Ana Sayfa / Tahminler / 10 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

10 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.Ayak: Günün en zor geçmesi beklenen koşusunda çok at yazarak risk almadan geçmeye çalışacağım. Ekonomik kuponlar için 4-BİRBEYHAN, 5-BLUE KING, 8-MY NUMBER, 9-TEMEL REİS'in yeterli olacağını düşünsemde, ilk ayaktan risk almayıp HEPSİ diyerek en sürprizini bekleyeceğim..

2.Ayak: Son yarışında çok düzgün aksiyonlarla gelmesine rağmen kazanan Raci'ye yetişemeyip 2.likle yetinen, kazanan kadar iyi koşan, biraz risklide olsa 1-ALİ NAZİK BANKOMDUR.

3.Ayak: Kalitesini ispatlamış son Mohaç Koşusundan 3.lükle ayrılan 6-SAADIN GÜCÜ Alternatif BANKOMDUR. Bana göre anlamsız bir şekilde kum koşturulan, çim pistte çok daha iyi işler yapması muhtemel 7-ÜNAL AMCA ve son koşusu ölçü olmayan 3-GÜRSU'yu at yazanlar kesinlikle ıskalamasın..

4.Ayak: 3 yaşlı ingiliz taylarının KV6 yarışı rövanş mücadelesine sahne olacak. 1-NAVAHO ve 2-LUCY IRISH mücadelesi muhtemelen kazananı belirleyecek olan koşuda, ben bu iki tayın kapışmasından yararlanabilecek kapasitede oldugunu düşündüğüm 3-CEKO DAYI'yı sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım..

5.Ayak: Günün önemli favorilerinden olan 4-ULUDAZ ön plandaki isimdir. 3-SONKARAR, 2-BOBUSHKA ve 6-COSMIC CLOUD yazarak favorimin devrilmesini bekleyeceğim.

6.Ayak: Ağır kilosuna rağmen 2-BURCU SULTAN, Ankaradan gelen 8-NASİBİN, çalışmalarında istekli görünen 7-BUHARALI, son yarışıyla sinyali çakan 11-ASİ KİRTAY ve 6-BERİLSU ayrımsız olarak kuponlarda bulundurulmalıdır..

Hepsi

1 ALİ NAZİK

6 // 7-3

1-2-3

4-3-2-6

2-8-7-11-6

BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

Yorum Gönderin

  1. Sana da bol Şanslar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir