde olduğunda bu rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip olan İzmir idman pistinde ki son işlerinde zıpkın gibi gözüken 8 OASIS, Ceza sonrası dönüşünde adeta şov yapan Özcan Yıldırım idaresinde şansının bir kat daha arttığını düşündüğüm 4 LORD OF TIME, Uzun ara sonrası koşarak form tutan bu yıl takvimi içerisinde koşu koşarak formunda gelişmeler izlediğim 5 STRABON, Bu rakipleri içerisinde es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 3 BABA MERDAN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Formunun zirvesinde olan ve bugün için Agf tablosunda çok üst sıralarda yer alacağını düşündüğüm adeta idmanlarında rakiplerine gövde gösterisi yaparcasına galoplar sergileyen 5 AKSAKALLI koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim isim olup, Mesafenin etkili isimlerinden olup favori gördüğüm ismin eksik koşması halinde devreye girebilecek hazırlıklara sahip 1 AKGÜN REİS ve ideal mesafesine dönen bugün için ön taraftaki rakiplerinin birbirlerini takip etmesinden faydalanarak kendisini unutturması halinde koşuda tatlı bir sürprize imza atabilecek 3 FOREVER HERE koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Program üzerinde risk olarak tehlikeli gördüğüm dışarıda kalan her hangi bir ismin koşuda birinciliğe ulaşması gayet normal sonuç olabilecek bu zorlu yarışta tercihim az at avantajıyla beraber HEPSİ’nden yana olacaktır. Hepsi tercihinin dışında kalacak takipçilerimiz için daha ön planda değerlendirilmesi gereken isimlerin ( Strong Heart ve Celal Baba olduğunu düşünüyorum.)

4.AYAK : Günün tek kupalı koşusu olan satvet koşusunda son startında adeta kazanırken rakiplerinle arasında ki farkı her metre açarken gövde gösterisi yapan görkemli birinciliğinin ardından geri çekilen İzmir pistinde yapmış olduğu idman görüntüsünde bugün için formunun zirvesinde olduğunu bir kez daha gözler önüne serip adeta kendisini ezbere tanıyan kantarması Özcan Yıldırım idaresinde bugünde birinciliğin en kuvvetli adayı olup koşuda birincilikle ayrılmasını beklediğim 4 MEMDUHAĞA kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

5.AYAK : Dün olduğu gibi bugünde Özcan Yıldırım için güzel bir gün geçebilir. Ön tarafta çok fazla sıkıştırılmasını beklemediğim seri ayağa sahip olup rakiplerini uyutması halinde sonlarda yakalanmasının zor olduğunu düşündüğüm kısa ve uzun işlerinde oldukça formda olduğunu düşündüğüm 4 PERFECT RUNNER koşu üzerinde risk edilebilecek bir isim olmasına rağmen tek rakip gördüğüm, El değiştikten sonra Bursa pistinde birincilikle süsleyip İzmir pistine getirilip bu koşunun hedef yaptırıldığını düşündüğüm ön tarafa yakın yerde takip edeceği koşuda rakibine çok fazla avans vermemesi halinde son metreler de favori gördüğüm rakibinin ensesinde nefes aldırmayacak olan 2 EMEKYEMEZ arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

6.AYAK : Günün sürprize en müsait koşusu olarak nitelendirdiğim ve kalabalık geçilmesinin makbul olduğunu düşündüğüm bir koşu. Koşu üzerinde sıralama gözetmeksizin şans verdiğim isimler ; 1 ZAMAN YOLCUSU , 2 DİYARBEYİ , 3 SU GAZELİ , 4 KARA ŞÖVALYE , 5 AGENOR , 8 ERGİNSOY , 9 BİLGELİ , 11 ERPINARLI şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,6,8,4,5,3

2.AYAK : 5,3

3.AYAK : 1,2,3,4,5

4.AYAK : 4 MEMDUHAĞA

5.AYAK : 4,2

6.AYAK : 1,2,3,4,5,8,9,11

TUTAR : 67,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Deniz56
Üye
Deniz56

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 4,6,7
2. Ayak 5,1
3. Ayak 1 STEEL CLAW BANKO
4. Ayak 3,4
5. Ayak 1,4,2
6. Ayak 6,12,1,2,3,,5,8,4,

Deniz56
Üye
Deniz56

Bol Šanslar YAVUZHAN41
Bol Šanslar ADMIN

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Forewer here ve Emekyemez geçilmez gözüküyor son ayakta büyük bir bomba gelmezse bu altılı 100-200₺ arası bir ikramiye verir diye düşünüyorum

Turay Kurtel
Üye
Turay Kurtel

Merhaba baba yavuzhan emeğine sağlık şimdiden

Auzll
Ziyaretçi
Auzll

5///5.2///1.2.5///2.3.4.5///2.3.4///10 Özçoçuk bol şans