ankara at yarışı tahminleri

10 KASIM 2020 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı , minnet ve rahmetle anıyoruz.Bu vesile ile Atatürk’ümüze, silah arkadaşlarına ve bu vatan uğrunda şehitlik mertebesine erişmiş veya gazi olmuş kahramanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

1.KOŞU: Kum pistte iştirak ettiği Grup ve KV yarışlarındaki performansı ile bu grubun hayli üzerinde olduğunu kanıtlayan 4-ONARBEY aynı zamanda Kurtçabey,Alptuğhan,Seldanınoğlu gibi başarılı safkanların kardeşi. Uygun grupta yüksek AGF oranı ile bu grubu geride bırakması normal sonuç olup bankomdur.

2.KOŞU: Eren Efendi ve Sesil Hanım gibi stilinde rakipleri olmasına rağmen öndeki temponun içinde yer alacak olan 2-MAKAMBO kalitesi ile ağırlığını hissettirir. 4-SOLID BROTHERS , 6-UNCHAINED MELODY ve 3-RED TORNADO sonlardaki etkili sprintleri ile koşuya ortak olacaklardır.

3.KOŞU: Birbirine diş geçirebilecek denk safkanların bir araya geldiği koşuda 1-QUEIMADA GRANDE favorim olsa da HEPSİ diyerek risk almadan bu ayağı geçme taraftarıyım.

4.KOŞU: Kumun kalite isimlerinden Tumbul Anzelha’nın Gelibolu’dan verdiği oğlu 2-BÜYÜK KENAN son koşusuna göre kısalan mesafede çıktığı gibi bitirebilir.Yarış hayatı kısa süren ama o kısa zamanda kalitesini ispatlamış olan Karaburun’un tam kardeşi 10-DEFNEYAPRAĞI ilk rakibidir. 6-TEKİNZADE , 8-AYZA HANIM , 1-ALBİLGİN , 5-MİSKİN , 3-DİYARBEKİR kendilerine şans bulabilecek diğer safkanlar.

5.KOŞU: Koşunun başlaması ile liderliği almasını beklediğim 5-POLAR STAR son yarışlarında formunda gelişmeler olduğunu gösteren bir isim.Viraja kadar biraz idareli gelmesi halinde kazanmasını beklediğim isim favorimdir. 2-BEDESTAN rakibi olacaktır. Daha önce 1500 m kum pistte Luna Lovegood arkasında ikinci olurken klas safkanları geride bırakan 3-GO WING sürpriz isim.

6.KOŞU: 1-SCEPTER , 4-LAST HOPE ve 3-CAPTAIN SWING koşunun öncelikli isimleri olacaklar. 2-BLINDING LIGHT sürpriz yapabilecek bir isim.

ANKARA I

1.AYAK: 4

2.AYAK: 2,4,6,3

3.AYAK: 1,2,3,4,5,6

4.AYAK: 2,10,6,8,1,5,3

5.AYAK: 5/2,3

6.AYAK: 1,4,3,2

Kupon Bedeli: 47,04 TL / 141,12 TL

Herkese bol şanslar

Yazar: RISING

28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şans herkese…

1.AYAK) Kadhan’ın kardeşi 3 DİYERBEKİR ve kumda kendini ispatlamış Tümöz bey yavrusu 6 TEKİNZADE ilk iki atım. Daha sonra son yarışlarını beğendiğim 5 MİSKİN, 8 AYZA HANIM ve 10 DEFNE YAPRAĞI yazılmalı. Sigortaya almak açısından 1 ALBİLGİN ve M.Akyavuz’lu 2 BÜYÜK KENAN, ve galoplarında kıpırdanmalar görülen 4 KANARHAN’ı da yazarak geçiyorum. (Kurgum el verirse burayı hepsi yaparak yatıracağım)

Sıralamam: 3-6-5-8-10-1-2-4///7-9-11

2.AYAK) Stili dışı koşan at olmazsa koşuya temposunu verecek olan 5 POLAR STAR’ı çok şanslı görüyorum. Ancak; bir türlü kendini potoya atamıyor. Bu aralar özel kolladığım M.Akyavuz’lu 3 GO WING ilk rakip olur. Daha sonra sırasıyla 1-4-2-6 yazarak burayı da kalabalık geçiyorum.

Sıralamam: 5-3-1-4-2-6

3.AYAK) Son yarışını çok beğendiğim 2 BLINDING LIGHT ilk atım. Çok kısa mesafede 3 CAPTAIN SWING tempoyu çok iyi veren S.Boyraz ile önde boş kalabilir. Orta bütçeli kuponlar için bence burası 2-3 yeterli olabilir. Ancak; kapalı kutu çok at var… Tokaçoğlu tek at için gelmiş, Scepter galopları iyi, Ahmetli orijin olarak çim koşabilmeli, Last hope yarış kazanmayı bile bir at… Kapatmaya kadar gider burası bütçeye göre..

Sıralamam: 2-3 // 5-1-6-4

4.AYAK) Bugün sığınılacak liman gibi duran SELKUT bana nedense yarış içerisinde dış kulvara çıktığında arttırabilecek mi arttıramayacak mı güven vermiyor…son kazandığı yarışın üzerinden 20den fazla koşu geçmiş..tabiki de hepsi harp gibi yarışlar kabul ediyorum ama bana biraz kazanmayı bilmiyormuş gibi geliyor…Karataş’tan başkası da 2017’den beri getirememiş atı zaten… Attan düşen A.Çelik’in binecek olması ve bu kadar yüksek AGF’lerde neler yaptığı da malum olunca ben yıkacağım… Tek atana neden attın denilmeyecek atlardan ama bence yine sprinti yetiştiremeyip yarım boyla-boyunla ikinci olur…

Sıralamam: 5-1-2-3

5.AYAK) Apranti indirimine gidilen 1 UÇAN FİL koşunun haklı favorisi ancak ben hem bu aprantiye çok güvenmediğimden hem de aradaki kilo farkları koşu gidişatını ve temposunu değiştirebileceğinden ben kurt denizcileri yani Kocakaya ve Müs.Çelik ekleme taraftarıyım.

Sıralamam: 1-2-3

6.AYAK) Tekrar ideal şartlara dönen (pist, mesafe, jokey) 8 ARABIAN PRINCE rakiplerinin ağır olduğu bugün, 50kg ile harikalar yaratabilen Ali Kaçmaz idaresinde bankomdur.

Sıralamam: 8 ARABIAN PRINCE (Banko)

KURGUM:

3-6-5-8-10-1-2-4
5-3-1-4-2-6
2-3-5-1-6-4
5-1-2-3
1-2-3
8 ARABIAN PRINCE

Tutar: 242 TL

comment image

bolşanşlar yazdıgın gıbı gelsın son ayak benımde bankom 8

bol şanslar bence cazip banko sayılabilir hala:)

ıyı para verecek bence :) bakalım artık

Bol şans o gemi:) kurgumuz hemen hemen aynı bugün olacak akşama olduğunda yazarım inanıyorum:)) ben de aynısını yapmak isterdim ama bedestani tek atmak durumundayım bugunku ayırdığın bütçe şimdilik bu :) bol şans tekrardan

Zayıf bülten biraz çok heyecan yarattırmaz bize ama son ayağa kadar gidelim birlikte cincinati inş

? insallah

ANKARA 1. ALTILI
1] 4
2] 2,6
3] 3,1,6
4] 10,8,5,2
5] 1,2,6,5
6] 1

2.ALTILI
1] 10,8,5,2
2] 1,2,6,5
3] 1
4] 5,2
5] 1
6] 3,8
Bol şanslar Yazdıklarımız ganyan olsun.

ank1

4

4

H

H

H

1

BOLŞANŞ

Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemâl Atatürk’ü Rahmet, şükran ve minnetle anıyorum. Ruhun Şâd Olsun Ulu Önder.

Kalemin doğru atları yazsın Sevgili Dostum RİSİNG şans yanında olsun.
Bugün Ankarada çok ters sonuçlar da çıkabilir. Ama ben ne zaman öyle hissetsem mislilik sonuçlar çıkıyor bakalım hangisi olacak.
Tüm takipçilere bol şanslar dilerim.

Degerli dostum Rising bol sanslar dilerim..
Ulu Önder Atatürk’ümüzü sevgiyle ve hasretle aniyorum.
Nacizane ankara tahminlerim…

1.koşu… Alptuğhan, Seldaninoglu ve Kurtcabey gibi kalitesini kanitlamiş isimlerle kardes olup, 500 bin bedel alinmis bir safkan. Her ne kadar sevdigi kaba kum pist de start alacak olsa da, zor kazanan karakteri, henuz maiden den cikmadan kv ve grup yarislara deklare edilip kosturulmasi safkani yipratmis olabilir dusuncesindeyim. Bugune ait en buyuk artisi ise, gruba ait elde ettigi derece olacaktir.. %70 uzeri agf olmasi aslina bakilirsa beni korkutmuyor degil, yanina at yazacak olmam belki yadirganabilir, fakat ben yine de (4)ONARBEY arkasi, 3 rakiple bu ayagi geciyorum.. Yukselen form grafigi ile (8) FLYING GIRL, dikkatleri uzerine ceken son yarisi ile goz kirpan (11) ŞAH HANIM ve grubun tecrubeli ismi olmasi sebebi ile H.Çizik idaresinde piste cikacak olan (3) KOTKU Onarbey’in sıkı rakipleri olacaktir..
2.kosu… Son zamanlarin en formda aprantisi M.G.Arslan idaresinde piste cikacak olan (4) SOLID BROTHERS devam eden etkili formu ile grup da soz sahibi olabilir diye dusunuyorum.. Pist ve mesafesinde elde ettigi 5 birincilik ile gruba tepeden bakabilecek tecrubeye sahip (2) MAKAMBO, bir suredir sorunlar yasayan fakat duzelme asamasinda oldugunu dusundugum safkan (3) RED TORNADO, Ozledigi birincilige kavusan ve kilo avantajini binicisinin iyi degerlendirebilecegini dusundugum safkan (6) UNCHAINED MELOD Ile bu ayagi da geciyorum..
3.kosu… Uygun grubu bulan ve form durumunun yeterli oldugu aşikar, cim pist de basarisi tartisilmaz safkan (3) HANDSOME HIRO gunun saglam bankolarindan biri olabilir.. rakip olarak gordugum ve kuponum da yer olacak olan bir diger safkan ise, gerek Form durumu gerekse de mesafe ayirt etmeyisi, hem cim hemde kum pist de ki peformansi ile favoriye sert rakip olabilecek safkan (6) SIN koşu icin yeterli gordugum ikinci safkandir..
4.kosu… Ilk startini begendigim ve goz dolduran performansi ile dikkat ceken safkan (6) TEKINZADE, duyumlarima gore binicisi tarafindan ozel bir ilgi goren ve ciktigi iki yaris da kumasini ortaya koyan (10) DEFNE YAPRAGI, grubun uzerinde bir tecrube ve form durumuna sahip (8) AYZA HANIM, ve usta pilotu ile hata kollayacagini dusundugum (1) ALBILGIN yeterli olacaktir..
5.kosu… Ideal mesafesi olan orta mesafeli yarislar da daha basarili oldugunu dusundugum (1) BIRAKIN GITSIN, form durumunu cok begendigim fakat ust uste tabela da kalmasina rahmen birincilige bir turlu uzanamayan (2) BEDESTAN, Tatmin edici formu ile bir kez daha sans vermeyi dusundugum (5) POLAR STAR kosu icin yeterli olacaktir dusuncesindeyim..

Hepbirlikte insallah dostum..

7.kosu… Denk grup da etkili olacagini dusundugum, gizli ekurisi Onurluefe’nin de yarisi suratlendirmesi neticesinde birincilige uzanabilecek safkan (5) SELKUT, Ankara da bu mesafe de basarili gordugum ve kendisi ile uyumlu jokeyi A.Kursun ile yarisa agirligini koyabilecek safkan (2) AKARNEJAT, gerek tatminkar formu, gerekse de onde bos birakilirsa beyaz bayrak yapabilecek kapasiteye sahip (3) ONURLUEFE ve cim piste verdigi uzun aradan sonra, yeniden cim piste donus yapan (4) OZBATU yarisin supriz ismi olarak gordugum safkandir..
8.kosu… Gerek kum gerekse de cim pist de rakiplerine nazaran cok daha formda oldugunu gordugum safkan (1) UCANFIL’i disine gore rakipleri arasinda gunun BANKO’su olarak oneriyor ve kuponumda tek olarak yer veriyorum..
9.losu… Suprize musait koşu da onerecegim safkanlar sirasiyla (4) OZYEL, (3) GUZELCOCUK, (8) ARABIAN PRINCE, (1) ZEKI DAYI, (2) DOVER, (6) ASRASYAD ve (7) GAZINC olacaktir…

1.kosu… 4…//8.11.3
2.kosu… 4.2.3.6
3.kosu… 3.6
4.kosu… 6.10.8.1
5.kosu… 1.2.5
6.kosu… 1.3.6
7.kosu… 5.2.3.4
8.kosu… (1) UÇANFIL
9.kosu… 4.3.8.1.2.6.7

Herkese bol sanslar.

6.KOSU es gecmisim..

6.kosu… Dillere destan mukemmel formu ile start olacak olan safkan (1) SCEPTER, bir yanda beyaz bayrak ayna yapabilecek kapasiteye sahip safkan, diger yanda onde gitmeyi seven taylari iyi kontrol edebilen S.Boyraz, guzel bir bulusma olmusa benziyor buna binaen onerecegim ikinci safkan (3) CAPTAIN SWING olacaktir.. goz onunde olan bu iki safkanin kotu kosmasi halinde BOMBA etkisi yaratabilecek ucuncu safkan ise, kostugu tek cim pist yaris da hayal kirikligi yarattiktan sonra, kum pist de bir kac yaris goren (6) AHMETBEYLI olacaktir..

–Para verecek bultende ne olacaksa ilk ayakta olacak. Basta buyuk Kenan hepsi..

–bos kiloyla pericles favorim 6132

–yaris dereceleriyle zor yarış ortada 13452

–bu kilolara alışık grubun en iyi derec sine sahip cakmaksah , son 200 de disardan gelip kazanabilor favorim.yinede zor kosu 1325

–ucan fili çok iyi tanıyan pilotu ile Müslüm celikli
Secret blood, 8 kilo avantajı kullanarak ayna önünde kazanmasını bekliyorum.bankom

–guzel çocuk favorim.madalyon tatlı sürpriz.

3548

Bol şans herkese. Rising emeğine sağlık keşke son ayağa H deseydin. İnşallah yazdıkların gelsin.

TARİH 10 KASIM 1938
“O GÜN BÜTÜN TURKİYE YAĞMUR YAĞMADAN ISLANDI…”
ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü
SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUM…??

ANKARA -2- KUPONUM:
Sevgili RISING ve adminim selamlar ve bol şanslar…
1.AYAK: 1-2-4-5-6-8-9-10
2.AYAK: 3 *** GO WING
3.AYAK: 1-3
4.AYAK: 1-5
5.AYAK: 3 *** SCREED BLOOD
6.AYAK: 1-2-3-5-7-8-9-10

Sağlıklı günler diliyorum….

Ankara 2.altılı
1.ayak 2.5.6.8.10
2.ayak 1.2.3.5.6
3.ayak Dilbağı yeniden takıldı ve startta kalma problemi de giderildi sanki 2 numara blindig light bankom (imkanı olanlar bence H yapsın)
4.ayak 1.2.3
5.ayak 3 numara bankom
6.ayak 1.3.5.8
21 TL

ank2

H

H

1

2.5.1.3

2.5

8

BOLŞANŞLAR HERKESE

1 ayak :1-2-3-4-5-6-8-9-10
2. Ayak: Bedestan tek
3.ayak:Hepsi aslında 2-3 çok siritiyor ama 2 yaşlı ingilizlerde suprriz oluyro o yüzden hepsi
4. Ayak: 1-2-3-5
5.ayak: 1-2-3
6.ayak: 8 Arabian p.

Rising Büyük Kenan ilk at vermek marifet işi…Marifet de iltifata tabidir… tebrikler üstad

28
0
Tahmin paylaş.x
()
x