Ana Sayfa / Tahminler / 10 Kasım 2013 Pazar İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

10 Kasım 2013 Pazar İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Öncelikle ulu önder M.Kemak Atatürk'ü saygıyla aniyorum.

İşlerimin yoğunluğundan dolayı bugün detaylı yorum yapamıyorum fakat programa baktım ve kazanmasını yüksek ihtimal gördüğüm safkanları belirterek altılı ganyan kuponumu paylaşıyorum.

Öncelikle 1.ayakta yarış hayatının iki koşusunu da rahat tempoda kazanan eküri destekli 3-TRUE LENEGD eğer kumda zorlanmaz ise bubgrupta en şanslı isim.Eğer kum pistten etkilenirse en güçlü rakibi 11-LIONEL'dir.8-MISS FAVELYA ve 9-SUN KINGDOM sonraki isimler.

Altılı ganyanın ikinci ayağı karışık görünse de 2 -YİĞİTASLAN ve 3-CANANIM arasında geçeceğini düşünüyorum.Bu ikilinin hata yapması durumunda forma giren 8-KAANHAN sürprizi patlatabilir.

Üçüncü ayakta ise hafif sikletiyle 11-ROYALSEA numarayı kalması durumunda beyaz bayrak ayna yapabilir bu benim için pekte sürpriz bi sonuç olmayacaktır.Aynı şekilde 12-STEP SISTER ve 2-ARSPET de uygun sikletiyle bu gurubu geride bırakabilir.

Maiden mücadelede ise 9-SENASULTAN meidene veda eden isim olur bankom.

Uygun sikletiyle farklı koşmasını beklediğim 13-KIRAOĞLUM özlediği birinciliğe bu koşuda uzanır ikinci bankom.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 - 11 - 8 - 9

2.AYAK : 3 - 2 - 8

3.AYAK : 11 - 12 - 2 - 13 - 14 - 3 - 8 - 9

4.AYAK : 9

5.AYAK : 1 - 2 - 3 - 5 - 7 - 10 - 11

6.AYAK : 13

TUTAR : 33,60 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.