elazig altili tahminleri

10 MAYIS 2017 ELAZIĞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

Normalde oyun yapmak için tercih etmediğim bir il olan Elazığ’da takip ettiğim iki atı  görünce bir şablon oluşturmaya karar verdim. Umarım sizlere de yararı dokunur.

1.Ayak: Maiden yarışı daha yeni kazanmış olsa da derecesi ve kazanırken ki görüntüsü ile (10) SARA CANDAL ve stiline çok uygun jokeyi ile ikinci kez buluşan fromda safkan (5) SUN OF NILE öncelikli tercihlerimdir. Ama yine handikap 14 dişi yarışı olduğundan bu iki ata güvenmeyenler için kapatmak uygundur bu ayağı.

2.Ayak: İlk takip atım ve dolayısıyla bankom bu ayaktaki (7) SİVEREKBEYİ olacak. Bu at bir kaç yarış üst üste istikrarlı bir şekilde tabelada yer aldıktan sonra gelme zamanı gelir ve ganyan olur. Mehmet Taşkaya ‘ nın da ikinci kez tercih ettiği ve galobunu da kendi yaptırdığı bu safkan umarım bizi yanıltmaz.

3.Ayak: Son iki yarışında gösterdiği inanılmaz çıkış ile ve dereceyle bu uygun grupta (12) JUNGLE LION kazanmalıdır. Doğu illerinde ki atların istikrarına güvenmeyenler için rakip tek bir at söyleyebilirim, o da bölgenin başarılı jokeyi Ferit’in tercihi ile çıkış beklediğim (5) TOMS TO TOMS.

4. Ayak: Kapatmamız gereken bir maiden olduğu net. Yalnız size kesin yazmanız gereken bir tay olan (3) ÖZDEMİRBEYİ ‘ni atlamamanızı özellikle öneririm.

5.Ayak: Son kazandığı yarışta beni etkilemeyi başaran (10) O SES net favorimdir. Önde kuracağı tempoyu bozan olmazsa (3) İÇİMSU ve yarışta önü alanlar son düzlükte yorulurlarsa düzlük sprintiyle onları avlaması zor olmayacak olan (4) TEKFORDUNGÜLÜ ön planda yazılması gereken atlardır.  Yarışın cazip isimleri ise (6) GÜLSENUR , (7) KOŞAN ELİFNUR ve son olarak (1) DORUGÜZEL ‘dir.

6.Ayak: Son ayakta ayırım yapmadan 7 ata şans vericez. Sıralamamız şöyle; (10) CANKOPARAN , (9) TEKİNEFE , (3) GOBAKLI, (12) TUMBULSAVAŞ , (8) AKTEMUR, (14) LİDER DOĞAN ve (2) BABA SÖNMEZ . 

Altılı Şablonu:

1) 10,5//H
2) 7
3) 12
4) 3//H
5) 10,3,4//6,7,1
6) 10,9,3,12,8,14,2
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Adrian

Bol şans Gianluca kardeşim

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x