10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ADANA altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışlarında sürekli bahsettiğim ancak üzerindeki talihsizliği bir türlü atamayan çok formda safkan (1) KIZILTUĞ u özellikle sert gruplarda kollamaya devam edeceğim. Bu grubun babası (5) KADHAN önünde formunun hakkını safkana teslim etmek istiyorum. Bir diğer takibe almanızı istediğim safkan ise (3) BOZDAĞ EFESİ dir. Bu yarış kendisine sert gelecek olsada süprizde çok ters safkan (8) YÜKSELİM ile birlikte şana vereceğim.

2.ayak: Tabelada yakın ara denilebilecek şekilde yer bulan safkan için mücadelenin mesafesi kısalmaya devam ediyor. Ben bu yarışta artan tecrübesi ile birlikte (2) numaralı BIG BET e ilk sırada şans veriyorum.

3.ayak: Sürekli artan formuyla birlikte zamanında birçok üst düzey pilotun – Karataş, Özcan, kocakay,- ilgi alanına giren safkan satış koşusu görmüş olsada artık adam oldum der gibi hareket ediyor. İleride daha üst gruplarda eski pilotların sahipleneceğine inandığım (3) numaralı ÖZAYBERK risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: (4) FRIKYA ve (2) BILDENHAN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak: Artık (6) LUSINGA bana göre bugün yarın gelecek yanına sadece (9) SITEMUN yazıp bırakıyorum.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-5-3-8

2.ayak: 2-4-8-10

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 4-2

5.ayak: 6-9

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

1
4,8,6,2,10,5
3
2,4
2,5,3,6,9,8
2,6,8,11,1,9,12

diğer ayaklardan kısıp üçüncü ayağa at yazabilirdim. özayberki önde tutuyordum, sen ve Arda da tek atınca cesaret geldi. gelirse diğer ayaklarda sürpriz beklemek hoş olur :)