Ana Sayfa / Tahminler / 10 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

10 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Bir müddet aranın ardından katılmış olduğu koşudan ikincilikle ayrılan 8-SABIRLICAN gerek rakiplerine nazaran siklet avantajı gerekse galoplarındaki düzgün görüntüsüyle kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK : Sert gruplardaki mücadelesi sonrasında katıldığı koşularda aşama kaydeden 10-DURUTAYIM uygun gördüğüm grupta favorim. Gündüzeli iradesindeki 4-PINARAĞA ilk Bursa deneyiminde favorime en güçlü rakip olarak gördüğüm isim. 7-TEKFORDKAAN, 2-İŞVEBAZBEY eküri destekli 5-RÜZGARIN ZAMANI, 11-LİMON KIZ ve 12-NAR TANESİ şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Son koşusunu uzak farkla kazanan 5-FINAL TRY siklet avantajıyla yeniden kazanabilir. 1-FATHER MOUNTAIN ve 3-SEA SPARKLE geniş kuponlarda yerini alması gereken isimler. Özellile sonlardaki ataklarıyla 7-ZAPPA sürpriz.

4.AYAK : Binicisinin bizzat ilgilendiği 5-MODELHAN son koşularındaki başarılı performansları neticesinde bugün maidene veda edebilir. Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir. 7-TUNCAGÜN, 1-ACEMBEY ve 3-GÜMÜŞKAYA geniş oynayanlar için önerebileceğim isimler.

5.AYAK : Çim kum ayırt etmeden tatminkar performanslar sergileyen 1-ARBEDAŞ kazanabilir favorim. 3-FRİGYALIK ve 2-ULAKÇI en güçlü rakipleri olur. 7-BERTUĞ ve 4-ŞENGEZER sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Son koşusunda benzer gruptan ikincilikle ayrılan 8-YUMURTACI MEHMET yatkın olduğu pist ve mesafede günü kapatan isim olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 8
2.AYAK : 10 - 7 - 2 - 5 - 11 - 12
3.AYAK : 5 - 1 - 3 - 7
4.AYAK : 5 - 7 - 1 - 3
5.AYAK : 1 - 3 - 2 - 7 - 4
6.AYAK : 8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

24
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Engin
Ziyaretçi
Engin

Tam kafamdaki kurgu. Emeginiz icin tsk ederim.

emre
Ziyaretçi
emre

8 le başlar 8 le biter eyvallah adminn

emre
Ziyaretçi
emre

8 le başlar 8 le biter eyvallah adminn

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bolsanlar olsun kurgunuz super teklerde agf diyil cok iyi aslinda altiliyi paraya goturcek ayaklar maiden programlari biyeri cok kotu patlatcaklarrr.emeginize saglik ekipce

Tekinçınar
Ziyaretçi
Tekinçınar

Ramazan bey sizin tekleriniz hiç tutmuyor sadece son ayakda hem fikirz her defasında kuponların aynısını oynuyorum hep yatıyoruz inşallah bugün yanılırım elinzi öperim

admin
Yönetici

Ramazan Bey’e haksızlık etmeyelim. Çok iyi bir yorumcudur. Siz daha yenisiniz, uzun bir aradan sonra geri döndü. Bol şanslar dilerim.

Tekinçınar
Ziyaretçi
Tekinçınar

admin haksızlık değil saygı duyarım ama yıne tek gelmedi :) yattıkkk :(((((

admin
Yönetici

İlk ayağın koşmasını bekleyip yorum yapmayı beklemeniz art niyet içeriyor. Belki de takip etmeyi bırakmalısınız.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.