10 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Uzun aradan sonra tekrar herkese selamlar. Esasen en az bir ay uzak kalmak gerektiğini düşünsem de ilk günün günahı olmaz hesabı karalamaya karar verdim. İlk altılı 13:30 da başlayacak olup görüşlerim şu şekilde.

1.koşu: Arap taylara ait maiden mücadele de gözüme çarpan iki safkan var. Bunlardan bir tanesi (6) EŞREFOĞLUBEYİ bir diğeri ise (3) numaralı BEYHAKAN. (5) BUZ KRALI ve (4) BOZAĞA sonraki tercihlerim.

2.koşu: Her ne kadar arıza döneminden çıksa da mesafe uzun gibi görünse de siklet avantajı ve kalitesi ile ekürisi ile birlikte gruptan üstün olduğuna inanıyorum. Son düzlüğe ön grubun 6-7 boy arkasına saklanarak döneceğini düşündüğüm safkan son çalışmasını pistte yansıttığı taktirde Son 200 den sonra yapacağı ataklar ile birinciliğe ulaşabilir diye düşünüyorum. Riskli de olsa (4) numaralı MUHSİN BANKOMDUR.

3.koşu: Yarın favori çıkacak olan safkan artık ne kadar hazırsa çalışmalarında 1200 metreden aşağıya koşmamış. Üzerine de Karataş’ı atmışlar mecburen (7) KOŞTURBO ilk safkanım. Eksik koşması durumunda devreye girmesini beklediğim iki isim (3) BOSNAHERSEK ve (10) ONARBEY olacak.

4.koşu: Sözlerime uzun zamandır koşmasa da diye başalayacağım ama zaten hepsi uzun zamandır koşmuyor. Şu mesafe ve rakiplere bakıyorum da eğer hazırsa rakipleri son 200 den sonra nal toplar. Tahminlerimi yazmaya başlamadan da söylemiştim ilk günün günahı olmaz. Program da bana eski günleri hatırlatabilecek, son düzlükte tekrar eski yarış keyfini yaşatabilecek olan isim olan (4) numaralı ŞAHİNTER riskli de olsa BANKOMDUR.

5.koşu: İkinci altılının ilk ayağını da oluşturan koşuda (8) numaralı LUPO UNO kazanır duruyor. Bir çok rakibine istinaden son düzlüğün her mesafesinde, her tempoda kısa sprinte de sahip olan safkan gerçekten çok yetenekli. Bu safkanın eksik koşması halinde ilk devreye girecek iki isim ise (2) ULUDAZ ve (7) KAYIOVASI olduğunu düşünüyorum. İlk ayağı diğer rakiplerinden üstün olduğuna inandığım bu üç isimle riske edeceğim.

6.koşu: Safkan şu ana kadar ki en ciddi sınavına çıkıyor. Sahip olduğu form durumu itibari ile de ilk sırada şans vermeyi uygun gördüm. Öyle tahmin ediyorum Mehmet Kayanın 50 kilo ile binemediği ve Furkan’a teslim ettiği bu yarış bütün program da en üzüldüğü yarış olacak. Gerçekten bende Mehmet Kaya ile bu safkanı en önemli mücadelesinde seyretmek isterdim. (10) numaralı JUSTICE FOR ALL ilk safkanım. Son yarışında yine son zamanların flash ismi olan ARDAŞAH a son 100 e kadar teslim olmayıp rakibini panikleten (2) THE PERFECT SHOW favorim olan isme kolay teslim olmayacaktır diye düşünüyorum. Şimdi bu iki isim zaten yarışın her metresinde yeteri derecede endişeye sebep verecek. Bana endişe duymayan sağlam sprint atabilecek ön grupla işi olmayacak bir safkan lazım. Bu isim bana göre (6) numaralı SİYAH İNCİ. Bu üç isimde tahmin ettiğim gibi koşmaz ise bu yarış şansa kalır. Ben bu yarışı bu üç isimle riske edeceğim.

1. ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.ayak: 6-3-5-4

2.ayak: 4 tek

3.ayak: 7-3-10

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 8-2-7

6.ayak: 10-2-6

tutar: 7 lira 56 kuruş

7.koşu: Günün en karışık görünen yarış benim tek tercihimi kullanacağım mücadele olacak. Rakiplerine oranla daha yetenekli olduğunu düşündüğüm safkan ısrarla üçüncü defa Mehmet Kaya tercihi ile yarışa katılacak. Vermiş olduğu arayı da kullanarak safkanı da her geçen yarış daha iyi tanıyan pilotu ile bu mücadeleden zorda olsa birincilikle ayrılmasını beklediğim (5) numaralı BAWIKAL NEVZO riskli de olsa BANKOMDUR.

8.koşu: Günün kalesi olarak çıkacak olan safkan terminatör gibi önüne geleni deviriyor. Bu yarışında haklı favorisi olan (3) CALL TO VICTORY yi dileyen tek olarak deneyebilir. Benim rakiplerim şablonum da olacak.

9.koşu: (8) MUZOBABA ve (7) KUDRETİM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirlemesini bekliyorum.

10.koşu: (3) THE BLACK STALION ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isimler şablonum da olacak. Herkese bol şans

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-2-7

2.ayak: 10-2-6

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 3 /// 1-9-7-10

5.ayak: 8-7

6.ayak: 3-15-5

Tutar: 18 lira 90 kuruş

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

Emeğine sağlık Bombacı, bol şanslar

Muto

Bol şanslar Bombacı

admin

Bol şanslar Bombacı

Baranovici

Bol şanslar Bombacı kardeşim

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x