Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
istanbul altili tahminleri

10 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

İstanbul’daki heyecan zirvede.. Dileğim o dur ki, şansınız da Everest’lerin ötesinde bir yerlerde gökkubbenin zirvesinde olsun…
Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum…

1.KOŞU: Bursa’daki son koşusunda bulunduğu ortamı yadırgadığını düşündüğüm ve bu nedenle ölçü almadığım, ondan önceki son 3 ÇİM sınavında elde ettiği bitiriş süreleri ve derecelerle geliyorum sinyalleri veren ÖZİLHAN bu koşuda bankomdur.

2.KOŞU: İşte size bir banko daha… TAYYİPHAN son 2 ÇİM sınavında gösterdiği harikulade performansı bu koşuda da gösterdiği takdirde, özellikle de Uğur POLAT idaresinde rakip tanımayacaktır.

3.KOŞU: 1 Kasım tarihli koşusunda grubunun en iyisi olan EL HAMAME’nin az farkla gerisinde ikincilik elde eden ve artık eli kulağında olan NESROŞ ile 27 Ekim tarihli 1300 KUM koşusunda KARATAŞ idaresindeki MAVİ ATEŞ’e az farkla liderliği kaptıran ve buna rağmen bu koşuda NESROŞ ile çekişme içinde olacağını düşündüğüm BÜTÜNAY kuponlarda birlikte tecihlenmelidir.

4.KOŞU: Ankara’daki son 3 KUM pist sınavında oldukça iyi işler çıkaran, bunlardan 14 Eylül ve 30 Eylül tarihli koşularda istediğini fazlasıyla alan, 21 Ekim tarihli koşuda elde ettiği 3.lüğe rağmen temposundan hiçbir şey yitirmediğini düşündüğüm HEARTS REASON ile 2 ay aradan sonra 20 Ekimde katılığı 1500 KUM pist sınavında HAS-MONTANA ikilisinin gerisinde az farkla 3.lük elde etmesine rağmen jokeyini bulan OBRADA bu koşunun sigortalarıdır. Binicisi KOCAKAYA’yı iyi tanıyan THE GRAY de ihmal edilmemelidir.

5.KOŞU: Son ÇİM performanslarına nazaran, başta düşünülmesi gereken safkan Mehmet KAYA idaresinde GÜZELKAYA’dır. Sebebi ise 4 Ekim ve 5 Kasım sınavlarında 1400 ÇİM’de grubunun bu mesafede en iyi bitiriş sürelerini elinde bulundurması, elde ettiği 2.likler ve bu defa KAYA’ların atına Mehmet KAYA’nın binecek olmasıdır. Her zaman başta güvendiğim isimlerden biri olan Uğur POLAT’ın idaresindeki kalite at ABUŞ da her an herşeyi yapabilir. Dikkat çekilmesi gerekir.

6.KOŞU: Ankara’daki ÇİM sınavlarında elde ettiği derecelerle tanınan 12 Ekim ve 28 Ekim tarihli koşularda grubun en kalite atı OĞLUM BERAT’a az farkla geçilerek 2.likler elde eden Furkan YÜKSEL idaresindeki BAYBAŞKAN, Son 1600 ÇİM sınavında grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden MARVELOUS IRON, özellikle ULUDAZ ve Uğur POLAT idaresindeki SINCLAR bu koşunun sigortalarıdır.

7.KOŞU: 10 Eylül tarihli İSTANBUL 2000 Kum koşusunda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ve bu defa Uğur POLAT idaresinde zirveye oynayacağını öngördüğüm ALDERAMİN bankomdur

8.KOŞU: 22 Eylül tarihli ÇİM sınavında tabelada birbirlerine yer bulan ve bu koşudaki bitiriş süreleri grubunun genelinde oldukça iyi durumda olan GALİÇYA ve EZHERAN birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

9..KOŞU: Son 3 kısa mesafe İSTANBUL ÇİM koşusunda idareci farklılığına rağmen etkili yarışlarla zirveye oynayan JETTAY ile 22 Ekim tarihli İstanbul’daki ilk ÇİM sınavında oldukça kalite atlarla çekişen ve Ahmet ÇELİK idaresindeki I SAW THE SUN’ın gerisinde 2.lik elde eden PRINCESS WESTPORT koşunun sigortalarıdır.

10.KOŞU: 22 Ekim tarihli son İSTANBUL 1200 ÇİM sınavında Doğukan SAV ile oldukça güzel bir süre ile liderliğe kavuşan EZGİLİ, bu defa ekürileriyle birlikte başta tercihleyeceğim isim olup, yine EZGİLİ gibi bu mesafede bitiriş derecesi 1.20 küsurlarda bulunan ve bu defa Uğur POLAT ile sprintin dibine vuracağını düşündüğüm RUS GELİN de eküri avantajıyla koşunun sigortalarıdır. GÖRÜNMEZ’e dikkat ediniz çünkü 6 Ekim tarihli sınavında elde ettiği liderlik bir tarafa grubunun en iyi bitiriş süresi de elindedir ve yine Furkan YÜKSEL idaresinde start alacaktır. İSTİKBALİM de henüz ilk2 startında gösterdiği performans neticesinde ıskalanmamalıdır.

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5
2.AYAK: 4
3.AYAK: 2 – 9
4.AYAK: 1 – 2 – 4
5.AYAK: 8 – 9
6.AYAK: 5 – 6 – 8 – 9

TUTAR: 2.88 TL

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 8 – 9
2.AYAK: 5 – 6 – 8 – 9
3.AYAK: 1
4.AYAK: 4
5.AYAK: 4 – 5
6.AYAK: 2 – 3 – 6 – 11

TUTAR: 3.84 TL

ŞANS SİZİNLE OLSUN DOSTLARIM…. CANDAN ÖTE…

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

ETC
Üye

teşekkür ederim toprak_tan dostum
Mümkün mertebe her okuyucu dostumun İstanbul için tahmin ve yorumlarını da sitemizde görmek beni ve hepimizi çok mutlu eder, tahmin ve yorumlarınızı paylaşmaktan ve fikir alışverişinde bulunmaktan çekinmeyin.

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Sagol abi kuponlarda tam ogrenci isi cok guzel oluyor

ETC
Üye

Bilerek o şekilde yapıyorum Ganyancı dostum
Çok uçarı tutarlara gitmeden ekonomik miktarlarda kuponlar üretmek ve kaybettiğimde hayal kırıklığına uğramamak, o heyecanı ve zevki hep duyumsayabilmek için.
Bilirsiniz ki evveliyatta dikkatimizi çekmesi gereken Altılı Ganyan bir hayat mamat meselesi değil,
günübirlik meşguliyetlerimiz arasında eğlenceli bir oyun.
Duruma bu mahiyette bakarsak ve işin eğlence yönünü idrak edersek aşırıya kaçmadan kuponlar hazırlamış ve oyunumuzun eğlencesini tatmış oluruz.
İnanın bana kazansam da kaybetsem de altılı ganyanın ikramiyesi ilgilendirmiyor.
İşin heyecan ve eğlence yönü, hele o son düzlükte hissedilen “yürü be oğlum” heyecanı inanın bana başka türlü bir heyecan veriyor.

Çocukken evime getirilen atari makinasında oynadığım oyunlar gibi başka türlü heyecan uyandırıyor bende o son düzlük 🙂 o nedenle herkes bunu tatsın ve hayal kırıklığına kapılmasın diye ucuz yollu kuponlar üretiyorum

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar.

ETC
Üye

Teşekkür ederim dostum…
Bu güzel ve zevkli günün heyecanını hep beraber yaşayacak olmak çok güzel bir duygu olacak…
Tahmin ve yorum bir tarafa ben sizle bir arada olmanın heyecanını hiçbirşeye değişmem…

jozuf
Ziyaretçi
jozuf

Abi eline sağlık tam bizlik kupon.

ETC
Üye

Eklemeler de yapabilirsiniz jozuf dost.. Ben esasında sadeleştirilmiş bir kupon türü hazırladım, o yüzden ucunu açık bıraktım… Ama dilersen bu şekilde olduğu gibi de değerlendirebilirsin..

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

Tesekkür ederim dostlarım. Sans hepimizin yaninda olsun. Zevki ve heyecanı iliklerimize kadar yasayabilmek dilegiyle

binbastar
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Binbastar dostum tesekkur ederim. Sansimiz bol olsun hepimizin

Aksacli
Üye
Aksacli

Harikasın ETC. Teşekkür ederim paylaşım ve değerlendirmen için..

ETC
Üye

Ben tesekkür ederim Aksaçlı dostum. Devamının en isabetlisiyle olması ve yol gosterici olabilmek temennisiyle

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar Bolşanslar
Biraz Uğur Polat sempatisi var galiba 🙂

ETC
Üye

Aynen.. Neden dersen bu adam atına uyum sağladığı zaman, özellikle o atla devam ederse tatminkar sonuçlar çıkarıyor. SANAY-TEZCANLI ikilisi buna örnek mesela. Gene SANAY’a binse oynarım gene TEZCANLI’ya binse yine oynarım. Tarızını çok seviyorum. Başından beri çok seviyorum.

Bu arada ilk altılıda gittik, canlar sağolsun..

ETC
Üye

Bugün de yol gösterenlerden olamadık.. Güldüremedik.. Canlar sağolsun…

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.