10 KASIM 2019 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Öncelikle 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde, Türkiye Cumhuriyet’imizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyorum.

C.tesi günü koşulan atyarışlarında başarılı kurgusuyla altılıyı bulan “island 17” nickli arkadaşımızı tebrik ederim.Umarım bu sitede her gün en az bir kişi altılıyı bulur.

C.tesi Ankara yarışlarının kısa bir değerlendirmesini yapmak istiyorum.Birinci koşuda BİNİZETOĞLU koşuyu kazanırken, yarışın her metresinde rakiplerine hakimiyetini hissettirdi.Bu gibi mesafeli yarışlarda adını çokca duyacağız gibi.İlk ayağın kazananı SHORTY oldu.Kum pistte de başarılı koşacağını kanıtlayan bu safkan, taşıdığı güçlü kan hattını ikinci yarışı olmasına rağmen kazanarak bizlere birkez daha ispatlamış oldu.ENERGİN günün bombasıydı.Güzel bir yarış çıkararak rakiplerini mağlup etmeyi başardı.Aynı yarışın üçüncüsü ÇAKIRALİ’de artık kazanacak durumda olduğunu gösterdi.SKY WOLF verdiği aradan sonra şahane bir performansla pistlere döndü.O da bir sonraki yarışı için şimdiden yeşil ışık yaktı.REINA DE DIAMANTES bugün not aldım, bir sonraki yarışını kazanır diye.Yine 5 aylık bir aradan sonra koştuğu yarışıyla göz dolduran KING’S DAY’de aynı şekilde günün dikkat çeken isimlerindendi.Son ayağın galibi TUMBUL ÇİÇEĞİ gerçekten muazzam koştu bana göre.5-6 boy geç çıkmasına rağmen kazanan bu safkanın ismini daha sık duyacağımızı zannediyorum.Bu yarışıyla çim pistte de başarılı koştuğunu ispatlamış oldu ayrıca.Bu değerlendirmelerden sonra İstanbul yorumlarıma geçiyorum.

1.AYAK: Kazandığı son koşusuyla iyi duruma geldiğini ispatlayan 1 AKKULA koşuyu kazanmaya yakın görünüyor.Birkez daha Karataş ile start alacak olan 4 ARSLANTURBO favorinin en ciddi rakibi olacaktır.Grubun en yüksek handikap puanlı ismi 3 ALDERAMİN ve 8 HİLALEDA benim şans verdiğim diğer safkanlardır.

2.AYAK: Thyphon Girl’ ün pistlere gelecek olan ikinci yavrusu 3 JUGGERNAUT babası da Türkiye’deki birbirinden başarılı yavrularıyla tanınan Victory Gallop olup, güçlü orjini ve dereceli işleriyle favori olmayı hakediyor.Yine dereceli galopları ve Karataş’la start alacak olan 4 KUABABA,dikkat çeken orjijni ve çalışmalarıyla 6 TEXAS MAHİR, Kaneko’nun oğlu 5 MISTER RA o da güzel işleriyle şans verilmeyi hakediyor.Anneden Sarılar Runner ve Eskayra gibi başarılı kardeşleri bulunan 7 ZABUN da ilk koşusunda kuponlara işaretlenmelidir.

3.AYAK: Koştuğu yarışlarıyla kalitesini ispatlayan 3 FLORIDA COAST grupta öne çıkan isim olacaktır.Bugün kulaklık ilavesiyle koşacak kalite ismin adını birinciliğe yazdırmasını bekliyorum.

4.AYAK: Mükemmel durumdaki 4 INVINCIBLE BABY sert gruba rağmen kazanmasını beklediğim isimdir.Bir ara tek yazmayı düşünsem de, 3 AGERA ve 1 KLAUS gibi isimleri yabana atamadım açıkcası.Ben bu üç safkanı da ayırmadan kuponuma yazacağım.

5.AYAK: Son yarışında SHARPA’nın presine cevap veremeyip 4.lükle yetinen 2 RHYTHM DIVINE, bugün öndeki çekişmeye girmeyecektir kanımca.Kendisini kazanmaya yakın görüyorum.Geniş kuponlara bu kez daha iddialı olan 3 RUNNER BULL ve yaşına rağmen düşmeyen performansıyla 4 CHERI CHERI LADY öneririm.

6.AYAK: Yeni ilgililerinde ilk yarışına çıkacak olan 2 LUCID buradaki rakiplerinden daha zorlu isimlerle başabaş mücadele vermiş bir isim.Ben koşuya ağırlığını koymasını bekliyorum.Kalabalık yarış olması sebebiyle kapanmalar yaşanabileceğinden, birkaç rakip yazacağım.Bu pistte etkili yarışları bulunan 5 SEMERKANT, her an kazanacak durumdaki 6 ES MATADOR, son yarışını galop niyetine koşan 10 WIN AND DANCE,formunu geliştiren 8 LOBO NEGRO,kazandığı tek koşusunu bu pistte yapan 7 ŞAHİNBEY bu zorlu koşunun iddialı isimleridir.Herkese bol şanslar…

İSTANBUL ALTILI GANYAN

1.A: 1-4-3-8
2.A: 3-4-6-5-7
3.A: 3
4.A: 4-3-1
5.A: 2 // 3-4
6.A: 2-5-6-10-8-7

TUTAR: 25,20TL – 75,60TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
legrunt

Her daim kalplerimizde sıcaklığını hissettiğimiz Yokluğunu çoğu zaman aradığımız, Tüm dünyanın saygı ile bahsettiği yegane insan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyorum. O ve silah arkadaşlarına Allahtan rahmet diliyorum.

Yarın ki İstanbul altılısın da oyunum ve tahminim olmayacak. Ancak programa şöyle bir göz attığım da bana göre 3 tek çıkıyor. FARİLYALI , bu kilolarla geçilmesi zor görünen CHERİ CHERİ LADY ve HİLAL EDA

Güzel bir hafta sonu sizlerle olsun.

Bol şanslar Velo :))

scarface3434

bolşanslar admin

güzel kurgu emeğine sağlık

scarface3434

Yarınki istanbul kurgum

1) Zor bir koşu ile başlıyor altılı ganyan sonlara doğru az atla gececeğim için ilk iki ayağı kalabalık tutuyorum 1. AKKULA kiloya rağmen favorim en ciddi rakibi 8. HİLALEDA ve ayırımsız 4. ARSLANTURBO 6. BÜTÜNAY 9. REİSOĞLU 3. ALDERAMİN VE 10. USTAOĞLU

2) S. AKDININ yakından ilgilendihi ve müthiş orjiniyle 3. JUGGERNAUT çok önde yinede tay yarışı yarış içerisinde yaşanabilecek herhengi bir olumsuzlugu dikkate alarak rakip yazacağım HERNANDO KIZI temsilcisi sihirbaz pilotu ile 4. KUABABA maiden başarısı H.ÇİZİK ile 10.STARI GRAD 5. MİSTER RA 7. ZABUN VE 1.DİA WIN

3) Farklı kalitesi ve sihirbaz pilotu ile birkez daha uygun rakipleryanında 3.FLORIDA COAST

4) Pilotunu bulan ve tek ciddi rakibi KLAUS’U 63 kg ile yakalamışken AGERA bu fırsatı kaçırmaz

5.) Birbirinden ayırmadan 2.RHYTHM DIVINE 4.CHERI CHERI LADY 3.RUNNER BULL 6. KIZIL TÜY ve
5. KENOBİ
6) Kiloya rağmen 2. LUCID 5. SEMERKANT 6. ES MATADOR 10. WIN AND DANCE 9. MUGSY ve 8.LOBO NEGRO

88,20 tl

island17

Teşekkürler VELOCIVENOM.
.Hergün hepinizin yorumlarını dikkate alıyorum.Çok faydası oluyor.Geriye oyunu kurgulamak kalıyor.Zaten bütün mesele kurgulamak.3 favori ile 10.000 verdiği günler olduğunu da dikkate alırsak,her favoriyi yıkmak şart değil ,dün de öyle oldu:)
Bugün sanırım bayiye yetişemeyeceğim..
Gitseydim bence 3.ayak karışacak.Son ayakta 1 ve 4’ü de eklerdim.
Herkese güzel Pazar’lar diliyorum…

RISING

Ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı, bugün ki rahat ve özgür yaşammımızı borçlu olduğumuz Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.

Sevgili Velo sana ve tüm arkadaşlarımıza bol şanslar diliyorum.
Dün izmir koşuları ile ilgili destek veren,Admin’e , Adrian’a, sana ve tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkürler..Maalesef beşli ganyanımız altıncı koşuda tuttuğumuz atlara çok güvenince dörtte kaldı:) Başka bir sefere diyelim artık:)

İstanbul:

1-) 8,9
2-) 7,3,8
3-) 3,1
4-) 1,2,3,4,5
5-) 2
6-) 6,5,8,9,10,13

Sedat88

1-2-3-8-9 / hepsi / 1-3-4-7 / 3-4-6 / 2 / 5-6-8-10. Bol şans arkadaşlar

butik55

İstanbul
2 tek
Hepsi
3 tek
3,4
2 tek
Hepsi
Bol şanslar

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x