bursa altili tahminleri can911

10 NİSAN 2017 PAZARTESİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni yaz sezonunun tüm yarışseverlere, takipçilerimize, yazarlarımıza ve sitemize hayırlı olması temennisiyle Bursa programıyla açılışı yapalım. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Aslında maiden koşularda hele ki ilk defa start alacak olan taylarda hiç adetim değildir tek yazmak ve önermek. Gece boyunca her zamanki gibi ince eleyip sık dokudum tüm koşan safkanların idmanlarını. Yarışta gelin görün ki daha evveli gün İstanbul’da Alderamin gibi bir isme tozunu yutturmuş, yarış koptu gitti derken burun farkıyla sökerek Kınalı Kuzu’nun elinde almış Durden’in özkardeşi var. Haa bir de starttan da 2 boy geç çıkmışlığı da var. Son idmanlarını da binicisi idaresinde gerçekleştirmiş 4 (PANAMA) belki risk almış olacağım ama iyi bir ikramiye hedefliyorsak Atlantik’i Pacific’e bağlamıcaz ama bizi ikramiyeye bağlayacak bu ismi BANKO olarak öneriyorum.

2.Ayak: Çok etkili bir şekilde son koşusunu kazanan iyi de kilo indirimi alan 8 (ÖMER COPPER) çalışmasında da çok iyi göründü handikap koşuda ilk önerim. orjinin hakkını bir koşu gecikmeli de olsa veren 4 (OBRADOVİÇ), tabelada gezinen 3 (GOLİATH) bugün kazanmaya gidebilir. Yeni binicisiyle daha etkili koşmaya başlayan 6,5 kg’lık indirimiyle 7 (PRENSES RORO) da çalışmasında oldukça iyi göründü. Son olarak da mesafenin kısalmasıyla şanslı olacağını düşündüğüm 1 (HARMANDALI)

3.Ayak: Ekürisinin de eşliğinde binicisiyle etkileyici işlere imza atan 5 (TARIKHAN) favori olmayı hak ediyor. Son koşusunu çok zorlanmadan kazanan 6 (URLA DESTANI) ve yeni takısıyla son üç kosunda 1.likten düşmeyen 1 (KOLAÇAN)‘ı göz ardı edemem.

4.Ayak: Rakiplerini şu ana kadar her koşusunda geride bırakmış isim 1 (GOLD FOOT) bunu yine başarabilir. Fakat İzmir’den sonra bu pistte daha etkili olabileceğini düşündüğüm 3 (KÜLÜNK RÜZGAR) ve rövanşı almak isteyecek olan 2 (ONTUĞ) tercih edeceğim diğer isim olacaktır.

5.Ayak: Bana göre günün en dengeli mücadelesi. Son koşularını 2.likle tamamlamış fakat geçildiği isim Ova Kartalı ve Rüzgar Eto. Tek çekincem mesafenin uzaması oldu 2 (ANGEL HORSE) tek vermemek için. Yine de küçük oynayacaklara ve Yedili oyunlarına alternatif tek önereyim.Gelmediği takdirde işler karışacağı gibi önerim biraz kalabalıklaşır. 5 (HOSLİ) idmanda eski günlerine dönüş sinyali vermiş. 3 (BEDWULF) Yıldızhan Star’ın yokluğunu değerlendirebilir. Son olarak da günün bomba önerisi 7 (DOCTOR HOUSE) olsun.

6.Ayak: Bölünen maiden ayağının 3.sü. Bu durumu bugünlerde epey sık yaşayacağız. Tüm tayların ayakları düz bassın diyerek önerilerim orjin ve çalışma durumlarını göz önünde bulundurarak sırasıyla 3 (ERDURAN), 6 (MANİDAR), 1 (ARHANBEY), 5 (HACIVAT) ve 7 (MUTLUHAN) şeklindedir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4

2.Ayak: 8-4-3-7-1

3.Ayak: 5-6-1

4.Ayak: 1-3-2

5.Ayak: 2-5-3-7

6.Ayak: 3-6-1-5-7

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Can bey

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

ATÇI

ALTILI KURGUM

1.AYAK:4
2.AYAK:1,3,8,4,7,6
3.AYAK:5,2,6,7,1
4.AYAK:1 GOLD FOOT
5.AYAK:2,3,6,5,7
6.AYAK:5,1,11,6,3,7

Levent

Heyecan olsun😁

Ercan

Can bey ilk ayakta goncanuru tek attım ediz arslanla 9 şans….

ATÇI

Kuponum

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x