10 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PERFECT RUNNER)

1.AYAK: 62 kg’da aldığı 2.lik sonrasında iyi işleri ve Özcan Deniz idaresinde 4 – LORD OF TIME favorim. Yaklaşık 4 aydır start almamasına rağmen iyi hazırlıkları ile 1 – BABADOĞAN, son koşuları başarısız olmasına rağmen uygun grupta 2 – BÜYÜK BABA ve güzel kg indirimi ile koşacak 3 – BABA MERDAN favoriye rakiplerdir. Genel olarak diğer rakiplerinde şanslı olduğu bir koşu olacak, geniş kuponlar için hepsi de tercih edilebilir.

2.AYAK: Son kazandığı koşu ile kendini aşan 1 – AKGÜN REİS, sevdiği mesafede iyi hazırlıkları ile yine kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlara 2 – DOYOUN HEARTED ve sürpriz 3 – FOREVER HERE öneririm.

3.AYAK: Kazandığı yarış sonrasında formunu koruyan 1 – STEEL CLAW favorim. 3 – DEDEMİR ve 2 – CELAL BABA iyi durumlarıyla sert rakipleri olup 4 – STRONG HEART çok sürprizde düşünülebilir.

4.AYAK: 4 – MEMDUHAĞA ara sonrasında bu gruba, bu mesafede uzak çekmişti, muhtemelen büyük agf çıkacak. Dengesiz gözüken grupta ara vermesine rağmen iyi hazırlanan 3 – EGEBERK başta olmak üzere hepsi yaparak sürpriz arıyorum.

5.AYAK: 4 – PERFECT RUNNER’ın tecrübe kazandığı mesafede çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum, bankom.

6.AYAK: Zorlu koşuda 1 – ZAMAN YOLCUSU ve 5 – AGENOR favorilerim olup sıralamam şablondadır.

Miktarı düşürmek için ilk ayakta sadece kg avantajı olanları küçük kuponda bırakıyorum.

Güncelleme: AKGÜN REİS yarıştan çıkartıldı. Yerine 2 – DOYOUN HARTED eklendi.

Kupon

4-3
2
1-3-2-4
4-3-5-1-2
4
1-5-4-3-2-9-8

Kupon 2

H
2
1-3-2-4
4-3-5-1-2
4
1-5-4-3-2-9-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

bol şanslar admin…
izmirde herkezin bol bol banko yazacagı isimler vardır muhakkak
herkezin tuttugu gibi gelmesi dilegimle öncelikle ben bugün bu programın plaselerele bitecegine inanıyorum
1.ayak 2 büyükbaba.. bugün için şunu söyleyeyim geçen yarışında yarış içinde bir sıkıntı yaşayıp alakası olmadıgı bir gurupta yarışa küstü bugün muhtemelen öne çıkıp kafayı alacaktır sorunu oldugunu sanmıyorum çünkü galopları akıcı ve canlıydı BÜYÜK BABANIN ÇOK ŞANSLI OLDUGU YARIŞTA EGERKİ BÜYÜK BABA YİNE BİTİREMEZSE NE OLUR 6 PETİTBLUE.3 BABA MERDAN 4 LORD OFTİME.
2/6.3.4
2.AYAK. askoroz akgün reis biri liderligi alısa ve son virajı akgün reis dönerse tek rakibi aksakallıya direnebilir…
1.5 BURASI YETERLİ
3.AYAK 2 CELALBABA 4 BLACKBAL..1 STELCAT
4.AYAK MEMDUHAGA BURDA SADECE EGEBERK HARİÇ HEPSİNİ GEÇTİ BURDAKİ SENARYO….MEMDUHAGA KAÇACAK EGEBERK KAÇACAK..EEEEE.SONUÇÇ ELBETTEKİ ELDEKİ HESAP ÇARŞIYA UYMAZ SÜREKLİ 2.OLAN MEZİT HABER TEMPOUNUN OLAGAN DIŞI YÜKSEK OLMASINDAN FAYDALANABİLİR….5.3.4
5.AYAK 2 EMEKYEMEZ….
6.AYAK..1.2.

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

1.kuponumn.2.4.6.3
2.ayak.1.5
3.ayak2.4.1
4.ayak5.3.4
5.ayak.2
6.ayak1.2
2.KUPONUM BOL BANKOLU
1.AYAK 2 BÜYÜKBABA
2.AYAK 1 AKGÜN REİS
3.AYAK 2 CELALBABA
4.AYAK3.4.5
5.AYAK2.4.1
6.AYAK HEPSİ(EKÜRİLERİDE YAZDIMKİ OLASI EKÜRİ GELDİGİNDE 2 KATI ALAYIM)

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Admin eline sağlık,
6lıya yetişemedim

İzmir 5li ganyan

5 Aksakallı tek: Son yarışında start sonrası 2 at arasında tost olup dağıldı yarışı son sırada takip edip sonlarda yine de toparlayıp güçlü geldi ve ikinciliği kurtardı. Bugün önde istediği tempoyu kurup kazanmasını bekliyorum.

4 Strong Hearth tek: İlk yarışında ne denli iyi bir kumaşı olduğunu gösterdi. Son yarışındaki etkisizliğini süper idman görüntüsüyle bugün affetireceğini düşünüyorum. 2. cazip tekim.

Hepsi. G2 yarış ciddi bir taktik mücadelesi olacak. Ben de kapalı.

Hepsi. Perfect Runner bitirebilecek gibi gözükse de benim hala ısınamadığım bir isim kendisi.

8,1,2,3,4,5.

Tutar:8.4 tl Herkese Bol Şans dilerim.