Ana Sayfa / Tahminler / 10 MART 2019 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

10 MART 2019 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Adana ALTILI tahminim şu şekilde

1.ayak: 1900 metrede ki son yarışın da burada ki bir çok rakibinden daha sert safkanlarla mücadele etti. Kısalan mesafe ile birlikte vermiş olduğu 45 günlük ara ile biraz toparlandıysa bence can yakar (6) numaralı DARK HEART ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacaktır.

2.ayak:Çim yarışı ile birlikte Maiden’dan çıkan safkan sonrasın da uzun bir ara verip çim sezonunu kapattı. Aradan sonra çıktığı H-15 mücadeleyi kum da kazanıp sonrasın da Açık yarışa vuruldu. Bana kalırsa yine arası olmasına rağmen bu defa bu çim sezonunu tam hedef yaptı. Çok riskli bir hamle olduğunun farkındayım ancak başka türlü oyunum tamamen klasik bir kurguya gidecek. Dolayısı ile bunu denemek zorundayım. Bundan sonra ki yarışlarında da üzerine koymaya devam edeceğini düşündüğüm (5) numaralı REFLEX çok riskli de olsa BANKOMDUR.

3.ayak: (2) numaralı LEAD SOLDIER ın burada ki rakiplerinden üstün olduğunu düşündüğüm gibi yine bir başka tek adayımdır. Rakip düşündüğüm safkan (5) numaralı PERFECT RUNNER

4.ayak: Son yarışlarını kazanan (4) MEMDUH AĞA yine bir başka tek adayım safkandır. Bu safkan ya tek atılmalı eğer atılmıyorsa ayırmsız rakipler yazılmalıdır. Rakip düşündüğüm isimler şablonum da olacaktır.

5.ayak: Yine normal şartlar da (1) numaralı AŞANBEY in rahat kazanması gerektiği bir yarış olduğunu düşünüyorum. İkramiye ye gitmek adına rakipleri şablonum da olacaktır.

6.ayak: Çim sezonu nun açılması ile birlikte bir çok safkan pistlere çıkmaya başladığı gibi yine çim performanslarını görmediğimiz isimler de merak konusu olmaya devam ediyor. O anlam da kalabalık tutmakta fayda gördüğüm yarışta ilk safkanım (7) RİVELYA olup rakipleri şablonum da olacaktır. Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-1-3-4

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 2 /// 5

4.ayak: 4 /// 5-2-3

5.ayak: 1 /// 4-6-8

6.ayak: 7-10-1-14-9-13-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Reflex için tebrikler.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.