kocaeli altili tahminleri

10 MART 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Kocaeli zorlu bir program ile karşımıza çıktı. Özellikle 2. ayak kurgu bozan cinsten. Son durum bu ama güncelleme gelebilir. Yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. Herkese bol şanslar.

Kocaeli at yarışı tahminleri

1 – AYAK: Kısa bir ara sonrası koşu gören 10 – GREEN HOPE ve son koşusundaki 4.lüğü ile 2 – BURUNDI favorilerim. Favori çıktığı koşuda binicisinin teşviklerine cevap vermeyen 8 – COUNTRY EKSPRESS ve dinç katılacağı koşuda farklı koşabilecek 7 – BELLA AMIGA favorilere rakiptir.

2 – AYAK: Günün ganyanı bu koşudadır. Galop olarak beğendiklerim; 5 – BABASEYFİ, 15 – HONG KONG, 13 – ŞELALE. Daha sonra sıralamam 2 – KAVZAN, 7 – BAHTIAK, 11 – KEREMEFE. Kocaeli pistinde ilk kez koşacak olan ve son Bursa koşusunda tabela dışı olmasına rağmen jokeyin teşviklerine güzel cevap veren 12 – MİSİLİ ORHAN takip önerimdir. Bütçeye göre hepsi eklenir.

3 – AYAK: 1 – VELİAHT son koşusunda 10 boy startta kalmasına rağmen iç kulvardan yol bulunca 5.liğe yerleşmişti, startta kalmazsa şansı yüksek. 4 – BALBALLILI bu grup içinde mutlaka yazılması gereken bir isim. Bu ikiliye sürpriz olarak tabela diplerinde gezinmeye başlayan 10 – JUNGLE LION ve son koşusunda ter atan 5 – GALLOPING WISDAM önerimdir. Yaşı itibari ile kazanmakta zorlandığını düşündüğüm 2 – HAŞMET, Barışçı’nın tavsiyesi ile son tercihim oldu.

4 – AYAK: Son G3 yarışından güzel 3.lük koparan 1 – JİMFED için grup uygun. Bankom.

5 – AYAK: Yaşına rağmen güzel yarışlar çıkaran 6 – FORT LAUDERDALE yine güzel işleri ile favorim. 5 – RÜZGAR GOLD favorinin eksik koşması halinde devreye girer. 4 – KARA ŞİMŞEK soru işareti ama yazmamak olmaz. 3 – OĞLUM OZAN 4. şanlı isimdir. 2 – CHICAGO eklendi. 

6 – AYAK: 2 – BLACK ADLER yarışları ve işleri ile haklı favori. Zor koşu gününde sığınacak liman oldu. Yanına sürpriz arayanlara önerilerim Bursa’dan gelen iki isim 6 – ÖMER COPPER ve 3 – BRUSK.

Kuponum

10-2-8-7
5-15-13-2-7-11-12
1-4-10-5-2
1
6-5-4-3-2
2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans adminim Haşmet yazılır sanki :)

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans Admin…
1-Ayak:7/2
2-Ayak:2/3
3-Ayak:1
4-Ayak:1/2
5-Ayak:1/2/8
6-Ayak:2/6/1

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

misili orhan senin takip benim banko ismim bol şanslar adminim :)

Onbasi
Üye
Onbasi

adminim sende o yürek var ama CHICAGO yok aman diyorum neredeyse tek atıcam o atı

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar adminim.
Bugün jimfed kale gibi duruyor kolay yıkılmaz. Son ayak eküriler de çok avantajlı.
Ben bugün senin tekleri tek atarak bir oyun kuruyorum.
Herkese bol şanslar olsun.

Savasci
Üye
Savasci

Admin..kuponuma 7-BAHTIAKKG DB eklendi..

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.AYAK Geçen yarış gelmesini beklediğim 2 BURUNDI bu yarışa favoriye yakın plase olarak çıkınca soğudum açıkcası bugun zamanı gelmedi bence ama yinede yazıcam.izmirde çok iyi hazırlanıp gelen bu yarışı ıskalasa bile en fazla 2 yarış maiden koşar dediğim 7BELLA AMIGA.. Bir türlü form sıçraması yakalayamayan 10 GREEN HOPE ile son yarışlarında agf olup hayal kırıklıgı yaratsada bugun geri düşmüş hazır bence tam zamanı dediğim COUNTRY EKSPRESS ile ayağı rahat izleriz..

2.AYAK Takip edenler bilir ŞELALE yi sahibi seyisi benim kadar yazmamıştır benim gözümde yine kazanacaktır ama bu sefer eline bülten alan herkes yazdığı için cazipliğini yitirdi benim için yanında takviye olarak 7 BAHTIAK–11 KEREMEFE–2 KAVZAN son olarakta 1YOLAŞAN diyorum.

3.AYAK Eski formlarını kaybetmiş atlar ve belli düzeye gelmemiş atların buluşmasında BALBALLILI çok öne çıkmakta biraz eski günleri koşsa kolay atlatır ama yine tek rakibi gördüğüm 2HAŞMET i yazarak rahat izlemeyi tercih edicem.

4.AYAK Geldik zurnanın bişiler dediği ayağa ama asıl bomba burda değil bence çünkü atlar artık 3 yaşına geldi ve karakterleri oturmaya başladı “BÜYÜK FAVORİ” jimfed yıprandı artık dinlenmesi gerek artık yerini bu sefer kg sorunu değilde hatta avantajı olan 4 THORIN e bırakma zamanı.

5.AYAK RÜZGAR GOLD a kaba kum iyi geldi istanbulda çok bekledim ama kocaelinde gösterdiğini bir türlü yapamadıydı şimdi iyi oldugu pistte bence şehiri en iyi tanıyan jokeyide üstündeyken kazanmalı ama yinede rakip olarak gördüğüm isimler ile 6lıyı cazipleştirmem gerek eküri olmasalar çok cazip olacak DAYI MEVLÜT bence kazanırda olacak. CHICAGO için zaten bi çizik atıcaz.elim daha yazmak istesede bütçeyi zorlamamak için yeterli diyorum.

6.AYAK Öncelikle şunu belirteyim bu atların hangisi maidendan çıksa 2017 içi nadir yarış kazanacaklardır.hatta aralarında şerefli 2.likler yapıp maiden da yem parası için koşanlar varken bu yarışta muhtemelen geride kalmış ama benim gözümde hepsinden daha farklı olan 9 GİZEM LION Yarışı kolay kazanıp çok kupon yırttıracaktır…

ŞABLON
1.ayak 2-7-10-8
2.ayak 13-7-11-2-1
3.ayak 4-2
4.ayak 4
5.ayak 5-1-2
6.ayak 9

KUPONU CAZİP KURDUĞUM İÇİN BOŞ KOŞUDA 1-2 EKLEYİP 7li ganyan denemesi yapıcam
Herkese bol şans

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Jımfed gelmez yazmayın dünkü KINOWA mağdurlarından olmayın :)

10Mart
Ziyaretçi
10Mart

7.2.10.8.9.11—-2.3.8.1.13.7.9.5.15.11—–balbalılı 4—–1.2.5.4.3—–3 oğlum ozan—- 4.10.6.1.7
Kocaeli kralları balbalılı ve oğlum ozan tekler:)))

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

Admin son ayakta 6 numarali at omer copper 600 36.9 23.9 rahat 65 kg ile ben kisa mesafelerde en guzel galop yapan atlarin % 85 geldiyine hep sahit olmusumdur tavsiye ederim bu ati ben tek gececem selamlar

kenanduman
Üye
kenanduman

1.Ayak – 5.2.7.4
2.Ayak – 2.3.9.15
3.Ayak – 2.4.6
4.Ayak – 1.3.4
5.Ayak – 5.6.7.8
6.Ayak – 2

35TL—-

Azer
Ziyaretçi
Azer

Kocaeli1ayak)2_7_10 2ayak)2_7_8_5_3_13_15_1_9 3ayak)2_4 ,,4ayak)1_2. 5ayak)5tek 6ayak)2_1_9_10herkese bol sans

kenanduman
Üye
kenanduman

1.Ayakta LONGMAN Tek olabilir bu atı iyi takip edin.

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

bol sanslar admin bey

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Geçen yarışında gelir diye beklediğim BURUNDI bu kez kazanır. 1700 metrelik yarışta bütün yükü çekip son düzlüğe ilk sırada çıkmıştı. Yarış biraz uzun geldi ve son 200 de teslim oldu. Galopları tatminkar. Grup uygun. Hışman Çizik yalnızca bu ata binmek için gelmiş. Kazanmalı. Ben tek deneyeceğim. Tabii aklıma bazı şeyler takılmıyor değil. BURUNDI nın üzerinde son yarışından Furkan Yüksel vardı. Şimdi Furkan GREEN HOPE biniyor. Jokey tercihi ile mi yoksa at sahibinin isteği ile mi böyle bir degisiklik oldu, bunu bilemiyorum. Çok at yazmayı düşünenler BELLA AMİGA, COUNTRY EKSPRESS ve PAMUK u deneyebilirler. 2.ayakta KAVZAN, MUSON RÜZGARI, BABASEYFI, SERHASAN ve TEKTABANCA tutuyorum. 3.ayakta JUNGLE LİON ve BALBALLILI çok önde olmak üzere VELİAHT ve HAŞMET yazacağım. 4.ayakta JİMFED, TOVIN ve THORIN yeterli. 5.ayakta DAYI MEVLÜT çok önde çıkıyor. Korkulu rüya yaşamamak için CHİCAGO ve RÜZGAR GOLD yazmak lazım. Son ayakta ÖMER COPPER in galobunu çok beğendim. Belki tek bile deneyebilirim. Herkese bol Şans.

RamazanYILMAZ
Üye
RamazanYILMAZ

Böyle bi kupon cikti admin :)

elektrik
Üye
elektrik

Sayın admin,
izmir tahminleri olacak mı acaba ?