Ana Sayfa / Tahminler / 10 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

10 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.Ayak: Günün en zor geçmesi beklenen koşusunda çok at yazarak risk almadan geçmeye çalışacağım. Ekonomik kuponlar için 4-BİRBEYHAN, 5-BLUE KING, 8-MY NUMBER, 9-TEMEL REİS'in yeterli olacağını düşünsemde, ilk ayaktan risk almayıp HEPSİ diyerek en sürprizini bekleyeceğim..

2.Ayak: Son yarışında çok düzgün aksiyonlarla gelmesine rağmen kazanan Raci'ye yetişemeyip 2.likle yetinen, kazanan kadar iyi koşan, biraz risklide olsa 1-ALİ NAZİK BANKOMDUR.

3.Ayak: Kalitesini ispatlamış son Mohaç Koşusundan 3.lükle ayrılan 6-SAADIN GÜCÜ Alternatif BANKOMDUR. Bana göre anlamsız bir şekilde kum koşturulan, çim pistte çok daha iyi işler yapması muhtemel 7-ÜNAL AMCA ve son koşusu ölçü olmayan 3-GÜRSU'yu at yazanlar kesinlikle ıskalamasın..

4.Ayak: 3 yaşlı ingiliz taylarının KV6 yarışı rövanş mücadelesine sahne olacak. 1-NAVAHO ve 2-LUCY IRISH mücadelesi muhtemelen kazananı belirleyecek olan koşuda, ben bu iki tayın kapışmasından yararlanabilecek kapasitede oldugunu düşündüğüm 3-CEKO DAYI'yı sürpriz olarak kuponumda bulunduracağım..

5.Ayak: Günün önemli favorilerinden olan 4-ULUDAZ ön plandaki isimdir. 3-SONKARAR, 2-BOBUSHKA ve 6-COSMIC CLOUD yazarak favorimin devrilmesini bekleyeceğim.

6.Ayak: Ağır kilosuna rağmen 2-BURCU SULTAN, Ankaradan gelen 8-NASİBİN, çalışmalarında istekli görünen 7-BUHARALI, son yarışıyla sinyali çakan 11-ASİ KİRTAY ve 6-BERİLSU ayrımsız olarak kuponlarda bulundurulmalıdır..

Hepsi

1 ALİ NAZİK

6 // 7-3

1-2-3

4-3-2-6

2-8-7-11-6

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Sana da bol Şanslar dilerim

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..