10 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

10 Mayıs Pazar günü İstanbul’da çok güzel yarışlar bizleri bekliyor. 9 koşulu programda 95 at koşacak ve 2 altılı ganyan beraber oynanabilecek.

5.koşuda Anneler Günü koşusu, 7.koşuda Münir Köseoğlu ve 8.koşuda efsane safkan Yavuzhan koşusu yapılacak.

yavuzhan

1 – AYAK: İstanbul kum pistte 4.ayda gördüğü koşuda 4.olarak ayrılırken güzel bir derece çıkaran safkan 1 – ATEN GOLD, sonrasın da 1900m çim pistte tabela yapamamıştı. Şimdi yine Maiden koşuda çok güzel hazırlıklarla yarışa katılacak. Yarış formu olarak çok ciddi bir rakip çıkartamadım, ilk ayak banko tercihimdir. İlk ayakta çok at arayanlar için işlerinde iyi gözüken 3 – INDIAN RADJA, 5 – PARSIFAL, 11 – SLEVEN ve 12 – WILD HEART öneririm.

2 – AYAK: Açık yarış atı statüsünde olup son koşularını Şartlı olarak koşan ve kazanan safkanlar arasında çok sıkı bir mücadele olacak. Riske atmayıp çok atla geçeceğim. Sırasıyla 8 – VELİCAN KIZI, 2 – CABİRE, 11 – KATRE, 7 – TUMBULZELE ve sürprizde 5 – RABİA.

3 – AYAK: Son yarışı 1200m çim pistte 3.olurken sonlardaki inatçı yapısı ve bindirmelerini çok beğendiğim 3 – GET LUCKY favorim. Mesafe 1400 civarında olsaydı tek düşünürdüm, 1600m uzun gelebilme ihtimali var. İlk rakip ise çim pistte koştuğu tek başarısız yarışını kaale almadığım 4 – MISS TURKEY. Güzel hazırlıklarıyla 8 – FORTE, son kazandığı yarış güzel olan uygun kilosu ile 7 – RISING STEEL ve son iki yarışında da favori olmasına rağmen iyi derece yapamayan 6 – ICON diğer seçimlerim olacak.

4 – AYAK: Son koşusunda beklenenin çok altında koşan ve o yarışta ir türlü yerini belirleyemeyen 7 – EMIKA favorim. Son koşusunu uzak kazanan 6 – CANKUZEY rakibidir. Adana kumundan İstanbul kumuna gelen 2 – COELACANTHE İstanbul’da yaptığı işlerde formunu korduğunu gösteriyor. Son olarak 1 – BEST TULIP kuponlara eklenebilir.

5 – AYAK: Bu sene katıldığı 3 koşuyu da kazanan ve toplam 5 yarışta 4 birincilik alan 7 – TOROS ASLANI ikinci ciddi sınavına müthiş çalışmalarla hazırlandı. İlk açık yarış koşusu 2014 yılında hayatının 2.yarışındaydı. Uzun mesafede tecrübesi olmamasına rağmen iç pistteli güzel (1600m yi 1.40.0 1.24.5 1.10.0 27.0 Hafif Rahat) çalışması ile tek atarak oyunumu kurmayı düşünüyorum.

6 – AYAK: Son ayakta durumlar oldukça karışık, belki de günün en zor yarışı olacak Maiden koşuda favorim 10 – MY SWEET LADY. Rakip olarak sçeimlerim dereceye göre değil çalışmalara göre olacak. Sıralamam 4 – MY BOMBARDMENT, 12 – SERÇE, 9 – HURİSULTAN, 1 – BIG BROWN ve 3 – MATIAS.

Altılı Kuponum

1
8-2-11-7-5
3-4-8-7-6
7-6-2-1
7
10-4-12-1-3

30TL

Herkese Bol Şanslar

İSTANBUL AGF TABLOSU 15:00

istanbul-agf-tablosu-15-00

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bycreed

Özellikle 5. Koşu mükemmel olacaktır. Veliefendi yarın bize gülecek.

Bycreed

CABİRE ezer geçer bunları.

Bycreed

KATRE için bu yarış çok üst seviyelerde çok tutmadım. CABİRE’yi kesinlikle devirmeyi düşünmüyorum yorumumda açıklamasını yapacağım.

Anonim

By creed ne zamqn altili paylaşcaksin bekliyoruz . . .

Bycreed

Gece 2-3ü bulabilir.

ömer

Iyi geceler sensiz altili yapilmiyor byceerd

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x