10 Ocak Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Artık saatlerce programa dalıpta zorlanmayı özledim…

Öncelikle belirtmek isterimki bugünkü programı hiç beğenmedim.Nedenine gelirsek sanki haralarda at kalmamış gibi günlerdir olduğu gibi bugünde koşturulacak at yokmuş gibi her ayakta 6 – 7 safkan koşuyor.Bugünde ikramiyenin ne olacağı aşikar kalemi eline alıp puanlı handikaplı atları yaz misli yap gitsin.Düşünüyorumda bu durumda bir rantmı birileri misli misli götürürken bizimgibi yarışseverler belki bi ihtimal sürpriz olur ikramiye değişir diye avunuyormuyuz muallakta kaldım.Kimse yanlış anlamasın bu benim kendi düşüncemdir fakat programlar düzene oturana kadar kendimi bu ranttan uzak tutmak adına oyun yapmıyorum.Yorumda bulunacağım fakat beğendiğim program olmadığı sürece kupon yatırmayacağm.Oyun yapanlara bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-DESTAN YAZAN favorim.Misli kuponlara tek yazılabilir.1-GÖREME ve 5-CESUR HİSARfavorinin en yakın rakibi.6-KARAPINARLI, 3-CANBERAT ve 7-CERRAH diğer sıralamam.

2.AYAK : Arap taylarına mahsus maiden mücadele günün en yüksek ganyanlı atının gelme ihtimali olan koşu.Az atın koştuğu programda HEPSİ demek en mantıklı sonuç olacaktır.Az atla geçmek isteyenlere 4-NURİ BEY, 8-BELALIKIZ, 1-BALDURA ve 7-ATLIDERELİönerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Günün beşinci koşusunda 1-ART DÜŞES gruptan üstün görüntüsüyle kazanmaya en yakın safkan.Küçük kuponlara tek yazılabilir.2-ZOYA ve 3-TUNCELİ favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isimler.Geniş oynayanlar bu sürpriz şansın değerlendirmek adına bu ayı çok atla geçebilir.

4.AYAK : Mesafeye yatkınlığıyla 1-BÜRKAN en şanslı isimmisli kuponlara tek yazılabilir.2-DAĞAŞAN ve 3-EMBİR HAN sonraki isimler.4-YALINAY yeri olanlara.

5.AYAK : Günün tempo koşusunda 1-ARCSAINT önde tempoyu ayarlayacak isimlere fazla avans vermez ise koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.

6.AYAK :  Günün kapanış koşusunda 3-LANDROS favorim.Misli kuponlara tek yazılabilir.Rakip arayanlara 6-DISTANT GREEN ve 5-IGLOO önerebileceğim safkanlardır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 2 – 1 – 5 – 6 – 3 – 7

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 1 – 2 – 3 – 4 – 6 – 5

4.AYAK : 1 – 2 – 3 – 4

5.AYAK : 1

6.AYAK : 3 / 6 – 5

MİSLİ ŞABLON :

1.AYAK : 2

2.AYAK : 1 – 4 – 7 – 8

3.AYAK : 1 – 2 – 3

4.AYAK : 1

5.AYAK : 1

6.AYAK : 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.