Ana Sayfa / Tahminler / 10 KASIM 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
istanbul altili tahminleri

10 KASIM 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Kimi zaman askeri bir deha, kimi zaman eğitimci, kimi zaman siyasetçi, kimi zaman ise sadece vatandaş kimliğin ile ülkeye kattıkların ve bizlere miras bıraktıkların için şahsım adına sana minnet borçluyum güzel insan…Kendisinden sadece fiziksel  olarak ayrı kalışımızın 79.yıldönümünde modern,bağımsız,çağdaş ve özgür bir ülkede var olup, dünyaya entegre insanlar olarak yetişebilmemizin mimarı olarak nitelediğim Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Uluönder Mustafa Kemal Atatürk’e bir kez daha şükranlarımı sunarım. Fikirlerin ölümsüzdür,rahat uyu Atam..

 

1.ayak: Erbabam-Mirzalağa ikilisi arasında yükselecek tempo sonlarda kime yarayacak, elbette yer uçağı ABUŞ-8-’a..Hele Karataş’la elde gelip, tutarak hafif dışa çekip rahat arttırarak yağ gibi kazandığı koşuların  tekrarını bir kez daha izletirse hem hipodromdaki hem de ekran başındaki izleyicilerin gözlerinin pasını  siler.Ayrıca safkanın son 29,2-1,08,8-1,22,7 R işi de çok etkili.Bu safkan benim mutlak favorimdir, küçük ve misli kuponlara, güne riskli bir giriş yapmak isteyen yarışseverlere ve alternatif tek kullanmak isteyen bankotahminler dostlarına ilk önereceğim isimdir.GÜZELKAYA-9-’nın çim performansı yeterli olup etkili idmanları ve tanıdığı kantarması ile bir kez daha başlarda düşünülmeli.NİLDA-10- kuru,sulu,dolu,yağmur, kum ,çim,sentetik demeden dişini tırnağına koşarak mücadele eden çok kaliteli bir kısrak, kesinlikle ihmal edilmemeli.Bu koşuya hedeflenen KALANTOR-7- bu kez nispeten daha sert rakiplerin varlığına karşın kendisine şans yaratabilir.Son günlerde sıkça azizliğine uğradığımız arka grubun koşu temposunu okuyamaması veya yanlış yorumlaması hadisesi tekrar yaşanır ve ERBABAM-6—MİRZALAĞA-5- ikilisinin üzerine fazlaca gidilmezse bu safkanlar çay,kahve,muhabbet, sohbet finishi geçerler. Yeterli idmanları ve bu kez Akın faktöri ile İLGİİLGE-4- daha sonra şans verdiğim safkan olup,son güzel işi ile SAVAŞATI-1- bombam.

2.ayak: PERFECT WARRIOR-1--MARVELOUS IRON-5- ikilisine ilk şansı tanıdığım koşuda , bu isimlerin mücadelesine kaliteli isim BAYBAŞKAN-6- ve ekürilerden KHOR KALBA-7- öncelikle katılmaya çalışacak olup,ciddi bir sınava çıkacak olan KHAN OF GHOST-10-, son müthiş işi ile SINCLAR-8- bu kez bir üst grupta koşacak olmasına karşın süper form durumu ile FAIR MONT-2- katılmaya çalışırlar.

3.ayak: ALDERAMIN-1-’in kalitesine lafımız yok eyvallah , küçük kuponlarda riske edilebilir ancak grupta çok ters isimler bir araya gelmiş.Bu kez çok etkili koşmasını beklediğim KINALIKUZU-7- öncelikli rakibidir.Bu gruba yetebilecek performansı ile VAKURKIZ-9-ihmal edilmemeli..BEYAZ KULE-2- ve GÖRKEMLİ-4- bu grupta iş yapabilecek diğer isimler olup .Çalışmaları ve performansları yeterli HİRA-6- ve sentetiğe ilk kez çıkacak olmasına karşın Sado yarışı kısaltabilir,  üzerine gidilmez ve yavaş tempoda önde boş kalırsa BİLBİLAN-3-  tatlı bir sürprize imza atabilecek bir diğer isimdir.

4.ayak: DRAGUNA-7—SAMBERKHAN-9- ikisiline öncelikli şansı tanıdığım koşuda GALİÇYA-4- ihmal edilmemeli Bu koşu için İzmir’de etkili hazırlanan BATUMAY-6- mutaka iyi koşacak olup,performansı yeterli EZHERAN-3- ve ilk kez koşacak olmasına karşın DÖVER-2- daha sonra önerebileceğim isimler.

5.ayak: JETTAY-5- sert tempo verdiği koşuların sonunu dahi iyi getirebilen bir isim, safkanı özellikle bu sezon çok beğendim, bu kez yine 200 mt kısalan mesafe ve Özcan Yıldırım avantajı ile kazanmaya çok yakın bulduğum ismi siz değerli bankotahminler dostlarına banko olarak öneriyorum.

6.ayak: Son ayakta Rus Kamaz’ı Kaizbert’in etkili temsilcilerine güveneceğim.Bugüne kadar ortaya koymuş olduğu performansını grubun en iyisi olarak nitelendirdiğim, en az kendisi kadar etkili ekürisinin de desteğini arkasına alacak  olan RUSGELİN-3- zorlu program üzerindeki ikinci  bankom.

Kupon

8//9-10-7-6-5//4-1

1-5-6-7-10//8-2

1//7-9-2-4//6-3

7-9-4-6//3-2

5

3

1,2//36//141 tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar

Turk milletinin buyuk kahramani Gazi Mustafa Kemal Ataturk’u vefatinin 79. yil donumunde saygi ve rahmetle aniyoruz. hayirli cumalar

admin
Yönetici

Senin Jettay yaktı beni 🙂 Rastgelsin.

hakan gülsen
Ziyaretçi
hakan gülsen

hayırlı olsun üstadım yorumlariniz süper özenle takipteyim sizi

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

Teşekkürler hakan bey,umarım faydalı olabiliyoruzdur

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

adminim çıldırdık, durduramıyoruz,sitede show var, ısıt motoru iyice ver coşkuyu

admin
Yönetici

Nazar değmesin efenim 🙂

admin
Yönetici

Tebrikler Binba

yavuzhan41
Üye

Tebrikler binbastar maşallah diyelim nazar değmesin 🙂

ERCAN
Ziyaretçi
ERCAN

Tebrikler güzel kurgu yapmışsınız sizi takipteyim

ETC
Üye

Binba harikasın tebrik ederim. Kapsamlı ve kurgusu yerinde bir yorum ve sonu mutlu son

Bombaci
Üye

Canı gönülden tebrik ederim daha iyisi can sağlığı

Bombaci
Üye

Admin seni de yoruyoruz ama 😂😂😂😂

admin
Yönetici

Kota mı koysak napsak 🙂

ETC
Üye

🙂 hayır kota yok, kotasız ve bol isabetli tahminler daha bolca olacak…

ETC
Üye

Evet dostlarım katılım meselesine ben de değinmek istiyorum. Tüm yazar ve okuyucu üye dostlarımızdan günün koşuları ile ilgili tahmin ve yorumları burda paylaşmasını ve okuyuculara sunmasını özellikle rica ediyorum. Ne kadar çok olursak, ne kadar çok farklı fikir üretebilirsek her bağlamda o kadar fikrimizi ve yorumlarımızı pekiştirip birbirimize yol göstermiş oluruz…

Haydi dostlarım, asılın klavyeye ve yorumlarınızı tahminlerinizi eksik etmeyin sitemizden…

Mehmet28
Üye

Tebrikler daha büyüklerine inşallah

Yazar: binbastar

Avatar