10 MART 2015 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BY CREED)

1. Ayak  Adana pistini iyi tanıyan ve üstündeki aprantisiyle uyum içinde olan (1) MİRAZBATUR favorimdir. Önde istediği tempoyu kurabilirse (3) GÖKÇEER, Sprintini iyi ayarlayabilirse bu grupta söz sahibi olabilecek (4) HABERBEYİ, Son yarışına göre kilo avantajı olan (8)  TYPHOON, ne zaman ne koşacağı belli olmayan (10) SERHASAN, Babasını üzen (11) AŞKARBEY yazıp bu ayağı kapatıyorum.

2. Ayak Favorim (2) COOL WATER‘dır. Son  yarışında ilk defa uzuna çıkmasına rağmen iyi koşan ve tekrar mesafesine dönen safkan kazanmaya yakın gözüküyor lakin ben bu yarışta sürpriz bi sonuç olacağını düşünüyorum. Verdiği ara sonrası iyi koşan (6) MADAM ODİL ve Karataşlı (10) SEA SECRET. Kapalı kutu olarak gördüğüm (8) NARKOZCU ve (9) NATALMA FIRE ekleyeceğim.

3. Ayak Tam 1 sene aradan sonra çok etkili bir yarış çıkartan ve Selim Kaya’nında çok iyi tanıdığı (3) PADDİNGTON Bankomdur. JAW BREAKER’ın hızlandıracağı yarışta yarışı yakın takip edicek olan safkan kazanmayı başaracaktır.

4. Ayak  Önde istediği tempoyu kurabilirse sonlarda direnmesini beklediğim (3) BEYPOLAT, Gerilerden etkili gelecek olan (6) PALA TUMBUL, (4) EBABİL  ekleyip burayı kapatacağım.

5. Ayak Son yarışlarında adeta uça uça gelen ve birtürlü fotoyu göremeyen (5) GLORIFY bankomdur. Safkan son yarışında bu gruba göre daha pişkin rakipleriyle koştu. Ve şuan ki gruptan maiden çıkamaması büyük sürpriz olur.

6. Ayak Günün son ayağında çok süratli safkanlar var ve önde çok ciddi bir temponun olacağı aşikar. Bu tip tempo yarışlarını iyi koşan (14) TUŞ KİLİDİ favorimdir. Pisti iyi tanıyan (6) GÜVENAY, Son yarışı iyi olan (1) BÜYÜKBAŞ, (8) SERTAĞA ve (9) BÜYÜK FIRTINA yazıp bu ayağı kapayacağım.

ŞABLONUM ;

1. Ayak 1,3,4,8,10,11

2. Ayak 2,6,10,8,9

3. ayak 3 TEK

4. Ayak 3,6,4

5. Ayak 5 TEK

6. Ayak 14,6,1,8,9

KUPON TUTARI : 31,50 TL‘dir Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Hayırlı olsun, hoşgeldin kardeşim

Anonim

Yazdıgınız gibi gelsin üstad

by korkmaz

Şansın açık olsun üstad hoş geldin