10 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kocaeli Altılı Ganyan Ganyan Tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Kısa mesafe sürat koşusunda sprint yapılarını iyi ayarlayan 2 (WOODY) ve 5 (BARRERA) arasında geçeceğini düşündüğüm bir yarış olacak.

2.AYAK: Orta mesafe maiden yarıştaki önerilerim  öncelikle Sentetikte daha çok start almış olsa da yapısı nedeniyle 5 (DURUTAYIM) olacak, eküri desteği olacak 3 (BUHARALI) ve edindiği yeterli yarış yecrübesiyle 8 (MELİKE HANIM) olacaktır.

3.AYAK: Son dönemdeki form durumları ile 5 (BABASEYFİ) ve 4 (OZİBEY) kuponlardaki öncelik olmalıdır.Devamında son birincilikleri ile 1 (FRİGYALI),istikrarlı tay 2 (TATARBEYİ) ve sürpriz adayım bu koşuda 9 (KÜÇÜKPRENS) olacaktır.

4.AYAK: Bugünkü programda direkt bir banko önermesem de 5 (MI VIDA) buna adaydır. Fakat ben kuponuma 1 (SMILE TO LIFE)‘ ı da ekliyorum.

5.AYAK: Sprinter yapısıyla kendini öne atmasını çok seven 2 (KYOSHI) koşuyu kazanacaktır. Burun farkıyla daha önce geçildiği 4 (VULCANUS) garanti oynamak isteyenlere.

6.AYAK: Kısa mesafe tecrübeli arapların mücadelesinde kim daha iyi sprintini ayarlarsa kazanacaktır. Sıralamam 2 (KİKKULİ), 8 (ERTANBEY),1 (SANCAKTEPE), 5 (GÖKDERE) ve 3 (IRMAK SULTAN) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 2-5
2.Ayak: 5-3-8
3.Ayak: 5-4-1-2-9
4.Ayak: 5 /// 1
5.Ayak: 2-4
6.Ayak: 2-8-1-5-3

Kupon Tutarı: 18,00 TL (/// sonrası 4.Ayakta 1 ilavesiyle geniş kupon 36,00 TL)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ilhan

Can 911 (6)lıyı çok güzell analiz yapmışsın ama olmadı sağlık olsun bu sitede yesin ama gerçekçi özgüven veren arkadaşsın inşallah daha büyük (6)lılar tutturman dileğiyle inşallah bu site sizlerin sayesinde herkes sizleri daha iyi anlayacak bu sitenin boş bi site olmadığını anlayacaklar.selamlar Bankocu ailesine!!

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x