10 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Birçok kalite safkanın bulunduğu yarışa çok büyük bir Süpriz tekle başlayacağım. Açıkça ifade etmem gerekir ise muhtamelen bırakın tek yazmayı 5-6 at içinde bu safkanı bulunduracak bir tahminci bulmanızda oldukça zor görünüyor. Ancak ben bu zorlu grupta ön grup içinde iyi yer tutması halinde sonlarda etkili bindirmelerle kazanıra gireceğini düşünüyorum. Bakın kazanır bile tam diyemiyorum. Kazanıra gireceğini düşünüyorum eğer koparsa da güzel bir heyecan yaşatacak diyorum. Sonra ki ayaklarda göreceğiniz kafa atlarımın tamamı alternatif BANKO adayım olmasına rağmen riskli bir başlangıçla (2) numaralı İLGİLGE BANKOMDUR.

2.ayak: Koşmuş olduğu iki yarıştada varlık gösterememiş olsada vermiş olduğu ara ve bu dönemde yaptığı çalışmalarla safkanın hazır olduğuna inanıyorum. Sonra ki yarışlarda üzerine koyarak devam edeceğini düşündüğüm safkan bu yarışta agf ye bakmadım ancak çok geride kalacaktır diye düşünüyorum. Bu safkanlar için 1500 metrenin oldukça uzun bir mesafe olduğunu da düşününce bence bu safkanın yapısı ve kalitesi burayı geride bırakacak güçtedir diye tahmin ediyorum ve (3) numaralı BIG DANCE ilk safkanım.

3.ayak: Bana göre günün en riskli yarışı ve tavsiyem odur ki size göz kırpan 👁 her safkana şans verin. Mesafenin uzun olması ve form durumunu iyi gördüğüm, son yarışında da tüm Türkiye’yi tertemiz yapacak iken yarıştan 18.35 ganyala ikincilikle ayrılan (4) numaralı İPSİZ KIZ ilk safkanım.

4.ayak: Son yarışı gösterdi ki safkan fit durumda. Ancak o yarışta diyebilirim ki her 400 geçişinde tempo arttı. Dolayısı ile REİSOĞLU ile grubu en sonda takip eden safkan son düzlüğe rahat döndü. Aynı geçişlerin olması konusunda şüphelerim olsada bu grup için form durumu yeterli gördüğüm (1) numaralı GÖLGESİZ ilk safkanım.

5.ayak: Uzun süredir koşmasada kalitesini sağır sultanın duyduğu ve yarış saatinde yüzde 50 nin üzerinde resmî AGF açıklanmasını beklediğim (6) numaralı MOLTO BENE ilk safkanım.

6.ayak: üç ay sonra koştuğu ilk koşusunda GOLDFOOT’ a boyunla geçilen safkan hemen sonrasında PRENCESS DI’ye 3 boyla hakim oldu. Bu yarışta da kendisinden daha ön planda safkanlar olsada güzel bir hazırlık devresi geçiren safkanın Gündüzeli ile daha şanslı olduğuna inanıyorum. Süprizde olsa seriye devam etmesi muhtamel (5) numaralı THE LAST LEGEND ilk safkanım.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 3 /// 12-8-11-2

3.ayak: 4 /// 7-5-6-1-2

4.ayak: 1 /// 3

5.ayak: 6 /// 8

6.ayak: 5 /// 9-1-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şans

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x